Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

arkagdyniaARKA GDYNIA SI – DSPN KWIDZYNDSPNKWIDZYN

Nauczycielska 9, 81-538 Gdynia

Sobota, 20 Kwietnia 11:00

22 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Siedlecki, Kondracik - Rawlik, Bojanowski, Krefft P., Skoczek, Giedrys, Hajdel, Kamiński, Urbański, Butlewski, Szczerbicki, Krefft F., Superson, Świąder, Dębski, Petryszyn, Jarnot

Wyposażenie: ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Zbiórka 10:00 na miejscu

-----------------------------

CHOJNICZANKA CHOJNICE – ARKA GDYNIA SI

Bałtycka 1, 89-600 Chojnice

Niedziela, 21 Kwietnia 11:00

22 kolejka, I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

Wyjazd busem 07:30 - NSR

Krzebietke, Siedlecki - Kuderczak, Rawlik, Giedrys, Bojanowski, Kamiński, Urbański, Szczerbicki, Supiński, Superson, Świąder, Petryszyn, Jarnot

beniaminekBENIAMINEK 03 STAROGARD GD. - ARKA GDYNIA SIarkagdynia

Zblewska 18, 83-200 Starogard Gdański

Sobota, 13 Kwietnia 11:00

21 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Kondracik- Rawlik, Superson, Skoczek, Giedrys, Kiepuszewski, Supiński, Smolak, Kamiński, Butlewski, Świąder, Szczerbicki, Dębski, Krefft Filip, Petryszyn

Wyposażenie: ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Wyjazd busem 08:30 - NSR

------------------------------------------------

Arka Gdynia SI – Stolem Gniewino

21 kolejka, I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

Nauczycielska 9, 81-538 Gdynia

Niedziela, 14 Kwietnia, godz. 16:00, zbiórka 14:45

Siedlecki, Kondracik – Kuderczak, Superson, Krefft Piotr, Bojanowski, Urbański, Kamiński, Supiński, Swiąder, Dębski, Jarnot

arkagdyniaARKA GDYNIA SI – SWMP POKOLENIA LECHII GDAŃSKpokolenialg

Kazimierza Górskiego 10, 81-302 Gdynia

Piątek, 5 Kwietnia 12:30

20 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Kondracik, Siedlecki – Rawlik, Skoczek, Giedrys, Kiepuszewski, Butlewski, Superson, Krefft Filip, Szczerbicki, Smolak, Petryszyn, Świąder, Bojanowski, Kamiński, Urbański, Supiński

Wyposażenie: ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnięsztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Zbiórka 11:30

gedania gdanskGEDANIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA SIarkagdynia

AWFiS Gdańsk, ul. Górskiego 1

Czwartek, 28 Marca 15:00

19 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Kondracik, Krzebietke . Kuderczak, Rawlik, Krefft Piotr, Krefft Filip, Giedrys, Bojanowski, Kiepuszewski, Kamiński, Superson, Butlewski, Supiński, Szczerbicki, Świąder, Smolak, Dębski, Jarnot

Wyposażenie: ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię naturalną i sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Zbiórka 13:45

arkagdyniaARKA GDYNIA SI – UKS POMORZANIN GDYNIAPOMORZANIN

Nauczycielska 9, 81-538 Gdynia

Sobota, 23 Marca 13:30

18 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

 

Arka Gdynia: Krzebietke - Kuderczak, Superson, Rawlik, Bojanowski, Krefft Piotr, Kamiński, Supiński, Urbański, Smolak, Petryszyn, Jarnot, Dębski, Kiepuszewski, Butlewski, Szczericki 

Wyposażenie: ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Zbiórka 12:30 na miejscu

-----------------------------

RADUNIA STĘŻYCA – ARKA GDYNIA SI

Abrahama 11, 83-322 Stężyca

Sobota, 23 Marca 14:00

18 kolejka, I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

Wyjazd busem 11:30 - NSR

Kondracik, Giedrys, Skoczek, Świąder

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1295858
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012