Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Z dniem dzisiejszym rusza nasza zakładka do oficjalnej strony klubu. Zachęcamy do wspólnego redagowania strony, poprzez nadsyłanie pomysłów, tematów do zamieszczenia, zdjęć, newsów, ciekawostek. Wszelką korespondencję proszę kierować na adres e-mail do trenera: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      Nasza strona zawierać będzie wszelkie niezbędne informacje, w tym newsy, galerię, zakładkę dotyczącą badań oraz wszelkich rozgrywek, w jakich będzie nasz zespół brał udział.

Oczywiście nie zabraknie informacji o naszych rocznikowych sponsorach, fotorelacji i danych koniecznych do bieżącego funkcjonowania zespołu. Strona na futbolowo.pl wygasa i w tym miejscu dziękujemy dotychczasowemu kierownikowi p. Tomkowi Sołkiewiczowi za pracę, jaką włożył w jej prowadzenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1099535
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012