Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

PLAN TRENINGOWY - jesień 2017

obowiązuje od dnia 06.09.2017 do odwołania

 GRUPA ZASADNICZA "A"

Poniedziałek

Wolne

 

Wtorek

19:00 - 20:30

Balon, ul. Narcyzowa 73

Obuwie na sztuczną trawę, niebieska koszulka AN-ELEC, niebieskie spodenki, żółte getry, odzież termo, ochraniacze,dres, ortalion,  woda

 

Środa

 

17.00 - 18.30 

 

Witomino,  ul. Nauczycielska 9

 

Obuwie na sztuczną trawę, żółta koszulka, niebieskie spodenki, żółte getry, odzież termo,dres, ochraniacze, ortalion, woda

Czwartek

19:00-20:30

Balon, ul.  Narcyzowa 73

Obuwie na sztuczną trawę, niebieska koszulka AN-ELEC, niebieskie spodenki, żółte getry, odzież termo, ochraniacze,dres,  ortalion, woda

 

Piątek

Wolne

 

 

 

Sobota

Dodatkowe zajęcia.

10:30 - 12:00

Hala, ul. Narcyzowa 6

Informacja o zajęciach oraz powołania trener będzie przekazywał na czwartkowym treningu.

 

Obuwie na halę, żółta koszulka , żółte spodenki, żółte getry, ochraniacze, ortalion, woda

UWAGA - trener może powołać wybranych zawodników na zajęcia dodatkowe.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 GRUPA SZKOLENIOWA "B"

Poniedziałek

 

 

Wtorek

 

 

 

Środa

 

17:00 - 18:30

obiekty CHECZY,  ul. Zamenhofa 17, 81-218 Gdynia

 

boisko ze sztuczną nawierzchnią ,ochraniacze na piszczele, woda do picia

  

Czwartek

16:45 - 18:15

obiekty CHECZY,  ul. Zamenhofa 17, 81-218 Gdynia

 

 

boisko ze sztuczną nawierzchnią ,ochraniacze na piszczele, woda do picia 

Piątek

17:00 - 18:30

 obiekty CHECZY,  ul. Zamenhofa 17, 81-218 Gdynia

 

boisko naturalna trawa ,ochraniacze na piszczele, woda do picia 

Sobota

turnieje Twoja Liga Mistrzów, turnieje PZPN

 

 

Niedziela

turnieje Twoja Liga Mistrzów, turnieje PZPN

 

 


UWAGA - Trener może do planu dopisać trzecie zajęcia treningowe w innej lokalizacji.

UWAGA - trener może powołać wybranych zawodników na zajęcia dodatkowe.

 

GALERIA FOTOGRAFII ROCZNIKA 2009

Eventy, turnieje, wydarzenia

WSZYSTKIE dzieci obowiązują:

 1/ orzeczenie lekarza medycyny sportowej, o zdolności dziecka do uczestnictwa w procesie sportowej edukacji, wydane TYLKO przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie, Filia w Gdyni, ul. Olimpijska 5 - KLIKNIJ NA LOGO PONIŻEJ.

 2/ deklaracja uczestnictwa, którą należy pobrać T U T A J  a następnie wypełnić, czytelnie podpisać i oddać trenerowi przed pierwszymi zajęciami dziecka w Klubie.

TERMINY ORZECZEŃ LEKARSKICH

GRUPA ZASADNICZA "A"

l.p. IMIĘ I NAZWISKO DATA WAŻNOŚCI ORZECZENIA UWAGI
1  Baranowski Bartosz  18.10.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
2  Majewski Tomasz  24.08.2017  COMS  Zgłoszony do PZPN
3  Dawidowski Arkadiusz  30.11.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
4  Gorczyński Borys  06.11.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
5  Balbier Dawid  24.10.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
6  Igielski Kajetan  19.10.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
7  Karbowiak Aleks  02.02.2018 COMS  Zgłoszony do PZPN
8  Kuderczak Karol  06.12.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
9  Łukasiuk Jakub  17.11.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
10  Mikulski Bartosz  15.01.2018 COMS  Zgłoszony do PZPN
11  Orzechowski Wojciech  25.01.2018 COMS  Zgłoszony do PZPN
12  Pach Mateusz  04.12.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
13  Ratajczyk Adrian  25.05.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
14  Ratajczyk Oliwier  25.05.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
15  Samp Ksawery  12.11.2017  Zgłoszony do PZPN
16  Szkiłądź Krzysztof  17.11.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
17  Michalak Jerzy  15.11.2017  COMS   Zgłoszony do PZPN
18  Siłakiewicz-Witt Oskar  08.01.2018 COMS   Zgłoszony do PZPN
 19  Szumilewicz Patryk  17.01.2018 COMS  Zgłoszony do PZPN
 20  Kozłowski Aris  09.10.2017  COMS  Zgłoszony do PZPN
 21  Maszota Eryk  06.01.2018  Zgłoszony do PZPN
       
       
       

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TERMINY ORZECZEŃ LEKARSKICH

GRUPA SZKOLENIOWA "B"

l.p. IMIĘ I NAZWISKO DATA WAŻNOŚCI ORZECZENIA UWAGI
1 Adam DRENDA  01.02.2018  COMS  zgłoszony do PZPN
2 Stanisław DZIEDZIC  16.05.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
3 Maksymilian HERMANIUK  09.10.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
4 Piotr KARBOWIAK  03.08.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
5 Szymon KLESZCZYŃSKI  10.11.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
6 Łukasz KLIMKIEWICZ  09.11.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
7 Mateusz KOMOROWSKI  28.01.2018  COMS  zgłoszony do PZPN
8 Aris KOZŁOWSKI  07.01.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
9 Maciej ŁASKOWSKI  23.11.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
10 Adam ŁUKASIEWICZ  16.09.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
11 Ceyrowski Sebastian  14.12.2016 COMS  zgłoszony do PZPN
12 Kacper MINTA  26.07.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
13 Mateusz MURAWSKI  05.11.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
14 Sebastian NOWAK  30.09.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
15 Piotr SPYCHAŁA  01.03.2017  lek.ogólny  zgłoszony do PZPN
16 Krzysztof TALBIERZ  03.09.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
17 Igor URBANIK  06.10.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
18 Borys USZACKI  03.09.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
19 Mateusz WARDAK  03.01.2018  COMS  zgłoszony do PZPN
       
       

 

 SEZON 2017 / 2018

GRUPA ZASADNICZA "A"

SPONSOR GRUPY "A" 2009

.............................................................................................................................................................

GRUPA SZKOLENIOWA "B"

SPONSOR GRUPY "B" 2009

......................................................................................................................................................................................................

SPONSOR TECHNICZNY KLUBU

         

.............................................................................................................................................................

FANPAGE KLUBU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA SZKOLENIOWO - PEDAGOGICZNA GRUPY ZASADNICZEJ "A " 

            

                 1. Trener - Bartosz Bławat                      Asystent trenera - Szymon Jaworski

     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.     tel. +48 503 617 371        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  tel. +48 509 082 442

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA DRUŻYNY ZASADNICZEJ "A" - jesień 2017 / 2018

                         

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA SZKOLENIOWO - PEDAGOGICZNA GRUPY "B "

                                        ,                          

 trener - ROBERT USTARBOWSKI

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.     tel. +48 511 260 407

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA DRUŻYNY SZKOLENIOWEJ "B" - jesień 2017/2018

DRENDA ADAM

DZIEDZIC STANISŁAW

GAZDA WIKTOR

HERMANIUK MAKSYMILIAN

KARBOWIAK PIOTR

KLESZCZYŃSKI SZYMON

KOMOROWSKI MATEUSZ

KOZŁOWSKI ARIS

ŁASKOWSKI MACIEJ

MICHALAK JERZY

MINTA KACPER

MURAWSKI MATEUSZ

NOWAK MAKSYMILIAN

NOWAK SEBASTIAN

SIŁAKIEWICZ-WITT OSKAR

SPYCHAŁA PIOTR

TALBIERZ KRZYSZTOF

URBANIK IGOR

WARDAK MATEUSZ

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 737896
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012