Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W Wielki Piątek i Wielką Sobotę treningów nie ma. W tym czasie proszę chłopaków o sumienne wykonanie zadanej pracy domowej.

Po Świętach wracamy w środę 17.00. Na tym treningu rozegramy sparing z drużynami Błękitni Wejherowo i rocznikiem 2009 A. Powołani wszyscy zawodnicy. Ubiór taki jak na trening środowy.
Życzę wszystkim Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych i do zobaczenia w środę!

We wtorek rozegramy sparing ze Sztormem Kosakowo

Zbiórka godz. 16.45 boisko Mosty złote piaski

Czas trwania sparingu 17.00-18:10

Powołani: Lewandowski, Abraham, Talbierz, Krynicki, Kleihsa, Nowak, Klimkiewicz, Hermaniuk, Minta, Kleszczyński

Sprzęt: żółta koszulka, niebieskie spodenki, żółte getry, dres klubowy, buty na naturalną nawierzchnię, picie, ochraniacze, w przypadku chłodniejszego dnia termo bielizna i ortalion granatowy adidas ewentualnie czapka klubowa.

Drenda, Talbierz, Nowak, Krynicki, Kleihsa, Klimkiewicz, Kleszczyński, Minta, Wardak.

Zbiórka godz. 10:30  Boisko Rumia ul.Bukowa
Sprzęt: niebieska koszulka, żółte spodenki, ŻÓŁTE getry, dres klubowy, ochraniacze, termo lub ortalion w przypadku chłodniejszego dnia, woda.

Odnośnie getrów niebieskich dla wszystkich, getry AG minimalna liczba zamówień w kolorze i rozmiarze =20 a więc zakupimy getry bez nadruku AG, w najbliższym tygodniu to zrealizuję i prześlę informacje odnośnie kosztów.

Pozdrawiam

W najbliższą niedzielę rozegramy turniej ligowy. Odbędzie się on w Rumi o godz 11:00.
Szczegóły i powołania po sobotnim treningu. Proszę o informację od osób, które z jakichś przyczyn już wiedzą, że nie mogą być.
Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 950661
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012