Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Do zakończenia wakacji plan treningów grupy B wygląda następująco:

wszystkie zajęcia na Witominie

16.08 - środa 17:00

17.08 - czwartek 18:30

21.08 - poniedziałek 18:30

23.08 - środa 18:30

24.08 - czwartek 18:30

28.08 - poniedziałek 18:30

30.08 - środa 18:30

31.08 - czwartek 18:30

 

Szanowni rodzice młodych piłkarzy Arki Gdynia - macie wspaniałe dzieci! Liczna grupa, która uczestniczyła w zgrupowaniu w Tuchomiu sprawowała się bardzo dobrze. Ekipa żółto niebieskich jako całość była karna i zdyscyplinowana, chłopcy łatwo dają się prawidłowo prowadzić, ufają swoim trenerom a sami mają przysłowiowy olej w głowie. Na początku obozu mieliśmy incydent, w którym fantazja wzięła górę nad rozwagą ale wytłumaczenie chłopcom, że każde nieodpowiedzialne zachowanie niesie trudne lub złe konsekwencje poskutkowało i do końca zgrupowania wszyscy zachowywali się wzorowo.

Czytaj więcej...

Witamy ojców, witamy mamy, babcie i dziadków też pozdrawiamy, że twórczą wenę też posiadamy, to siostry i braci też pozdrawiamy!

Czytaj więcej...

Ależ się dzieje! Nie dość, że wszyscy już nieco zmęczeni, to podkręcamy tempo jeszcze bardziej! Śniadanie gitara - jajka na ciepło w majonezie i ze szczypiorkiem, ponadto parówki, sery itp oraz drugi raz na tym obozie wiejski smalec ze skwarkami. Panie właśnie ten specjał same robią na cały rok, identycznie zresztą ogórki kiszone, z których dziś była zupa przed drugim daniem. Niektórzy z młodych Arkowców próbują tejże nowości, a kilku z nich wsuwa chleb ze smalcem już z dużym smakiem - widać nie z jednego pieca już ów jedli... Po śniadaniu delegacja naszego zgrupowania wraz z dyrektorem i dwoma trenerami odbyła spotkanie w Urzędzie Gminy w Tuchomiu z Wójtem - Panem Jerzym Lewi Kiedrowskim oraz Koordynatorem klubu MYŚLIWIEC Tuchomie, p. Tomaszem Gruba. Spotkanie miało charakter oficjalny, stąd wzajemna wymiana pamiątek, rozmowy na temat wzajemnej współpracy oraz planów na przyszłość. W spotkaniu uczestniczyli także zawodnicy r 2008 Arki - Filip, Filip oraz Jasiu, którzy oprócz upominków otrzymali także smaczny, wiejski poczęstunek - mini pączki oraz mini naleśniki.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 672398
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012