Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Przedstawiam plan na ten tydzień:
Wtorek, Czwartek bez zmian.
Sobota- Arka Gdynia Christmas Cup. Zbiórka godz. 13.00 Hala GOSiR ul.Olimpijska5/9
Powołani są wszyscy. Wystawiamy dwa zespoły, a podział jest następujący.
Arka Żółta- Drenda,Komorowski,Murawski,Nowak,Talbierz,Uszacki,Krynicki,Abraham,Hermaniuk -żółte koszulki, niebieskie spodenki, getryAG
Arka Niebieska-Kleszczyński, Klimkiewicz, Łaskowski, Minta, Wardak,Rakowski,Pelcner, Zięba-niebieskie koszulki nowe,żółte spodenki,getry AG.
Wszyscy obuwie na hale, ochraniacze, dres klubowy.
Musimy wyglądać jednakowo, kto nie ma akurat stroju, proszę o załatwienie koszulki od kolegi, który będzie ją miał, a docelowo proszę zakupić.

Przypominam o wpłatach składek na konto, tak jak w listopadzie.
Na to samo konto proszę wpłacać zaliczki na oboz 500 zł do 22.12.2017.
Do 15 stycznia zaś proszę wpłacić całość.
Pozdrawiam!

We wtorek i czwartek treningi bez zmian. Trening sobotni nie odbędzie się, zostanie przeniesiony na inny termin, gdyż trenerzy wyjeżdżają na konferencje.

Czapki treningowe wyszły 25zł. Proszę o wpłatę na najbliższym treningu do trenera. To ważne, ponieważ w czwartek odbieramy je i po prostu trzeba za nie zapłacić.

Składki za grudzień proszę rozliczyć tak jak w listopadzie. Ewentualne zmiany wprowadzone zostaną po nowym roku, gdyż nie ma póki co porozumienia. Za zamieszanie przepraszam.

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 737339
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012