Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

WSZYSTKIE dzieci obowiązują:

 1/ orzeczenie lekarza medycyny sportowej, o zdolności dziecka do uczestnictwa w procesie sportowej edukacji, wydane TYLKO przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie, Filia w Gdyni, ul. Olimpijska 5 - KLIKNIJ NA LOGO PONIŻEJ.

 2/ deklaracja uczestnictwa, którą należy pobrać od trenera a następnie wypełnić, czytelnie podpisać i oddać trenerowi przed pierwszymi zajęciami dziecka w Klubie.

TERMINY WAŻNOŚCI ORZECZEŃ LEKARSKICH "COMS" GDYNIA 

L.p. IMIĘ i NAZWISKO TERMIN WAŻNOŚCI ORZECZENIA UWAGI - INFORMACJE
1.  MICHAŁ BARTKOWSKI                    20.01.2018r.  
2.  JERZY BEDNARSKI                   07.01.2018r.  
3.  BŁAŻEJ BURZYŃSKI                   03.01.2018r.  
4.  MACIEJ BYTOF                   18.04.2018r.  
5.  IGOR CZAJKOWSKI                   04.01.2018r.  
6.  ANTONI CZERSKI                   22.12.2017r.  
7.  MARCEL DĄBROWSKI    
8.  MAKSYMILIAN DZIEŁYŃSKI    
9.  KONRAD GĄSIOROWSKI                   24.01.2018r.  
10.  JAKUB GOLIŃSKI brak  
11.  ARTUR GRIGORYAN brak  
12.  WIKTOR HORAŁA                   26.01.2018r.  
13.  TYMON JANISZEWSKI brak  
14.  FILIP JASCHKE                   01.03.2018r.  
15.  MICHAŁ KLOCEK                   11.06.2018r.  
16.  MARCIN KORNOWSKI                   11.02.2018r.  
17.  MACIEJ KOSS                   11.05.2018r.  
18.  SZYMON KUŚNIEREK                   04.01.2018r.  
19.  WIKTOR LEWICKI                   30.04.2018r.  
20.  ADRIAN LUNKOWSKI                   26.01.2018r.  
21.  ANTONI ŁUCYK                   21.05.2018r.  
22.  ADAM ŁUKASIEWICZ                   16.03.2018r.  
23.  ADAM MAC brak  
24.  NATAN MAŚLIŃSKI                  11.01.2018r.  
25.  JAKUB MUSIAŁ brak  
26.  ALEX NIERYCHLEWSKI                  18.01.2018r.  
27.  MAX NIERYCHLEWSKI                  18.01.2018r.  
28.  MATIAS PEDERSEN                  26.01.2018r.  
29.  FRANEK PĘCZEK                  07.03.2018r.  
30.  KONRAD PILCH                  29.03.2018r.  
31.  MACIEJ POPIELARSKI                  10.01.2018r.  
32.  FILIP PORADA                  19.04.2018r.  
33.  SZYMON SOBOCZYŃSKI                  19.01.2018r.  
34.  JAKUB STOPIŃSKI                  07.05.2018r.  
35.  KRYSTIAN ŚLIWIŃSKI                  01.05.2018r.  
36.  DAWID WASILEWSKI brak  
37.  MAKSYMILIAN WICKA brak  
38.  DAWID WIŚNIEWSKI                  12.01.2018r.  
39.  SZYMON WIŚNIEWSKI                  07.03.2018r.  
40.  MACIEJ ZAMORSKI                 07.03.2018r.  
41.  BARTOSZ ZWOLIŃSKI                 07.06.2018r.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 737896
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012