Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

ARKA SI

PLJB KP Starogard-Arka  0:5 (0:2) - Pyrek, Soboczyński, Trela x2, Skóra

CLJ Pogoń Szczecin-Arka  5:1 (1:1) - Łyszkiewicz-Dustet

PLJC1 Arka-Lechia Gdańsk  0:4 (0:0)

PLJC2 Arka-Gedania Gdańsk  3:3 (1:0) - Abbott, Żmuda, Branicki

KJC2 Korona Żelistrzewo-Arka II  0:5 (0:0) - Elwart x2, Gohlike x2, Olejczyk

PLJD1 Pomorze Sopot-Arka  1:5 (0:2) - Rozmarynowski x2,Zakrzewski x2, Radomski

KJD2 GR.2 Jaguar II Gdańsk-Arka II 14.04  0:6 (0:4) - Zakrzewski x2, Bień, Wiśniewski, Belka, Szydłowski

KJD2 GR.3 Arka III-Polonia Gdańsk  6:0 - Godlewski x2, Kędziora, Strugała, Skoczek, samobój

 

TURNIEJE

F1 GR.15 14.04 godz.14.30 Sopot ul.Jana z Kolna 18 wyniki tutaj

F1 GR.21 14.04 godz.11.00 Gosir ul.Olimpijska wyniki tutaj

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB Arka - Kaszubia Kościerzyna  5:2 (3:2)

CLJ Arka - Lech Poznań  0:2 (0:1)

PLJC1 Gryf Tczew - Arka  1:2 (0:1) - Gasiński, Sochacki

PLJC2 Jaguar Gdańsk - Arka  1:4 (0:1) - Abbott x2, Siepetowski, Lipiński

KJC2 GR I Arka II - KTS-K Luzino II  2:1 (0:1) - Barbugli x2

PLJD1 Arka - Bojano mecz przełożony na 30.04 wtorek godz.15.45 Witomino

KJD2 GR I PKS Jastarnia - Arka  2:11 (0:5) - Minga x5, Trzyński x2, Perdjon x2, Kudrycki, Kolenda

KJD2 GR II Arka II - GTS III Pruszcz  9:0 - Strugała x5, Skoczek, Kiepuszewski x3

KJD2 GR III GKS II Kowale - Arka III  0:2 (0:0) - Belka x2

TURNIEJE

E2 GR XIV 07.04 niedziela wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB Cartusia Kartuzy-Arka  0:6 (0:2) - Formella x2, Skóra x2, Trela, Król

CLJ Arka-Fase Szczecin  0:0

PLJC1 AP Dąbrowa-Arka  3:1 (3:1) - Kościów

PLJC1 Arka-GAP Sparta  14:1 (3:1) - Bojarczuk, Łyszkiewicz-Dustet x2, Zębrzuski, Siłkowski x3, Sochacki, Krause x3, Czyż x2, Puścikowski

PLJC2 Arka-Lechia  1-6 (1:3) - Lipiński

PLJD1 Gryf Tczew-Arka  0:0

KJD2 GR I Stolem Gniewino-Arka  0:6 (0:3) - Dejnowiec, Trzyński, Kudrycki, Śmigielski, Minga x2

KJD2 GR II Gedania III Gdańsk-Arka 0:1 (0:0) - Freiberg

KJD2 GR III Arka III-Pomorze AS  1:1 - Czechowicz

 

TURNIEJE

E1 GR 15 31.03 godz.15.00 Witomino - wyniki tutaj

F2 GR 10 30.03 godz.16.00 Gdynia ul.Nagietkowa - wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

UWAGA - otwieramy nabór do klasy sportowej IV pod patronatem  Klubu "ARKA" Gdynia, na rok szkolny 2019/2020!  Rodziców wszystkich chłopców urodzonych w latach 2009 i 2010, którzy aktualnie uczęszczają do klas III -ich szkół podstawowych, zapraszamy do składania dokumentów do tej klasy.

Uczniem klasy sportowej może być każdy, bez względu na to, czy trenuje obecnie w jakimkolwiek klubie, czy też nie!

Na Dzień Otwarty zapraszają m.in. Wiceprezydent Gdyni oraz piłkarze 1 drużyny Arki Gdynia!


FOLDER OFERTY NAUCZANIA W KLASIE SPORTOWEJ IV

W ROKU SZKOLNYM 2019 / 2020

T U T A J

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH  III - klasistów z Trójmiasta i Kaszub,

którzy chcą rozwijać swoje sportowe i społeczne umiejętności w SP 35 w Gdyni!

Czytaj dalej...

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 950658
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012