Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Szanowni rodzice dzisiaj w ramach treningu spotykamy się tylko na sesji zdjęciowej.Proszę o punktualne przybycie wszystkich zawodników.

PLAN TRENINGOWY

a/ Zajęcia treningowe nowego sezonu rozpoczynają się 01 sierpnia każdego roku

b/ wyjazd na obowiązkowe obozy sportowe - 1 tydzień w sierpniu i 1 tydzień w okresie ferii zimowych

c/ wakacje - cały lipiec każdego roku oraz 1 tydzień ferii zimowych

d/ poradnik rodzica, SYSTEM SZKOLENIA i KALENDARZ - TUTAJ

 

HARMONOGRAM OKRESOWY: 05 IX - 12 XI 2017

GRUPA 2010 A

Poniedziałki, 17.00 - 18.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17 (boisko orlik)

Środy, 19.00 - 20.30, GCS, Olimpijska 5 (boisko "B")

Soboty, 09.00 - 10.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17 (boisko orlik lub trawa)

HARMONOGRAM OKRESOWY: 13 XI 2017 - 04 III 2018

GRUPA 2010 A

Poniedziałki, 18.00 - 19.30, XIV L.O. Wejherowska 55 (sala gimnastyczna)

Wtorki, 17.30 - 19.00, balon Dabrowa ul.Nagietkowa 73 (sztuczna trawa)

Środy, 18.30 - 20.00, XIV L.O. Wejherowska 55 (sala gimnastyczna)

Soboty, 09.00 - 10.30, XIV L.O. Wejherowska 55 (hala trawiasta)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM OKRESOWY: 05 IX - 12 XI 2017

GRUPA 2010 B

Poniedziałki, 18.30 - 20.00, Witomino, Nauczycielska 9 (boisko SI Arka)

  Środy, 19.00 - 20.30, GCS, Olimpijska 5 (boisko "B")

Piątki, 17.00 - 18.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17 (boisko orlik)

 

HARMONOGRAM OKRESOWY: 13 XI 2017 - 20 XII 2017

GRUPA 2010 B

 

WTOREK  17:30   19:00   balon Dąbrowa ul.Nagietkowa 73 (sztuczna trawa)

CZWARTEK  17:45   19:15  sala Witomino SP nr35 ul.Uczniowska 1 (sala gimnastyczna - bez piłek)

SOBOTA   10:30   12:00  balon Chylonia ul.Wejherowska 55 (sztuczna trawa)

 w okresie 21 XII 2017 - 01 I 2018 przerwa świąteczna

 

GALERIA FOTOGRAFII ROCZNIKA 2010

Obozy, turnieje, wydarzenia

1/ ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2017 - TUTAJ

2/ OBÓZ LATO, ZIEMIA PUCKA 2017 - TUTAJ

WSZYSTKIE dzieci obowiązują:

 1/ orzeczenie lekarza medycyny sportowej, o zdolności dziecka do uczestnictwa w procesie sportowej edukacji, wydane TYLKO przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie, Filia w Gdyni, ul. Olimpijska 5 - KLIKNIJ NA LOGO PONIŻEJ.

 2/ deklaracja uczestnictwa, którą należy pobrać od trenera a następnie wypełnić, czytelnie podpisać i oddać trenerowi przed pierwszymi zajęciami dziecka w Klubie.

TERMINY WAŻNOŚCI ORZECZEŃ LEKARSKICH "COMS" GDYNIA 

L.p. IMIĘ i NAZWISKO TERMIN WAŻNOŚCI ORZECZENIA UWAGI - INFORMACJE
1.  MICHAŁ BARTKOWSKI                    20.01.2018r.  
2.  JERZY BEDNARSKI                   07.01.2018r.  
3.  BŁAŻEJ BURZYŃSKI                   03.01.2018r.  
4.  MACIEJ BYTOF                   18.04.2018r.  
5.  IGOR CZAJKOWSKI                   04.01.2018r.  
6.  ANTONI CZERSKI                   22.12.2017r.  
7.  MARCEL DĄBROWSKI    
8.  MAKSYMILIAN DZIEŁYŃSKI    
9.  KONRAD GĄSIOROWSKI                   24.01.2018r.  
10.  JAKUB GOLIŃSKI brak  
11.  ARTUR GRIGORYAN brak  
12.  WIKTOR HORAŁA                   26.01.2018r.  
13.  TYMON JANISZEWSKI brak  
14.  FILIP JASCHKE                   01.03.2018r.  
15.  MICHAŁ KLOCEK                   11.06.2018r.  
16.  MARCIN KORNOWSKI                   11.02.2018r.  
17.  MACIEJ KOSS                   11.05.2018r.  
18.  SZYMON KUŚNIEREK                   04.01.2018r.  
19.  WIKTOR LEWICKI                   30.04.2018r.  
20.  ADRIAN LUNKOWSKI                   26.01.2018r.  
21.  ANTONI ŁUCYK                   21.05.2018r.  
22.  ADAM ŁUKASIEWICZ                   16.03.2018r.  
23.  ADAM MAC brak  
24.  NATAN MAŚLIŃSKI                  11.01.2018r.  
25.  JAKUB MUSIAŁ brak  
26.  ALEX NIERYCHLEWSKI                  18.01.2018r.  
27.  MAX NIERYCHLEWSKI                  18.01.2018r.  
28.  MATIAS PEDERSEN                  26.01.2018r.  
29.  FRANEK PĘCZEK                  07.03.2018r.  
30.  KONRAD PILCH                  29.03.2018r.  
31.  MACIEJ POPIELARSKI                  10.01.2018r.  
32.  FILIP PORADA                  19.04.2018r.  
33.  SZYMON SOBOCZYŃSKI                  19.01.2018r.  
34.  JAKUB STOPIŃSKI                  07.05.2018r.  
35.  KRYSTIAN ŚLIWIŃSKI                  01.05.2018r.  
36.  DAWID WASILEWSKI brak  
37.  MAKSYMILIAN WICKA brak  
38.  DAWID WIŚNIEWSKI                  12.01.2018r.  
39.  SZYMON WIŚNIEWSKI                  07.03.2018r.  
40.  MACIEJ ZAMORSKI                 07.03.2018r.  
41.  BARTOSZ ZWOLIŃSKI                 07.06.2018r.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 737896
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012