Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Z przyjemnością informujemy, iż BANK PEKAO został oficjalnym Partnerem klubowej klasy sportowej w roku szkolnym 2018 / 2019, która sportową edukację prowadzić będzie na terenie ośrodka treningowego SI "ARKA" w Gdyni Witominie, przy ul. Nauczycielskiej 9, zaś podstawę programową zrealizuje w Szkole Podstawowej nr 35, także na Witominie. Dzięki wsparciu tak uznanego Partnera, zawodnicy z roczników 2008 i 2009, którzy są uczniami tej klasy zostaną nieodpłatnie zaopatrzeni w stroje sportowe oraz piłki Adidas, które posłużą do treningów. Odzież będzie zaopatrzona w herb Klubu, godło Szkoły oraz oczywiście logo BANK PEKAO. Nie zabraknie niezbędnego sprzętu pomocniczego dla młodych piłkarzy, w tym tyczek treningowych, stożków, kolorowych koszulek i drabinek koordynacyjnych.

 

Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA, która sprawuje nadzór w zakresie realizacji piłkarskiego szkolenia niniejszej klasy, czyni starania celem jeszcze większego wzmocnienia finansowego klasy, aby uczący się w niej piłkarze a także ich rodzice, nie musieli martwić się o warunki socjalne i niezbędne wyposażenie. Każdy z uczniów - piłkarzy będzie bowiem dysponował dwiema szafkami, jedną do przyborów szkolnych a drugą na odzież treningową. Szkoła Podstawowa nr 35 już w roku szkolnym 2017 / 2018 otrzymała z naszego Stowarzyszenia komplet strojów sportowych na potrzeby reprezentacji placówki w innych dyscyplinach oraz zestaw piłek do siatkówki i koszykówki.

Mamy nadzieję, że dzięki - mówiąc absolutnie bez zbędnej przesady - znakomitej współpracy z Panią Dyrektor SP 35 mgr inż Janiną Ostałowską i gronem pedagogicznym, uczniowie - piłkarze będą mieli znakomite warunki nie tylko do rozwijania sportowego talentu ale także do rozwoju wielu kompetencji, dzięki wdrażaniu przez Dyrekcję i pracowników szkoły, innowacyjnych i skutecznych metod nauczania oraz rozwoju społecznych kompetencji.

Inauguracja roku szkolnego 2018 / 2019 w SP 35 przy ul. Uczniowskiej da klas IV - VIII, w tym dla pierwszej w historii klubowej klasy IV SI "ARKA" Gdynia, z udziałem przedstawicieli władz naszego Klubu, odbędzie się w poniedziałek 03 września 2018 r. o godz. 10.30 w auli SP 35 na Witominie.

Liczymy, iż projekt budowy Pionu Sportowego SI  "ARKA" w oparciu o samorządową szkołę, zarządzaną przez tak wybitnego managera, jakim jest Pani mgr inż Janina Ostałowska, pozwoli na szybkie i skuteczne wdrożenie tego projektu już w kolejnych, przypadających po sobie latach, na poziomie klas - ponownie IV ale już dla obecnych uczniów klas III-ich z roczników 2009 i 2010,  a także klas VI, VII i VIII.

KOMPLET INFORMACJI na temat klas piłkarskich SI "ARKA" Gdynia oraz kompleksowej oferty edukacyjnej szkoły, TUTAJ

W IMIENIU ZARZĄDU STOWARZYSZENIA, ZAPRASZAMY DO FINANSOWEGO WSPARCIA

PROJEKTU BUDOWY KOLEJNYCH KLAS SPORTOWYCH, WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE FIRMY!

MŁODZIEŻ TO PRZYSZŁOŚĆ ARKI GDYNIA!

KONTAKT:

Manager ds. Projektów  - mgr Patrycja Salwa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. +48 797 566 559

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1046848
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012