Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Znalezione obrazy dla zapytania lechia gdańskJutro rozegramy dwa mecze ligowe. Znalezione obrazy dla zapytania bałtyk gdynia

 

 

 

 

W lidze PLJD1 zagramy w Gdańsku z Lechią. Zbiórka 16 marca 2019 o godzinie 10.00 na ulicy Traugutta 29 (wjazd obok kortów od ul. Smoluchowskiego). Przyjeżdżamy w nowym dresie, nowym polo, klubowej kurtce i czapce.

Do torby pakujemy: żółtą koszulkę meczową, niebieskie spodenki meczowe, żółte getry, ochraniacze, odzież termo, rękawiczki, obuwie do gry (2 pary korki i turfy), ortalion, rzeczy do kąpania, owoc do zjedzenia po meczu, legitymację szkolną.

Kadra na mecz:Adam Idziaszek, Filip Freiberg, Mateusz Bień, Igor Wiśniewski, Igor Dubiela, Nikodem Pasternacki, Martin Małkowski, Mikołaj Szydłowski, Artur Radomski, Ebi Belka, Przemek Zakrzewski, Kacper Czechowicz, Miłosz Kaczmarek, Borys Rokita.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Równolegle do meczu w Gdańsku odbywać się będzie mecz na Witominie z Bałtykiem. Zbiórka 16 marca 2019 o godzinie 10.00 na Witominie. Przyjeżdżamy w nowym dresie, nowym polo, klubowej kurtce i czapce.

Do torby pakujemy: Żółte i niebieskie getry, ochraniacze, odzież termo, rękawiczki, obuwie do gry (2 pary korki i turfy), ortalion, rzeczy do kąpania, owoc do zjedzenia po meczu, legitymację szkolną.

Kadra na mecz: Hubert Schwarz, Hubert Różański, Wiktor Rozmarynowski, Mateusz Kłosowski, Kordian Wierciszewski, Paweł Pazura, Oskar Gnabasik.

Trenerem prowadzącym mecz będzie Robert Ustarbowski. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1099512
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012