Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Znalezione obrazy dla zapytania powołaniaW weekend gramy kolejne mecze.

 

 

 

 

KJD1 gr 2 GTS I Pruszcz Gdański - Arka II Gdynia

Zbiórka w sobotę 14 września o 15.15 w Przejazdowie ul. Jesionowa 8. Przyjeżdżamy w polo i nowym żółto-niebieskim wyjściowym dresie.

Do torby pakujemy: żółte i niebieskie getry AG (bramkarz nowy bramkarski  sprzęt meczowy czarny i czerwony) ochraniacze, buty do gry na sztucznej oraz naturalnej trawie, koszulkę WIELKA ARKA, bluzę treningową, rzeczy do kąpieli, owoc do zjedzenia po meczu, dużą wodę niegazowaną, legitymację szkolną. 

Kadra na mecz: Hubert Różański, Wiktor Rozmarynowski, Borys Rokita, Mateusz Niklasiński + zawodnicy z rocznika 2008 A. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


PLJD1 Jantar Ustka - Arka Gdynia

Zbiórka w niedzielę 15 września o 8.40 na Witominie. Wyjazd busem 8.45. Jedziemy w polo i nowym żółto-niebieskim wyjściowym dresie.

Do torby pakujemy: nową żółtą i niebieską koszulkę meczową, nowe spodenki meczowe, żółte i niebieskie getry AG (bramkarze nowy bramkarski  sprzęt meczowy czarny i czerwony) ochraniacze, buty do gry na sztucznej i naturalnej trawie, koszulkę WIELKA ARKA, bluzę treningową, rzeczy do kąpieli, owoc do zjedzenia po meczu, dużą wodę niegazowaną, legitymację szkolną. 

Kadra na mecz: Hubert Schwarz, Adam Idziaszek, Filip Freiberg, Mateusz Bień, Paweł Pazura, Igor Dubiela, Miłosz Kaczmarek, Patryk Juszczak, Przemek Zakrzewski, Oskar Gnabasik, Artur Radomski, Martin Małkowski, Ebi Belka, Kacper Czechowicz, Mateusz Kłosowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1071881
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012