Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

06122022

Niestety, nie udało się odrobić strat z pierwszego spotkania w Środzie. W meczu rewanżowym o awans do CLJ U15 przegraliśmy w Gdyni i to goście zagrają na szczeblu centralnym. Jak było do przewidzenia już od pierwszych minut osiągnęliśmy przewagę próbując odrobić dwubramkową stratę. Mimo kilku dobrych okazji, szczególnie w pierwszej połowie, nie udało się pokonać dobrze dysponowanego bramkarza rywali. Im bliżej końca meczu tym nasze poczynania stawały się coraz bardziej nerwowe a goście skutecznie, praktycznie całym zespołem, bronili dostępu do własnej bramki. Pod koniec meczu udało im się wyprowadzić skuteczną kontrę i nasze nadzieje rozpłynęły się w mgle.

ARKA GDYNIA – POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 0:1 (0:0)

Nauczycielska 9, 81-538 Gdynia

Niedziela, 4 Grudnia 13:00

Baraże CLJ U-15 runda jesienna

Bramka: Mikołaj Kowalski 77’

Arka Gdynia: Siedlecki, Kondracik – Butlewski, Dębski, Giedrys, Jarocki, Kamiński, Kiepuszewski, Kuderczak, Strugała, Superson, Supiński, Jarnot, Kowalski, Puzdrowski.

FOTORELACJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1259713
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012