Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Sezon PKO BP Ekstraklasy dobiegł już końca. Jednym z najlepszych akcentów minionego roku był debiut kilku wychowanków Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA w barwach naszego Klubu. W pierwszym zespole na boiskach najwyższej w Polsce klasy rozgrywkowej zameldował się KACPER KRZEPISZ, ur. 1999 r.  Młody gdyński bramkarz w zwycięskim 1:0 meczu  z Wisłą w Krakowie debiutował w E-klasie i od razu zachował czyste konto a ponadto obronił egzekwowany przez Marcina Wasilewskiego rzut karny!

Już kilka dni wcześniej zadebiutował DAWID MARKIEWICZ ur. 2000 r. Gdyński pomocnik dał się już we znaki kilku znanym polskim obrońcom i oby jego kariera rozwijała się na miarę jego i naszych marzeń. Z kolei do historii Arki Gdynia przeszedł PATRYK SOBOCZYŃSKI, który nie mając skończonych 17 lat zagrał już w żółto niebieskich barwach w Ekstraklasie. To więc najmłodszy w annałach gdyńskiego klubu zawodnik, który dostąpił zaszczytu gry na najwyższym poziomie rozgrywek. Rodzicom, samym młodym piłkarzom a także wszystkim trenerom, którzy dołożyli cegiełkę do ich sukcesów już dziś gratulujemy i życzymy spełnienia kolejnych chłopięcych marzeń o grze na wielkich i wypełnionych kibicami stadionach!

ARKA GDYNIA !

foto (weszlo.com)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1107691
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012