Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W niedzielę 06 kwietnia niemal wszystkie drużyny młodzieżowe Stowarzyszenia Inicjatywa Arka spotkały się na... Skwerze Arki Gdynia obok parkingu przy Bulwarze Nadmorskim. Zbiórka była o godzinie 11.15. Stamtąd korowód, w którym dominował kolor żółty ruszył w kierunku plaży centralnej. Zbieraliśmy pieniądze dla Hospicjum dla Dzieci w Gdyni Oksywiu. Program kolejnej edycji finału akcji pod nazwą POLA NADZIEI NA POMORZU był dość obfity, a dominowały mecze młodej Arki z udziałem mieszkańców Gdyni, dmuchane zamki, autokar do poboru krwi, nauka pierwszej pomocy, na scenie Contrast Cafe grały i śpiewały zespoły muzyczne oraz gdyńska finalistka "Mam talent" Kinga Zdybel a czterogodzinne prowadzenie imprezy przygotowało Radio Kaszebe i Norda FM. Do wspólnego zdjęcia z żółto-niebieską młodzieżą stanęli wspólnie Prezydenci Gdyni - p. Wojciech Szczurek oraz p. Michał Guć.

Brawa dla wszystkich młodych Arkowców, ich trenerów i rodziców za liczną obecność, jednakże szczególne pochwały należą się chłopcom z rocznika 2000, którzy byli już na plaży o godz. 10tej, zaś Zawodnik Roku U-11 Kamil Skręta wraz z kolegami z rocznika 2003 uczestniczyli w evencie do samego końca, pomagając zdemontować boiska, posprzątać plażę w miejscu rozgrywek i zanieść bramki do gdyńskiej mariny - godna postawa! Skarcić możemy jedynie tych, którzy z lenistwa po prostu nie przyszli na tą ważną dla najbardziej chorych gdyńskich dzieci imprezę.

Obszerna relacja oraz zdjęcia i filmy znajdują się poniżej.

POLA NADZIEI 2014 - RELACJA MEDIALNA ze strony www.gdynia.pl

------------------------------------------------------------

POLA NADZIEI 2012 w Gdyni - RELACJA

Arkowcy kwestowali na gdyńskie hospicjum 2012- RELACJA www

POLA NADZIEI 2013 w Gdyni - RELACJA TV

POLA NADZIEI 2013 w Gdyni - udział małych Arkowców

Mali Arkowcy otwierali Gdyńskie Hospicjum dla Dzieci - RELACJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1259712
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012