Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Jak co roku w połowie czerwca, na Skwerze Arki Gdynia przy Bulwarze Nadmorskim, MOPS Gdynia wraz z wieloma organizacjami samorządowymi, organizuje festyn pod nazwą Gdyński Magiel Twórczy. Arki Gdynia tam także zabraknąć nie może, więc gry i zabawy piłkarskie przygotuje rocznik 2002 naszego Klubu! W godz. 14.00 - 18.00 odbędzie się już VI edycja tej imprezy, której celem jest integracja osób niepełnosprawnych ze społecznością lokalną Gdyni poprzez prezentację szeroko rozumianej twórczości i umacnianie pozytywnych relacji społecznych. Uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej, ośrodków wsparcia oraz instytucje zaangażowane w działania na rzecz osób niepełnosprawnych i gdyńskie szkoły specjalne będą miały okazję do zaprezentowania swojej działalności, twórczości muzycznej, kulinarnej, teatralnej, plastycznej.

Patronat Honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.

PONIŻEJ szczegóły.

Podczas trwania imprezy odbędą się gry, zabawy, konkursy z nagrodami. Jak co roku będzie można wziąć udział w pakiecie gier plenerowych, w których zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy znajdą coś dla siebie.

Ważnym elementem „maglowania” jest kiermasz twórczości gdyńskich organizacji pozarządowych, gdzie oprócz zakupu oryginalnych i niespotykanych przedmiotów, będzie można zapoznać się z ofertą placówek skierowaną do osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodzin.

Imprezę zakończy występ finalistki tegorocznej edycji X FACTOR – DARII ZAWIAŁOW.

PRZYJDŹ NA SKWER ARKI GDYNIA!

Sobota, 14 czerwca, godz. 14.00 - 18.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1295858
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012