Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna oraz piłkarki ręczne Vistalu Gdynia włączyli się do akcji charytatywnej dla pomocy MATEUSZA PRZYBYŁ, ciężko chorego chłopca z Gdyni. Mateusz ma 10 lat, jest zapalonym sportowcem, ale jest zbyt słaby na wysiłek. Choruje na nowotwór złośliwy układu nerwowego. Jedyną szansą jest leczenie w klinice w Genui, które kosztuje co najmniej 200 tys. zł. Pieniądze potrzebne są do przeprowadzenia operacji ratującej życie, dlatego także my włączamy się do działania. Osoby zainteresowane pomocą odsyłamy do strony Facebook, poświęconej w całości tej akcji.

Już dziś odbędzie się koncert wielu raperskich kapel, start o godz. 19.00 w nowym klubie muzycznym ATLANTIC, przy ul. 3 maja w Gdyni.

Kliknij na facebook obok i pomóż Mateuszowi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1345877
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012