Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Bardzo pozytywny i ciekawy artykuł ukazał się w piątek 12 września w dodatku weekendowym powiatu puckiego do Dziennika Bałtyckiego. Tematem było niecodzienne wydarzenie z pobytu roczników 2005 i 2006 Arki Gdynia w Rzucewie a mianowicie "Chrzest młodego Śledzia", który na plaży parku kulturowego Osady Łowców Fok odbył się w przedostatni dzień sierpnia br.

Faktycznie był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę, chłopcy bawili się znakomicie, "chrzcielnej" tradycji stało się zadość a nasz Klub zainteresował ciekawym pomysłem na promocję swoich idei lokalne media.

Dziękujemy Redakcji DB za zainteresowanie, rzetelne i sympatyczne przekazanie relacji z tego niezwykłego sportowego "chrztu", który faktycznie po raz pierwszy w historii odbył się w morzu. Szkoda jedynie, że nie ma edycji audio, bowiem można by było posłuchać w całości roty Arki Gdynia, którą podczas tamtego dnia odśpiewali w całości młodzi zawodnicy wraz z trenerami SI "ARKA".

Cały artykuł w wersji elektronicznej znajduje się T U T A J

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1295858
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012