Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

We środę 08 października 2014 r. w siedzibie Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA doszło do podpisania umowy o współpracy pomiędzy Akademią Piłkarską Dąbrowa a naszym Klubem. Umowa była przygotowywana od kilku miesięcy, celem ogłoszenia na początku sezonu 2014/2015. Akademia zadeklarowała jednoznacznie wpisanie się w strategię integracji środowiska sportowego regionu Norda, tym samym powiększając grono społeczności lokalnych związanych z Arką Gdynia.

Trenerzy zatrudnieni w AP Dąbrowa będą krzewić żółto-niebieskie idee wśród swoich podopiecznych, zaś zarządy obu klubów będą spotykały się celem konsultacji promocyjnych i szkoleniowych. Najlepsi zawodnicy Akademii będą trafiali do Arki, zaś cała młodzież grająca w Akademii będzie kibicowała zawodnikom Arki Gdynia w meczach mistrzowskich i pucharowych na Stadionie Miejskim w Gdyni.

Życzymy obu stronom wyszkolenia jak najlepszych młodych piłkarzy oraz zaszczepienia żółto-niebieskiej sympatii u jak największej liczby uczestników.

ARKA GDYNIA rośnie w siłę w terenie.  Życzymy więc ponadto tylko sukcesów w realizacji projektów i wzajemnej integracji.

Przypomnieć warto, że współpracujemy już jako SI ARKA GDYNIA z UKS ORZEŁ Gdynia, Fundacją "Nigdy nie zostaniesz sam", która posiada już dwie szkółki piłkarskie dla maluchów ARKA GDYNIA CHYLONIA i ARKA GDYNIA POGÓRZE. Współdziałamy ponadto ze szkółkami Socatots oraz z KS SZTORM Mosty z terenu powiatu puckiego a w ubiegłą niedzielę podpisaliśmy wraz z SSA ARKA Gdynia czterostronną umowę o integracji i współpracy z MKS Orlęta i KS Błyskawica Reda, z terenu powiatu wejherowskiego.

Strona internetowa Akademii znajduje się T U T A J

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1259714
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012