Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W niedzielę 19 X 2014 r. przy fantastycznej słonecznej pogodzie zorganizowaliśmy ARKA GDYNIA CHILDREN DAY, czyli dzień naborowy dla dzieci w wieku 6 - 10 lat. 150 dorosłych, 70 małych piłkarzy, w tym jedna dziewczynka, 4 zawodników I ligi Arki Gdynia, kilkunastu trenerów SI "ARKA", oraz jeden ŚLEDŹ - KLUBOWA MASKOTKA - oto stan posiadania tego bardzo udanego wydarzenia. Szkoleniowcy przygotowali kilkanaście stanowisk sprawnościowo - piłkarskich, zaś dla małych kibiców i rodziców przygotowana była nieodpłatna "kawiarenka pod chmurką", z wodą, kawą, mlekiem, herbatką, cytrynką... Mali piłkarze oprócz napojów skosztowali przepysznych placków drożdżowych, nie zabrakło lizaków, ale przede wszystkich klubowych gadżetów. Dla wszystkich zawodnicy I ligowej ARKI Gdynia posiadali bezpłatne zaproszenie dla dwóch osób na mecz z Chrobrym Głogów.

Niesamowite show wykonywał ŚLEDŹ - maskotka, który nie tylko zabawiał dzieci i publiczność, ale także sam włączał się do gry oraz bronił rzuty karne, podobnie zresztą jak bramkarz Arki - JAKUB MISZCZUK. Już dziś zapraszamy na wiosenną edycję ARKA GDYNIA CHILDREN DAY, którą zorganizujemy 26 kwietnia 2015 roku. We środę opublikujemy listę dzieci, które zasilą dziecięce zespoły żółto niebieskich. Wszystkim dziękujemy za wsparcie organizacji tej pozytywnej i udanej imprezy, w tym TSS ARKA, za przygotowanie ulotek i plakatów, dla Biura Prezydenta Miasta za ekspozycję plakatów w ZKM GDYNIA w atrakcyjnym dla nas terminie, redakcji MLODAGDYNIA.PL i rzecznikowi ARKA GDYNIA SSA za skuteczną akcję informacyjną. Podziękowania ponadto dla niezmordowanego BARTKA SZAFRANA, który świetnie wcielił się w rolę Śledzia oraz równie aktywnego wolontariusza - Jacka Justkowiaka, który prowadził zapisy oraz całą dokumentację imprezy.

FOTORELACJA ZNAJDUJE SIĘ NA NASZYM FANPAGE'U

Szczególne podziękowania kierujemy do koordynatora wydarzenia - trenera MARKA HEBLA, na co dzień asystenta w zespole A rocznika 2006 SI 'ARKA", za przygotowanie i przeprowadzenie tej imprezy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1295858
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012