Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

93 małych piłkarzy w wieku 7 - 13 lat, blisko 70 seniorów z kilku gdyńskich organizacji oraz rodziny i mieszkańcy Witomina byli uczestnikami VIII Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej dzieci tzw. drużyn niezrzeszonych oraz III Pikniku Pokoleń WESOŁA PIŁKA, który zorganizowaliśmy na terenie środka treningowego SI "ARKA" w Gdyni Witominie. W niedzielę 18 września 2016 roku pogoda była wyśmienita, stąd dzięki niej a także drobnym ale licznym sponsorom udało się po raz kolejny przeprowadzić bezpłatną imprezę skierowana do mieszkańców Gdyni w wieku od 0 do 100 lat!

Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA wraz ze Stowarzyszeniem Nowoczesnego Seniora, któremu szefuje niezniszczalna p. Helena Olech Szpakiewicz dołożyło starań by spotkanie pokoleń było atrakcyjne oraz urozmaicone. Konkurs wiedzy o piłce nożnej oraz Gdyni, szachy, brydż z profesjonalistą p Czesławem Thrunem z Sopotu, gry stolikowe z byłymi piłkarzami Arki Gdynia, tańce i śpiewy z Klubem Seniora PÓŁNOC, aktywności ruchowe z gdyńskimi wolontariuszami, posiłki i przekąski, melodie łączące pokolenia - to wszystko można było spotkać na naszej imprezie. Nie można pominąć faktu, że można było także zmierzyć ciśnienie oraz cukier, nie zabrakło porad i możliwości głosowania on line na budżet obywatelski oraz skorzystać z promocji przygotowanej przez Głównego Sponsora wydarzenia - BANK PEKAO SA oddział w VITAVIE na Witominie.

Wszystkim dopisywały uśmiechy, zarówno małym piłkarzom, jak i seniorom oraz przybyłym mieszkańcom. Każde z dzieci wróciło do domu w prezentami edukacyjnymi i sportowymi, które wręczał m.in. kapitan ekstraklasowej Arki Gdynia - MIROSLAV BOŻOK Starsi mieszkańcy, wśród których nie zabrakło m.in. przedstawicieli Fundacji Adaptacja oraz byłych pracowników OPEC-u, a których to wszystkich wspierała p. Dyrektor Centrum Aktywności Seniora w Gdyni - Bożena Zglińska, do swoich domów zabrali znów mnóstwo energii i wspaniałe wspomnienia. Dzięki seniorom bowiem to wydarzenie powstało i istnieje już ósmy rok!

PODZIĘKOWANIA dla wolontariuszy - Natalii, Karoliny, Wiktorii, Kamila, Łukasza, Krystiana !!! ZAWSZE MOŻNA NA WAS LICZYĆ !

Patronat - Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek

Wsparcie - Rada Dzielnicy Witomino Radiostacja oraz Rada Dzielnicy Witomino Leśniczówka

Partnerzy - OPEC GDYNIA, EDF, ANBUD, LEWAL, SKLEP SPOŻYWCZY WIDAWSKA, SKLEP GABIMAR, PIEKARNIA LIPIŃSKI, Komunalny Zwiazek Gmin Dolina Redy i Chylonki, 

Sponsor Główny - BANK PEKAO SA

DZIĘKUJEMY !!!

FOTORELACJA - T U T A J

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1295864
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012