Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Aż 800 osób, w tym 720 dzieci w wieku 7 - 13 lat uczestniczyło w kolejnej odsłonie programu Fundacji Ekstraklasy i Ministerstwa Sportu i Turystyki, pod nazwą "Akademie Klasy Ekstra". Projekt, który ma na celu zaszczepienie miłości do klubu, któremu chce się kibicować przez lata oraz po prostu podjęcie zajęć piłkarskich, zgromadził kolejną rekordową w Gdyni liczbę uczestników. Ponad 700 dzieci bawiło się, aktywizowało na stoiskach sprawnościowych, trenażerach piłkarskich i rozgrywało turniejowe mecze. Zabawa była przednia dzięki wspaniałej oprawie organizatorskiej, przygotowanej przez Ekstraklasę oraz Arkę Gdynia SSA i Arkę Gdynia SI oraz panie pedagog ze Stowarzyszenia Challenge Dance.

Dla wszystkich nie zabrakło upominków, dyplomów oraz zaproszeń na mecz ARKA - RUCH Chorzów a także na kolejną imprezę rekreacyjno - integracyjną NASZE EURO, które już 02 czerwca także na gdyńskim Narodowym Stadionie Rugby. Pan Darek "Ucho" ze sceny nie tylko świetnie prowadził imprezę ale także zachęcał do przyjścia na stadion w Gdyni na mecze UEFA EURO U 21.

W imprezie uczestniczyły w sumie 23 podmioty, w tym przedszkola, szkoły podstawowe oraz kluby sportowe z Gdyni oraz trzech kaszubskich powiatów - bytowskiego, puckiego oraz wejherowskiego.

Podziękowania składamy wszystkich zarządom placówek i organizacji, nauczycielom, trenerom, opiekunom i rodzicom za przybycie oraz pracownikom Gdyńskiego Centrum Sportu za pomoc przy przygotowaniu obiektów do przeprowadzenia tego wydarzenia.

Do zobaczenia 02 czerwca na festynie i turnieju roczników 2007 i 2009 NASZE EURO - SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA i... DOROSŁEGO!

FOTORELACJA Z AKE 2017 GDYNIA - T UT A J

Info o innych projektach organizowanych lub prowadzonych przez SI ARKA - T U T A J

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1259712
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012