Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

newspirat

Ponad 150 młodych zawodników wraz z opiekunami uczestniczyło w dzisiejszej uroczystości zakończenia sezonu piłkarskiego 2016/17. Uroczystości, która już na stałe wpisała się w kalendarz naszego klubu i przyjęła nazwę Morskie Zakończenie Klubowego Sezonu. W gościnnych progach statku PIRAT, mieliśmy przyjemność zwiedzić nasze piękne miasto port, stocznię i bazę kontenerową. Podczas rejsu nagrodziliśmy najlepszych zawodników poszczególnych roczników oraz całego klubu za mijający sezon. Decyzją sztabu szkoleniowego SI Arka wyróżnienie to otrzymał podopieczny trenerów Dariusza Ulanowskiego i Arkadiusza Zagórskiego, bramkarz rocznika 2001– Michał Molenda.

 1zbiorka

Tym razem spotkaliśmy się przy fontannie umiejscowionym na Skwerze Kościuszki. Czas pozostały do rozpoczęcia rejsu nasi podopieczni wykorzystali do maksimum.

1ruszamy

Gdy nasz statek wszedł do portu ruszyliśmy w okolice Sea Towers by szybko i sprawnie zostać „zamustrowanym” w gościnnych progach okrętu PIRAT.

2poczestunek

Wśród salw armatnich na pokład wkroczyli piraci, ale na szczęście tylko po to, by poczęstować swoich gości słodyczami, owocami i napojami

3wyroznienia

Potem nastąpił kulminacyjny moment naszego rejsu a mianowicie wyróżnienia dla poszczególnych graczy z każdego rocznika. Wyborów dokonywali trenerzy i przedstawiają się one następująco:

wyroznieni

2001 – Damian Wojda, 2002 – Mateusz Stępień, 2003 – Michał Formella, 2004 – Wojciech Szafranek, 2005 – Jakub Bohdanowicz, 2006 – Kajetan Pysz, 2007 – Artur Radomski, 2008 – Hubert Strugała, 2009 – Mateusz Pach.

moli

Zawodnikiem sezonu 206/17 został bramkarz rocznika 2001 Michał Molenda. Wszystkim wyróżnionym. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

ogdyni

W drodze powrotnej „piraci – animatorzy” przybliżyli gościom historie powstania portu i miasta Gdynia. Cenna lekcja historii, dobrze by wszyscy ją znali.

balony

Na koniec kolejna niespodzianka przygotowana przez armatora, czyli balony, które cieszyły się niebywałą popularnością szczególnie wśród najmłodszych uczestników rejsu. I to już jest koniec kolejnego sezonu, bardzo udanego w skali całego klubu. Czas na zasłużone wakacje, życzymy Wam chłopcy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

20170627 192731

Serdeczne podziękowania dla armatora i załogi statku PIRAT za kolejny już, bo czwarty  rok z rzędu, wspaniały rejs i poczęstunek. A komu jeszcze mało zapraszamy na widokowe rejsy i przylądku dobrego smaku na pokładzie stylizowanego statku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1108470
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012