Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Uwaga rodzice - zapraszamy Wasze dzieci do wzięcia udziału w "SPORTOWYCH KOLONIACH 2017!". Wyjazd jest dedykowany dla dziewczynek i chłopców w wieku 7 - 12 lat, którzy lubią różne dyscypliny społeczne, m. in. sport, muzykę lub po prostu chcą świetnie spędzić wakacyjny czas. Miejscem pobytowym jest ośrodek sportowy OLIMP w Żelistrzewie niedaleko Pucka a precyzyjny termin to 20 - 26 sierpnia 2017 r. Podczas kolonii oferujemy mnóstwo atrakcji, które zapewni wysoko wykwalifikowana kadra szkoleniowo - pedagogiczna klubu S.I. "ARKA" Gdynia. Program jest bardzo bogaty w wydarzenia, bowiem dla dzieci przewidujemy udział w zajęciach edukacyjnych z zakresu np. geografii i historii, podstawowych pojęć na temat prawidłowej diety, współpracy w zespole, odpowiedzialności i samodzielności. W planie są także zajęcia sportowe, m.in. podstawy siatkówki, gimnastyki, piłki nożnej a ponadto konkursy plastyczne, z wiedzy o sporcie i regionie Kaszub a także konkurs czystości. Każdy z uczestników otrzyma pamiątki z udziału w wyjeździe a także zdobędzie tytuł 'Młodego Śledzika" podczas oficjalnego chrztu w wodach Zatoki Puckiej!

PONADTO:

Podczas kolonii jeden dzień w całości przeznaczymy na wycieczkę na Północne Kaszuby - a, że wiele tam atrakcji, toteż dokładny plan tej autokarowej eskapady dopasujemy do aktualnej wówczas pogody. Ostatniego dnia kolonii, czyli w sobotę 26 sierpnia przewidujemy mini festyn sportowy, aby dzieci wraz z rodzinami od godziny 10.00 mogły świętować wspólnie wakacje, sport i aktywność!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

ZGŁOSZENIA przyjmujemy tylko na formularzu zgłoszenia, który załączony jest poniżej.

Wypełnioną kartę kolonijną należy wypełnić i dostarczyć do biura S.I. "ARKA", po uzyskaniu zgody lekarza rodzinnego na wyjazd dziecka na kolonie.

Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie swojego dziecka, bowiem liczba miejsc jest ograniczona!

Cena brutto to 1080,00 złotych, płatna przelewem na konto Stowarzyszenia, na podstawie faktury VAT.

FOLDER i FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do pobrania - TUTAJ

KARTA KOLONIJNA do pobrania - TUTAJ

KONTAKT:

Biuro Klubu, Narodowy Stadion Rugby w Gdyni, ul. Górskiego 10, pok. nr 01

TEL. +48 58 662 33 56

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Koordynator ds. pedagogicznych - Tomasz Kożuchowski, tel. 508 528 844, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kierownik kolonii - Tomasz Janiak, tel. 502 815 847, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 834881
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012