Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W miniony czwartek, 14 IX 2017 roku na terenie Ośrodka Treningowego SI "ARKA" Gdynia, na Witominie odbyła się II edycja programu Ministerstwa Sportu i Turystki oraz Fundacji Ekstraklasy SA pn. EKSTRA TALENT. W imprezie wzięło udział 214 dzieci w wieku 11 i 12 lat. Impreza, która ma na celu pokazanie ogólnego potencjału sportowego dzieci w tym właśnie wieku, organizowane jest po raz drugi w historii prze 16 klubów piłkarskiej Ekstraklasy. Wydarzenie składało się z turnieju piłkarskiego drużyn chłopców i jednej drużyny dziewcząt oraz trzech testów sprawnościowych.

W turnieju piłkarskim cztery najwyższe miejsca zajęły:

1/ ARKA GDYNIA SI r 2006 A

2/ ARKA GDYNIA SI r 2006 B

3/ SZTORM MOSTY  r 2006 C

4/ SZTORM MOSTY r 2006 B

Ponadto w turnieju uczestniczyły:

SZTORM GDYNIA GIRLS

AP KP GDYNIA

SP 35 GDYNIA WITOMINO

SPOŁECZNA SP GDYNIA WITOMINO

SP 26 GDYNIA DZIAŁKI LEŚNE

SP 47 GDYNIA DĄBROWA

SZTORM MOSTY r 2006 A

Wszystkim drużynom gratulujemy wspaniałego udziału, zaciętych bojów na boiskach oraz wielkiej determinacji podczas testów sprawnościowych. Dziękujemy trenerom i nauczycielom za zaangażowanie, a serdeczne pozdrowienia ślemy także do Dyrekcji SP 35 na Witominie za delegowanie 90 dzieci do testów sprawności.

Wszystkie drużyny w nagrodę otrzymały puchary oraz bezpłatne zaproszenia na mecz Ekstraklasy : ARKA GDYNIA - CRACOVIA KRAKÓW.

Podziękowania także składamy grupie WOLONTARIAT ARKI GDYNIA, Wiktorii, Kornelii i Damianowi a także rodzicom młodych zawodników oraz samemu Zarządowi Ekstraklasy SA, za zawsze przychylne działania na rzecz naszego Klubu oraz niezmienne docenianie wysiłku, jaki klub ARKA GDYNIA wkłada w promocję sportu poprzez ministerialne programy dla dzieci i młodzieży.

GRATULUJEMY także laureatom testów:

1 miejsce zwis na drążku - IWO CHYLIŃSKI - ARKA GDYNIA r 2006

1 miejsce bieg wahadłowy 5 x 10 metrów - MATEUSZ KOWALEWSKI - ARKA GDYNIA r 2006

1 miejsce beep test - TYMOTEUSZ CZYŻ - ARKA GDYNIA r 2006

Galeria FOTO - TUTAJ

Wszystkie realizowane projekty przez SI "ARKA" Gdynia - TUTAJ

Do zobaczenia na kolejnych eventach Ekstraklasy SA!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1259709
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012