Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Już dziś imprezami towarzyszącymi zaczyna się AGC 2019! Jutro zaś - czyli w sobotę 5 stycznia, w hali GDYNIA ARENA wystartują już rozgrywki 20-tej jubileuszowej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży do lat 12-tu "ARKA GDYNIA CUP' 2019" pod patronatem Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka, Legendy Arki Gdynia Janusza Kupcewicza oraz Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka. W okresie poprzednich 19 lat zwyciężały tak znany kluby jak BAYER 04 Leverkusen, BORUSSIA Dortmund, LECH Poznań, LECHIA Gdańsk, GÓRNIK Zabrze czy oczywiście ARKA Gdynia.

Na starcie tym razem stanie 16 zespołów z całej Polski i zagranicy. Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji.W sobotę 5 stycznia o godz. 14.00 odbędzie się Ceremonia Otwarcia, a w niej m.in. przywitanie Gości przez władze Gdyni oraz Klubu, występy artystyczne przygotowane przez Młodzieżowy Dom Kultury.

Drużyny skorzystają ponadto z oferty Hotelu Mercure*** Gdynia - oficjalnego Partnera Turnieju, a także firmy Psychosportica, której prelegenci przeprowadzą cykl warsztatów psychologii sportu. Ponadto każdy zespół będzie uczestniczył w profesjonalnej sesji foto Studium Fotografii FRAMES znanych gdyńskich artystów - Państwa Marzeny i Maurycego Śmierzchalskich.

Nie zabraknie wyjść edukacyjnych do Muzeum Marynarki Wojennej.

W tym roku także kolejna duża akcja charytatywna - a w zasadzie jej start. Tym razem licytację koszulek znanych piłkarzy poprowadzimy na rzecz wiernego kibica Arki Gdynia - 40-letniego Andrzeja, który po przebytym rozległym urazie głowy przebywa już czwarty miesiąc w szpitalu. FANPAGE Andrzeja - TUTAJ

Z kolei na kibiców czeka aż 56 meczów, które w fazie eliminacyjnej trwać będą w sobotę w godzinach 10.00-19.00 z godzinną przerwą na Ceremonię Otwarcia zaplanowaną na g. 14.00.

Spotkania fazy PLAY OFF oraz o miejsca przeprowadzimy w niedzielę 06 stycznia w godz. 08.30 - 17.30.

MECZ FINAŁOWY o tytuł "MISTRZ AGC'2019" rozegrany zostanie o godzinie 16.45, a bezpośrednio po nim nastąpi Ceremonia Medalowa.
 
DRUŻYNY KTÓRE WEZMĄ UDZIAŁ W TURNIEJU TO:
 
1. SI ARKA GDYNIA 2007 I
2. SI ARKA GDYNIA 2007 II
3. SI ARKA GDYNIA 2007 III
4. SI ARKA GDYNIA 2008
5. ZAGŁĘBIE LUBIN - OBROŃCA TYTUŁU - MISTRZ AGC z roku 2017
6. ŚLĄSK WROCŁAW
7. GÓRNIK ŁĘCZNA
8. POGOŃ SZCZECIN
9. CHAMPION WARSZAWA
10. 4 YOUR FUTURE LONDYN
11. RADUNIA STĘŻYCA
12. BALTIKA KALININGRAD
13. LECHIA GDAŃSK
14. BAŁTYK KOSZALIN
15. WIDZEW ŁÓDŹ
16. WIGRY SUWAŁKI
Wstęp do hali GDYNIA ARENA jest bezpłatny.
PARTNER STRATEGICZNY ARKA GDYNIA CUP 2019 - Miasto Gdynia.
ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA MŁODYM PIŁKARZOM!


OFICJALNY FANPAGE FACEBOOK TURNIEJU: T U T A J

RAMOWY PLAN WSZYSTKICH IMPREZ AGC 2019 - W DZIALE F.A.Q

PLAN WSZYSTKICH GIER W DZIALE - ROZGRYWKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1017153
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012