Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W dniu dzisiejszym okrągły jubileusz swoich 50-ych urodzin obchodzi trener bramkarzy w naszym Klubie - Pan Arkadiusz Zagórski. Trenerem w SI Arka jest od 2008 roku, zaś od stycznia 2015 roku także szkoleniowcem młodych goalkeeperów w SSA ARKA.

Z tej okazji składamy sympatycznemu szkoleniowcowi najserdeczniejsze życzenia spełnienia najskrytszych marzeń i samych przyjemnych w życiu zdarzeń. Sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym a tymi będą kolejni wychowankowie w pierwszym zespole Arki a zapewne niebawem w reprezentacji Polski oraz najlepszych klubach Europy. Widząc profesjonalizm, pracowitość i zaangażowanie trenera jesteśmy przekonani, że tak też się stanie.

W przeszłości - urodzony 7 lutego 1969 roku w Gdańsku trener - był m.in. pierwszym bramkarzem Arki, z którą wywalczył awans na zaplecze Ekstraklasy (sezon 2000 / 2001). Występy na boisku zakończył w 2004 roku w Raduni Stężyca, w okresie gdy jej trenerem był Janusz Kupcewicz.

W przeszłości współpracował już w Klubie jako trener bramkarzy drużyny  Młodej Ekstraklasy. Z juniorami trenera Roberta Wilczyńskiego w 2012 roku zdobył Mistrzostwo Polski, a w 2013 z trenerem Krzysztofem Janczakiem Wicemistrzostwo Polski Juniorów.

Z trenerem Dariuszem Mierzejewskim - aktualnym Koordynatorem w SI "ARKA", w sezonie 2011/12 jest współautorem awansu rezerw Arki z 4 do 3 ligi, a także  ...z Gryfem Wejherowo, który prowadził wówczas trener Grzegorz Niciński, z 3 do 2 ligi.

TRENERZE - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1008508
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012