Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

UWAGA rodzice i kandydaci na piłkarzy w Klubie Arka Gdynia!

12 maja 2019 r. na naszym klubowym boisku na Witominie, przy ul. Nauczycielskiej 9 przeprowadziliśmy Dzień Małego Arkowca, który był działaniem, dzięki któremu powstanie szkielet dwu nowych drużyn klubowych SI "ARKA" Gdynia, roczników 2012 oraz 2013, które mają skupiać uzdolnionych sportowo małych piłkarzy z całej Gdyni i okolic.

Klub SI "ARKA" Gdynia jako jeden z pierwszych w Polsce przystąpił do Programu Certyfikacji Akademii i Szkółek Piłkarskich w Polsce, zrzeszonych w Polskim Związku Piłki Nożnej. Na mocy wymogów certyfikacyjnych powzięliśmy zobowiązanie utworzenia grup dla roczników 2012 i 2013. Już jesienią 2019 roku otrzymamy właściwy certyfikat PZPN by jak najlepiej szkolić dzieci i młodzież, zgodnie z programem "Narodowy Model Gry PZPN".

W niedzielnej imprezie wzięło udział ponad 60 dzieci, które na co dzień reprezentują Szkółki Piłkarskie AG zlokalizowane w różnych częściach Gdyni, biorą udział w zajęciach innych szkółek a także... którzy grają w piłkę tylko na podwórkach. Rodzice poznali strukturę szkolenia oraz zasady procesu sportowej i społecznej edukacji w Klubie.

Rodzice rejestrowali dzieci za pomocą formularza: https://forms.gle/GB51Wf6od4hz1k9aA

WAŻNE - Wyniki testów sprawnościowych udostępnimy rodzicom drogą mailową do dnia 30 maja 2019 r.

Chłopcy, którzy zostaną zakwalifikowani do grup r 2012 i r 2013 w Klubie SI "ARKA" Gdynia zostaną powiadomieni telefonicznie także do 30 maja 2019 r.

Rodzice, którzy nie otrzymają telefonu do 30 maja br. zachęcamy do podjęcia zajęć w grupach swoich roczników w Szkółkach AG, najbliżej miejsca zamieszkania - wykaz lokalizacji - TUTAJ.

SYSTEM EDUKACJI w SI "ARKA" Gdynia - TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1099472
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012