Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Szanowni Państwo - w rozwinięciu newsa prezentujemy wyniki Waszych dzieci, które uczestniczyły w testach sprawnościowych podczas DNIA MŁODEGO ARKOWCA - WIOSNA 2019. Bardzo się cieszymy, że licznie Państwo przybyli a chłopcy wykazali wiele zapału podczas wykonywanych zadań. Wiemy, że nie każdy będzie mógł być piłkarzem ale każdy może zostać sportowcem-amatorem, sędzią piłkarskim, trenerem, nauczycielem WF czy po prostu sympatykiem sportu lub kibicem. Temu sprzyja prowadzony przez nasz Klub System Szkolenia, aby każdy mógł się rozwijać na miarę posiadanego talentu i posiąść przez lata treningu - prawidłowe postawy życiowe.

Najlepsi z najlepszych a także ci najbardziej wytrwali i nieliczni zapewne dotrą na szczyt piramidy i zagrają na boiskach Ekstraklasy czy może nawet na europejskich stadionach. Największym jednak sukcesem jest fakt, że chłopcy podejmują wysiłek wieloletniego uprawiania sportu - to w istocie szkoła charakteru.

Przygodę z piłką nożną w SI "ARKA" w nowych grupach r 2012 oraz r 2013 już 01 sierpnia 2019 r. rozpocznie wielu chłopców, którzy uczestniczyli w DMA a których to rodzice zostali poinformowani o tym telefonicznie. Z kolei tych rodziców, którzy takiego telefonu nie otrzymali, zapraszamy do umówienia się lub kontynuacji zajęć w Szkółkach piłkarskich AG w gdyńskich dzielnicach oraz w naszych klubach partnerskich.

LISTA KLUBÓW PARTNERSKICH - TUTAJ.

LISTA WYNIKÓW TESTÓW - DMA WIOSNA'2019 - r 2012 & 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1099534
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012