Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

2 Runda FINAŁY- Niedziela 04.01.2015   

2.nd Round - The Finals - Sunday 04 January 2015

Nr meczu GODZINA KTO GRA STAWKA KATEGORIA DRUŻYNA PRZECIWNIK WYNIK
Match NR Time Who game The rate Category Team Team Score
25 08.00 3 A - 4 C ĆWIERĆFINAŁ IX - XVI STOMIL OLSZTYN GRYF ŚWIDNICA  0:2
26 08.20 3 B - 4 D ĆWIERĆFINAŁ IX - XVI STADION CHORZÓW KMTV KIEL  5:1
27 08.40 3 C - 4 A ĆWIERĆFINAŁ IX - XVI ZNICZ PRUSZKÓW FC JURMALA 3:1
28 09.00 3 D - 4 B ĆWIERĆFINAŁ IX - XVI ARKA U-12 F.K KARLSKRONA  1:1 k 2:1
29 09.20 1 E - 4 E GRUPA E I - VIII WARTA POZNAŃ WIDOK SKIERNIEWICE  3:0
30 09.40 2 E - 3 E GRUPA E I - VIII TALENT BIAŁYSTOK ARKA U-13 1:0 
31 10.00 1 F - 4 F GRUPA F I - VIII LECHIA GDAŃSK ZAGŁEBIE LUBIN 1:0 
32 10.20 2 F - 3 F GRUPA F I - VIII BAYER LEVERKUSEN FC MIŃSK 5:1 
33 10.40 -25 : -26 PÓŁFINAŁ XIII-XVI  STOMIL OLSZTYN  KMTV KIEL  3:0 
34 11.00 -27 : - 28 PÓŁFINAŁ XIII-XVI  FC JURMALA  F.K KARLSKRONA 1:1 k 1:2 
35 11.20 +25 : + 26 PÓŁFINAŁ IX-XII  GRYF ŚWIDNICA  STADION CHORZÓW 1:8
36 11.40 +27 : + 28 PÓŁFINAŁ IX-XII  ZNICZ PRUSZKÓW  ARKA U-12 0:1
37 12.20 4 E - 3 E GRUPA E I - VIII WIDOK  SKIERNIEWICE ARKA U-13 6:1
38 12.40 1 E - 2 E GRUPA E I - VIII WARTA POZNAŃ TALENT BIAŁYSTOK 0:2
39 13.00 4 F - 3 F GRUPA F I - VIII ZAGŁEBIE LUBIN FC MIŃSK 1:2
40 13.20 1 F - 2 F GRUPA F I - VIII LECHIA GDAŃSK BAYER LEVERKUSEN 0:1
41 13.40 - 33 : - 34 o XV XV - XVI  KMTV KIEL  FC JURMALA 2:2 k 0:1
42 14.00 + 33 : + 34 o XIII XIII - XIV  STOMIL OLSZTYN  F.K KARLSKRONA  1:1 k 1:2
43 14.20 - 35 : - 36 o XI  XI - XII  GRYF ŚWIDNICA  ZNICZ PRUSZKÓW  2 : 0
44 14.40 + 35 : +36 o IX IX - X  STADION CHORZÓW  ARKA U-12  3 : 1
45 15.00 2 E - 4 E GRUPA E I - VIII TALENT BIAŁYSTOK WIDOK SKIERNIEWICE  4 : 0
46 15.20 3 E - 1 E GRUPA E I - VIII ARKA U-13 WARTA POZNAŃ  2 : 1
47 15.40 2 F - 4 F GRUPA F I - VIII BAYER LEVERKUSEN ZAGŁEBIE LUBIN  0 : 1
48 16.00 3 F - 1 F GRUPA F I - VIII FC MIŃSK LECHIA GDAŃSK  3 : 0
49 16.30 IV E - IV F o VII VII - VIII ARKA GDYNIA U-13 ZAGŁEBIE LUBIN  0 : 1
50 16.50 III E - III F o V  V - VI WARTA POZNAŃ  LECHIA GDAŃSK 1:1 k.1:0
51 17.10 II E - II F o III  III - IV WIDOK SKIERNIEWICE  FC MIŃSK 0 - 2
# 17.30 I E - I F  FINAŁ I - II BAYER LEVERKUSEN  TALENT BIAŁYSTOK 2 - 0
18.00 - Ceremonia Dekoracji Uczestników  AGC'2015 - MEDAL CEREMONY
  GRUPA E Punkty Bilans bramek
1 TALENT BIAŁYSTOK 9 7 0
2 WIDOK SKIERNIEWICE 3 6 8
3 WARTA POZNAŃ 3 4 4
4 ARKA GDYNIA U-13 3 3 8
  O kolejności w grupie zadecydowała mała tabelka 
  pomiędzy trzema zainteresowanymi zespołami
         
  GRUPA F Punkty Bilans bramek
1 BAYER 04 LEVERKUSEN 6 6 2
2 FC MIŃSK 6 6 6
3 LECHIA GDAŃSK 3 1 4
4 ZAGŁEBIE LUBIN 3 2 3


 

1 Runda ELIMINACJE - SOBOTA  03.01.2015

1.ST Round - Saturday 03 January 2015

Nr meczu

GODZINA

KTO GRA

DRUŻYNA

PRZECIWNIK

WYNIK

UWAGI

Match NR

Time

Who game

Team

Team

Score

Others

1

09.00

1 A - 4 A

 STOMIL

LECHIA

0 : 6

 

2

09.22

2 A - 3 A

WARTA

 FC JURMALA

1 : 3

 

3

09.44

1 B - 4 B

 STADION

 KARLSKRONA

4 : 0

 

4

10.06

2 B - 3 B

TALENT

BAYER 04

0 : 2

 

5

10.28

4 A - 3 A

LECHIA

FC JURMALA

3 : 2

 

6

10.50

1 A - 2 A

 STOMIL

 WARTA

1 : 5

 

7

11.12

4 B - 3 B

KARLSKRONA

BAYER 04

0 : 5

 

8

11.34

1 B - 2 B

 STADION

 TALENT

0 : 0

 

9

11.56

2 A - 4 A

 WARTA

LECHIA

1 : 0

 

10

12.18

3 A - 1 A

FC JURMALA

 STOMIL

1 : 3

 

11

12.40

2 B - 4 B

 TALENT

 KARLSKRONA

6 : 1

 

12

13.02

3 B - 1 B

 BAYER 04

STADION

2 : 1

 
 

13

14.30

1 C - 4 C

GRYF

ARKA

0 : 2

 

14

14.52

2 C - 3 C

ZNICZ

FC MINSK

0 : 0

 

15

15.14

1 D - 4 D

WIDOK

 ARKA II

3 : 0

 

16

15.36

2 D - 3 D

 ZAGŁĘBIE

KMTV KIEL

2 : 0

 

17

15.58

4 C - 3 C

 ARKA

FC MINSK

1 : 1

 

18

16.20

1 C - 2 C

GRYF

ZNICZ

0 : 0

 

19

16.42

4 D - 3 D

ARKA II

KMTV KIEL

4 : 2

 

20

17.04

1 D - 2 D

WIDOK

ZAGŁĘBIE

4 : 5

 

21

17.26

2 C - 4 C

 ZNICZ

 ARKA

0 : 4

 

22

17.48

3 C - 1 C

FC MINSK

 GRYF

4 : 3

       

23

18.10

2 D - 4 D

 ZAGŁĘBIE

 ARKA II

2 : 0

    

24

18.32

 3 D - 1 D

KMTV KIEL

WIDOK

2 : 7

 
         
  GRUPA A Punkty Bilans bramek
1 KS WARTA POZNAŃ 6 7 4
2 LECHIA GDAŃSK 6 9 3
3 STOMIL OLSZTYN 3 4 12
4 FC JURMALA 3 6 7
         
         
         
  GRUPA B Punkty Bilans bramek
1 BAYER 04 LEVERKUSEN 9 9 1
2 TALENT BIAŁYSTOK 4 6 3
3 STADION ŚLĄSKI  4 5 2
4 F.K KARLSKRONA 0 1 15
         
         
         
  GRUPA C Punkty Bilans bramek
1 ARKA GDYNIA U-13 7 7 1
2 FC MIŃSK 5 5 4
3 ZNICZ PRUSZKÓW 2 0 4
4 GRYF ŚWIDNICA 1 3 6
         
         
         
  GRUPA D Punkty Bilans bramek
1 ZAGŁĘBIE LUBIN 9 9 4
2 WIDOK SKIERNIEWICE 6 14 7
3 ARKA GDYNIA U-12 3 4 7
4 KMTV KIEL 0 4 13
         
  Przy równej ilości punktów o kolejności w tabeli decyduje 
  bezpośrednie spotkanie pomiędzy zainteresowanymi
  drużynami a następnie róznica bramek  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1028150
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012