Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

TURNIEJ CHŁOPCÓW

1/ FOLDER "ZAPROSZENIE" Z PLANEM ORGANIZACYJNYM I FINANSOWYM - (wersja polska),

2/ FOLDER "INVITATION" Z PLANEM ORGANIZACYJNYM I FINANSOWYM - (english version),

3/ SYSTEM ROZGRYWEK TURNIEJU CHŁOPCÓW - w turnieju wystąpi 10 drużyn chłopców,

4/ REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJU

5/ REGULAMIN DYSCYPLINARNY

6/ KWESTIONARIUSZ POBYTOWY (wersja polska)

7/ KWESTIONARIUSZ POBYTOWY (english version)

8/ PROTOKÓŁ DRUŻYNY drużyny otrzymają po przyjeździe do Gdyni

PLAN GIER ELIMINACYJNYCH 

  grupa A
1 IFK HANINGE Stockholm
2 AP DĄBROWA Gdynia
3 SZTORM Mosty
4 BAŁTYK Koszalin
5 ARKA 2002 Gdynia
GODZ.  MECZ TEAM RYWAL WYNIK
08.30 2-5 AP DĄBROWA Gdynia ARKA 2002 Gdynia  0-5
09.15 3-4 SZTORM Mosty BAŁTYK Koszalin  0-4
10.00 1-2 IFK HANINGE Stockholm AP DĄBROWA Gdynia  8-0
10.45 5-3 ARKA 2002 Gdynia SZTORM Mosty  4-0
11.30 1-4 IFK HANINGE Stockholm BAŁTYK Koszalin  3-2
12.45 2-3 AP DĄBROWA Gdynia SZTORM Mosty  0-4
13.30 4-5 BAŁTYK Koszalin ARKA 2002 Gdynia  2-0
14.15 3-1 SZTORM Mosty IFK HANINGE Stockholm  0-9
15.00 4-2 BAŁTYK Koszalin AP DĄBROWA Gdynia  8-0
15.45 5-1 ARKA 2002 Gdynia IFK HANINGE Stockholm  1-4

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  grupa  B
1 MYŚLIWIEC Tuchomie
2 ARKA 2001 Gdynia
3 PIAST Człuchów
4 BAŁTYK Gdynia
5 AP DĄBROWA II Gdynia
GODZ.  MECZ TEAM RYWAL WYNIK
08.30 2-5 ARKA 2001 Gdynia AP DĄBROWA II Gdynia  v.o.
09.15 3-4 PIAST Człuchów BAŁTYK Gdynia  0-11
10.00 1-2 MYŚLIWIEC Tuchomie ARKA 2001 Gdynia  1-8
10.45 5-3 AP DĄBROWA II Gdynia PIAST Człuchów  v.o.
11.30 1-4 MYŚLIWIEC Tuchomie BAŁTYK Gdynia  1-4
12.45 2-3 ARKA 2001 Gdynia PIAST Człuchów  22-1
13.30 4-5 BAŁTYK Gdynia AP DĄBROWA II Gdynia  v.o.
14.15 3-1 PIAST Człuchów MYŚLIWIEC Tuchomie  0-8
15.00 4-2 BAŁTYK Gdynia ARKA 2001 Gdynia 1-2
15.45 5-1 AP DĄBROWA II Gdynia MYŚLIWIEC Tuchomie  v.o.

PONIŻEJ KOMPLET WYNIKÓW RUNDY FINAŁOWEJ.

 

godz

mecz

drużyny

rezultat

uwagi

08.15

1-4 D

ARKA 2002 - MYŚLIWIEC

 4 - 0

 

09.00

2-5 D

SZTORM - PIAST 

 3 - 1

 

09.45

1-2 C

 HANINGE – BAŁTYK Gd.

 2 - 0

 

10.30

3-4 C

 BAŁTYK Ko. – ARKA 2001

 0 - 3

 

11.15

3-4 D

 DĄBROWA - MYŚLIWIEC

 1 - 4

 

12.00

1-5 D

 ARKA 2002 - PIAST

 13 - 0

 

12.45

1-3 C

HANINGE – BAŁTYK Ko. 

 4 - 0

 

13.45

2-4 C

 BAŁTYK Gd – ARKA 2001

 1 - 9

 

14.30

2-4 D

 SZTORM - MYŚLIWIEC

 4 - 0

 

15.15

3-5 D

 DĄBROWA - PIAST

 2 - 2

 

16.00

1-4 C

HANINGE – ARKA 2001 

 3 - 3

 

16.45

2-3 C

BAŁTYK Gd – BAŁTYK Ko. 

 1 - 2

 

 

 KOŃCOWA KLASYFIKACJA

1

 S.I. "ARKA" Gdynia

2

 IFK HANINGE Stockholm - SWE

3

 KPPN BAŁTYK Koszalin

4

BAŁTYK Gdynia

5

SI "ARKA"Gdynia Under 13

6

 SZTORM Mosty

7

 GKS MYŚLIWIEC Tuchomie

8

 AP DĄBROWA Gdynia

9

 MKS PIAST Człuchów

 

ARKA Gdynia - 1. Miejsce AGSC'2015

--------------------------------------------------------------

 

I.F.K. HANINGE Stockholm - SZWECJA - 2. miejsce AGSC'2015

------------------------------------

BAŁTYK Koszalin - 3. miejsce AGSC'2015

---------------------------------------------------------------------------

NAJLEPSI ZAWODNICY TURNIEJU

 

Kategoria

Imię i nazwisko

Klub

super „napadzior”

 MATEUSZ MŁYŃSKI - 13 bramek

ARKA Gdynia

najwszechstronniejszy „grajek”

 SZYMON CZYŻ

 ARKA Gdynia

„najlepszy łapacz”

 FILIP KOMOVSKI

IFK HANINGE

 

 

Gratulujemy wszystkim zespołom walki, zaangażowania oraz sportowego zacięcia.

ARKA GDYNIA SUMMER CUP'2016 już 23 - 25 VI 2016.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1027289
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012