Miejsce obozu: SZCZECINEK
Wyjazd autokarem z parkingu NARODOWEGO STADIONU RUGBY przy ulicy Kazimierza Górskiego 10 w niedzielę 2 sierpnia o godzinie 08:45, zbiórka o godzinie 08:20. Na miejsce planujemy dotrzeć około godziny 12:30. Jedziemy w polo i niebieskich spodenkach, zabieramy małą przekąskę oraz picie na drogę. Każdy z zawodników powinien posiadać jedną torbę ze sprzętem wyszczególnionym w „obozowym niezbędniku” oraz plecak/worek z bagażem podręcznym. Powrót z obozu 9 sierpnia w godzinach popołudniowych.
W rozwinięciu newsa niezbędnik.
AKCESORIA NIEZBĘDNE PODCZAS OBOZU
DOKUMENTY
Legitymacja szkolna
Opis stosowania leków dla dzieci, które muszą je zażywać (rodziców proszę o pisemne upoważnienie dla trenerów do podawania niezbędnych leków)
PRZYBORY TOALETOWE
Klapki – 1/2 pary
Ręcznik – 2 szt
Środki higieny osobistej
Kąpielówki – 1 szt.
ODZIEŻ PRYWATNA CODZIENNA
Spodnie krótkie – 1 para
Bluza z długim rękawem (najlepiej z motywem Arki) – 1 szt.
Buty pełne – 1 para
Koszulka z krótkim rękawem (najlepiej z motywem Arki) – 1 szt.
Skarpetki – kilka par
Slipki – 8 sztuk
Odzież do snu
ODZIEŻ I SPRZĘT TRENINGOWY
Nowa żółta i niebieska koszulka treningowa, niebieskie spodenki treningowe x2, koszulka i spodenki meczowe (nowy i stary komplet), dres treninowy, ortalion, getry AG 09 żółte i niebieskie kilka par, ochraniacze, buty piłkarskie - nawierzchnia naturalna, buty sportowe do biegania, KTO POSIADA - roller do masażu, bidon, podręczny worek na sprzęt treningowy.
Dodatkowo - bramkarze sprzęt do bronienia.
AKCESORIA INNE
Leki dla dzieci, wobec których konieczne jest ich stosowanie (lokomotiv, zyrtec itp.), krem z filtrem UV, przeciw komarom, czapka z daszkiem, maseczki.
Kieszonkowe - 50-70 zł.
Inne rzeczy i akcesoria wg uznania rodziców lub opiekunów za które nie odpowiadamy (np. tel. kom, tablety itp.).
Wszystko pakujemy do jednej torby !!!