Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Powołania na Jedynka Cup w Redzie - Jaguar Gdańsk 2009W sobotę rozegramy kolejne mecze ligowe.

 

 

 

 

 

 

LIGA D2 - MECZ Z EJSMOND CLUB 12.09.20: Zbiórka o godzinie 10.00 na Checzy - ul.Zamenhofa17. Zabieramy żółte koszulki meczowe Hossa, nowe niebieskie koszulki meczowe Gdynia, niebieskie spodenki, żółte i niebieskie getry AG 09, ortalion, ochraniacze, buty do gry na NATURALNEJ trawie, rzeczy do kąpieli, owoc do zjedzenia po meczu, legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Bramkarze zbierają sprzęt bramkarski Hossa. Przyjeżdżamy na zbiórkę w koszulkach polo i dresach. 

KADRA NA MECZ: Krzysztof Szkiłądź, Ksawery Samp, Kajtek Igielski, Karol Kuderczak, Wojtek Orzechowski,  Borys Gorczyński, Patryk Denc, Mateusz Pach, Dawid Balbier, Bartek Mikulski, Tomek Majewski, Eryk Maszota. 

 

LIGA D1 MECZ Z PIKI GDAŃSK 12.09.20: Zbiórka o godzinie 09.00 w Gdańsku, ul. Smoleńska 5. Zabieramy niebieskie spodenki, żółte i niebieskie getry AG 09, ortalion, ochraniacze, buty do gry na sztucznej i naturalnej trawie, rzeczy do kąpieli, owoc do zjedzenia po meczu, legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Bramkarze zbierają sprzęt bramkarski Hossa. Przyjeżdżamy na zbiórkę w koszulkach polo i dresach. 

KADRA NA MECZ: Kuba Łukasiuk, Igor Kleihsa, Hubert Abraham, Oliwier i Adrian Ratajczyk, Alan Krynicki + zawodnicy z rocznika 2008.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1108467
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012