Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Powołania na Jedynka Cup w Redzie - Jaguar Gdańsk 2009W sobotę na Witominie rozegramy kolejne mecze ligowe.

 

 

 

 

 

 

SOBOTA 19.09.20 - mecz z Błękitnymi II Wejherowo: Zbiórka o godzinie 13.30 na Witominie. Zabieramy żółte koszulki meczowe Hossa, niebieskie spodenki, żółte getry AG 09, odzież termo, ortalion, ochraniacze, buty do gry na sztucznej trawie, rzeczy do kąpieli, owoc do zjedzenia po meczu, legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Bramkarze zbierają sprzęt bramkarski Hossa. Przyjeżdżamy na zbiórkę w koszulkach polo i dresach. 

KADRA NA MECZ: Kuba Łukasiuk, Karol Kuderczak, Wojtek Orzechowski, Kajtek Igielski, Tomek Majewski, Hubert Abraham, Igor Kleihsa, Bartek Mikulski, Patryk Denc, Borys Gorczyński, Eryk Maszota, Dawid Balbier.

 

SOBOTA 19.09.20 - mecz z Orkanem Rumia: Zbiórka o godzinie 16.00 na Witominie. Zabieramy niebieskie spodenki, żółte i niebieskie getry AG 09, odzież termo, ortalion, ochraniacze, buty do gry na sztucznej trawie, rzeczy do kąpieli, owoc do zjedzenia po meczu, legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Bramkarze zbierają sprzęt bramkarski Hossa. Przyjeżdżamy na zbiórkę w koszulkach polo i dresach. Koszulki meczowe chłopcy dostaną na miejscu. 

KADRA NA MECZ: Ksawery Samp, Arek Dawidowski, Aleks Karbowiak, Patryk Szumilewicz + zawodnicy z rocznika 2008.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1108467
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012