Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Powołania na Jedynka Cup w Redzie - Jaguar Gdańsk 2009W najbliższy weekend czeka nas dużo grania. 

 

 

 

 

 

 

LIGA D2 - MECZ Z JAGUAREM GDAŃSK 26.09.20: Zbiórka o godzinie 10.00 w Gdańsku, ul Budowlanych 49. Zabieramy żółte koszulki meczowe Hossa, niebieskie spodenki, żółte i niebieskie getry AG 09, ortalion, bluzę treningową, ochraniacze, buty do gry na NATURALNEJ i SZTUCZNEJ trawie, rzeczy do kąpieli, owoc do zjedzenia po meczu, legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Bramkarze zbierają sprzęt bramkarski Hossa. Przyjeżdżamy na zbiórkę w koszulkach polo i dresach wyjściowych. 

KADRA NA MECZ: Kuba Łukasiuk, Kajtek Igielski, Karol Kuderczak, Wojtek Orzechowski,  Borys Gorczyński, Patryk Denc, Mateusz Pach, Dawid Balbier, Tomek Majewski, Eryk Maszota, Igor Kleihsa, Hubert Abraham, Aleks Miller, Patryk Szumilewicz.

 

LIGA D1 - MECZ Z GEDANIĄ II GDAŃSK 27.09.20: Zbiórka o godzinie 17.45 w Gdańsku, al. Hallera 201. Zabieramy niebieskie spodenki, żółte i niebieskie getry AG 09, ortalion, bluzę treningową, ochraniacze, buty do gry na NATURALNEJ i SZTUCZNEJ trawie, rzeczy do kąpieli, owoc do zjedzenia po meczu, legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Bramkarze zbierają sprzęt bramkarski Hossa. Przyjeżdżamy na zbiórkę w koszulkach polo i dresach wyjściowych. 

KADRA NA MECZ: Krzysztof Szkiłądź, Ksawery Samp, Oliwier i Adrian Ratajczyk, Alan Krynicki, Arek Dawidowski, Aleks Pek + zawodnicy z rocznika 2008.

 

Turniej Stoczniowiec Cup - 27.09.2020. Zbiórka o godzinie 7.45 ul. Marynarki Polskiej 177 w Gdańsku. Zabieramy żółte koszulki meczowe Hossa, niebieskie koszulki meczowe Gdynia, niebieskie spodenki, żółte i niebieskie getry AG 09, ortalion, bluzę treningową, ochraniacze, buty do gry na NATURALNEJ i SZTUCZNEJ trawie, rzeczy do kąpieli, owoc do zjedzenia po meczu, legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Bramkarze zbierają sprzęt bramkarski Hossa. Przyjeżdżamy na zbiórkę w koszulkach polo i dresach wyjściowych.

KADRA NA MECZ: Kuba Łukasiuk, Kajtek Igielski, Karol Kuderczak, Wojtek Orzechowski,  Borys Gorczyński, Patryk Denc, Mateusz Pach, Dawid Balbier, Aleks Karbowiak, Eryk Maszota, Igor Kleihsa, Hubert Abraham, Patryk Szumilewicz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1107483
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012