Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Powołania na Zatokę 95 Puck - Lider DębogórzeW rozwinięciu newsa szczegóły.

 

 

 

 

 

 

KJC1 gr I Orkan Rumia - Arka II Gdynia; Rumia, ul. Bukowa 7 godzina 11.00

 

Zbiórka powołanych zawodników na miejscu o godzinie 10.00. Na zbiórkę przyjeżdżamy w kurtce klubowej, dresie wyjściowym i nowym polo. 

Do torby pakujemy: żółte i niebieskie getry, ochraniacze, obuwie do gry na sztucznej trawie (korki), odzież termo, bluzę i spodnie treningowe, ortalion, rzeczy do kąpieli,  wodę niegazowaną/herbatę w termosie, owoc do zjedzenia po meczu oraz legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

 

 

PLJC2 Jaguar Gdańsk - Arka Gdynia; Gdańsk, ul. Budowlanych 49 godzina 15.00 

 

Zbiórka powołanych zawodników na miejscu o godzinie 14.00. Na zbiórkę przyjeżdżamy w kurtce klubowej, dresie wyjściowym i nowym polo. 

Do torby pakujemy: żółte i niebieskie getry (bramkarze czarne), ochraniacze, obuwie do gry na sztucznej trawie (korki), odzież termo, bluzę i spodnie treningowe, ortalion, rzeczy do kąpieli,  wodę niegazowaną/herbatę w termosie, owoc do zjedzenia po meczu oraz legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1295858
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012