Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Poniedziałek - 11.30 NSR. Niebieskie koszulki treningowe, niebieskie spodenki, żółte getry/dresy treningowe.

Wtorek -  wolne

Środa - 14.30 GCS klatka. Granatowe koszulki treningowe, niebieskie spodenki, niebieskie getry/dresy treningowe.

Czwartek - 16.00 GCS klatka. Niebieskie koszulki treningowe, niebieskie spodenki, żółte getry/dresy treningowe.

Piątek  - 14.30 GCS klatka. Granatowe koszulki treningowe, niebieskie spodenki, niebieskie getry/dresy treningowe.

Sobota - PLJC1 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, NSR godzina 13.00

Niedziela - PLJB2 Arka Gdynia - Piłeczka Pruszcz Gdański, GCS klatka godzina 11.00

 

Powołania po piątkowym treningu.

Poniedziałek - 10.00 Witomino. Niebieskie koszulki treningowe, niebieskie spodenki, żółte getry/dresy treningowe, obuwie do biegania.

Wtorek -  14.30 GCS NSR. Granatowe koszulki treningowe, niebieskie spodenki, niebieskie getry/dresy treningowe.

Środa - wolne

Czwartek - 14.30 GCS NSR. Niebieskie koszulki treningowe, niebieskie spodenki, żółte getry/dresy treningowe.

Piątek  - 14.30 GCS NSR. Granatowe koszulki treningowe, niebieskie spodenki, niebieskie getry/dresy treningowe.

Sobota - PLJB2 Beniaminek Starogard Gdański - Arka Gdynia, Starogard Gdański, ul. Zblewska 18 godzina 11.00

Niedziela - wolne

 

Powołania po piątkowym treningu.

Poniedziałek - 14.30 GCS NSR. Niebieskie koszulki treningowe, niebieskie spodenki, żółte getry/dresy treningowe.

Wtorek - 9.30 orlik SP 35 Witomino. Granatowe koszulki treningowe, niebieskie spodenki, niebieskie getry/dresy treningowe.

Środa - wolne

Czwartek - 14.30 GCS NSR. Niebieskie koszulki treningowe, niebieskie spodenki, żółte getry/dresy treningowe.

Piątek  - 14.30 GCS NSR. Granatowe koszulki treningowe, niebieskie spodenki, niebieskie getry/dresy treningowe.

Sobota - PLJB2 Arka Gdynia - Radunia Stężyca, godzina 17.00 GCS (klatka)

Niedziela - PLJC1 AP Kowale - Arka Gdynia, godzina 15.00 Straszyn, ul. Jana Pawła II 22 

 

Powołania na poszczególne mecze po piątkowym treningu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1295858
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012