Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Rodzice stęsknieni swych latorośli,

niczym zdawałoby się jak niedorośli,

łamali świadomie kwadrans studencki,

i bez obawy, że przysłowiowe będą od trenerów bęcki,

a jakże 15 minut przed 10-tą godziną,

byli znów z dziećmi całą w komplecie rodziną.

Tak oto wyglądało przedpołudnie w Ośrodku Olimp w Żelistrzewie, do którego dotarli na sportowy piknik rodzice dzieci, które uczestniczyły w SPORTOWYCH WAKACJACH Z ARKĄ GDYNIA 2017.

No i szczęśliwie dobrnęliśmy do końca kolonii, które notabene dla chłopców z rocznika 2010, którzy pojechali do Żelistrzewa, były pierwszym obozem sportowym już w grupie zasadniczej, na drodze ku sportowym karierom piłkarza, sędziego, trenera, nauczyciela WF czy sportowego managera.

Dziś nie będę już osobiście Szanownych Czytelników rymami, opowiadaniami czy relacjami zamęczał i w imieniu całego 4-osobowego sztabu pedagogiczno - szkoleniowego podziękuję tylko za codzienne późnowieczorne czytelnictwo tego co u nas z pożytkiem dla Was, a także wytrwałość w tęsknotach.

Polecamy raz jeszcze lekturę newsów z poprzednich dni i już osobiste relacje dzieci z tych fajnych siedmiu dni na puckiej ziemi, okraszone z pewnością wspólnym oglądaniem klubowego - kolonijnego facebook'a.

Wkrótce podsumowanie, a dziś dziękuję w imieniu swoim, współpracowników oraz społeczności klubu ARKA Gdynia, za Państwa obecność, wsparcie tego projektu oraz dzisiejszego słonecznego rodzinnego pikniku!

TB:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1080469
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012