Sobota 15.05.21r godz. 9.00 Turniej E1 Orlik Grupa 17 (RW) , Gdynia ul.Olimpijska5 (boisko klatka B)
Zbiórka godz. 8.40 do Trenera Karola Cegłowskiego, stroje żółte ligowe, ochraniacze, bidon z herbatą/wodę, legitymację szkolną,
dostosować ubiór do warunków atmosferycznych.
Powołani zawodnicy: Konrad G, Filip J, Marcin K.
Niedziela 16.05.21r godz. 13.00 JD2 gr3 mecz Bałtyk II Gdynia AP - Arka II Gdynia SI, Gdynia ul.Olimpijska5 (boisko klatka B)
Zbiórka godz.12.00 zabieramy :stroje meczowe żółte, rękawice do bronienia i bluzę , ochraniacze, bidon z herbatą/wodę, piłkę na rozgrzewkę,
legitymację szkolną, dostosować ubiór do warunków atmosferycznych
Powołani zawodnicy:
Antoni B, Błażej B, Igor C, Marcel D, Maksymilian D, Michał K , Maksymilian K, Adam Ł, Adam M, Paweł O, Maciej P,
Jakub S, Dawid W.
Niedziela 09.05.21r godz.12.00 Arka II Gdynia SI-Conrad Gdańsk, Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Zbiórka godz.11.00 , zabieramy :stroje meczowe żółte, rękawice do bronienia i bluzę , ochraniacze, bidon z herbatą/wodę, piłkę na rozgrzewkę,
legitymację szkolną, dostosować ubiór do warunków atmosferycznych
Powołani zawodnicy:
Błażej B, Igor C, Marcel D, Maksymilian D, Filip J, Michał K , Marcin K, Adam Ł, Adam M, Paweł O, Maciej P,
Jakub S, Dawid W.
Sobota 08.05.21r godz. 9.00 Turniej rocznik 2011 ,Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9 - powołany: Maciej K
Wtorek trening godz. 18.45 ul. Nauczycielska 9, Witomino
Środa trening godz. 18.45 ul. Nauczycielska 9, Witomino
Czwartek trening godz. 18.45 ul. Nauczycielska 9, Witomino
Niedziela 09.05.21r godz.12.00 Arka II Gdynia SI-Conrad Gdańsk, Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
01.05.21r sobota godz.17.00 mecz Arka II Gdynia SI - GAP Sparta Gdańsk , Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Zbiórka godz.16.00 , zabieramy :stroje meczowe żółte, rękawice do bronienia i bluzę , ochraniacze, bidon z herbatą/wodę, piłkę na rozgrzewkę,
legitymację szkolną, dostosować ubiór do warunków atmosferycznych
Powołani zawodnicy:
Jerzy B, Antek B, Igor C, Maksymilian D, Filip J, M.Klocek , Maciej K, Marcin K, Maksymilian K, Adam M, Paweł O, Maciej P, Jakub S,
24.04.21r sobota godz.14.45 mecz Gedania-Arka II Gdynia SI , Gdańsk ul. Hallera 201
Zbiórka godz.14.00 w Gdańsku , zabieramy :stroje meczowe żółte,rękawice do bronienia i bluzę ,ochraniacze,bidon z herbatą/wodę, dostosować ubiór do
warunków atmosferycznych
Powołani zawodnicy:
Jerzy B, Antek B, Błażej B, Igor C, Marcel D, Maksymilian D, Filip J, Maciej K, Maksymilian K, Adam Ł , Adam M, Paweł O, Maciej P,
Jakub S,