Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

31.10.2020r sobota  godz.13.30 mecz kontrolny AG2010 - Gol Brodnica , Gdynia Witomino ul.Nauczycielska 9

Zbiórka wyznaczonych zawodników 13.15

Powołani zawodnicy:Jerzy B,  Antek B, Błażej B, Igor C, Maksymilian D, Konrad G, Filip J, Michał K ,Marcin K,  Maksymilian K, Adam Ł , Paweł O, Maciej P, Jakub S.

Zabieramy : maseczki na twarz,stroje meczowe adidas żółte , getry żółte , rękawice do bronienia , strój bramkarski , ochraniacze ,bidon z wodą oraz piłki do rozgrzewki.

 

Uwaga ! należy dostosować odzież do warunków termicznych .

24.10.2020r sobota  godz.17.00 mecz mistrzowski JD2Gr3 Stoczniowiec Gdańsk - AGII, MOSiR Gdańsk ul.Traugutta 29

zbiórka wyznaczonych zawodników godz.16.15

Powołani zawodnicy:

Jerzy B,  Antek B, Błażej B, Igor C, Marcel D, Maksymilian D, Konrad G, Michał K, Maciej K,  Maksymilian K, Adam Ł , Paweł O, Maciej P, Jakub S.

Zabieramy : maseczki na twarz,stroje meczowe adidas żółte , getry żółte , rękawice do bronienia , strój bramkarski , ochraniacze ,bidon z wodą oraz piłki do rozgrzewki.

Uwaga ! należy dostosować odzież do warunków termicznych .

Dla zawodników AG2010A odbędą się obowiązkowe warsztaty z zakresu psychologii sportu oraz treningu mentalnego.

Warsztaty odbędą się w terminach:

26.10.20r  poniedziałek godz.17.30-18.30, NSR -duża salka konferencyjna ul. Kazimierza Górskiego 10, Gdynia

Temat:Tworzymy zespół.

30.10.20r piątek godz. 17.00-18.00 ,NSR -duża salka konferencyjna ul. Kazimierza Górskiego 10, Gdynia

Temat:Emocje w sporcie, jak nimi zarządzać.

Warsztaty przeprowadzi Pani psycholog Pola Weiner z Fundacji Sportu Pozytywnego obecność wszystkich zawodników obowiązkowa.

Ubieramy się w dresy wyjściowe i żółte polo adidas, obowiązkowo maseczka.

 

 

 

 

 

18.10.20r niedziela turniej E1 Orlik gr5  godz.10.00 ,Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9,zbiórka wyznaczonych zawodników godz. 9.40
powołani zawodnicy:

Maciej K.- Trener Rafał Oleksiak (AG II -stroje żółte Smart Bistro)

Konrad G, Marcin K- Trener Karol Cegłowski (AG I- stroje żółte adidas)

18.10.20r niedziela mecz mistrzowski KJD2 Gr3 AGII10A-AP Grębocki Gdańsk, godz.14.30 Witomino ul. Nauczycielska 9,zbiórka wyznaczonych zawodników godz.13.45

powołani zawodnicy:

Jerzy B,  Antek B, Błażej B, Igor C, Marcel D, Maksymilian D, Michał K ,  Maksymilian K, Adam Ł , Adam M, Paweł O, Maciej P, Jakub S.

Zabieramy : maseczki na twarz,stroje meczowe adidas żółte , getry żółte , rękawice do bronienia , strój bramkarski , ochraniacze ,bidon z wodą oraz piłki do rozgrzewki.

03.10.20r sobota turniej E2 Orlik gr5  godz.13.00 ,Gdynia Chylonia ul.Zamenhofa 17 Checz

zbiórka 12.40 stroje żółte Smart Bistro
powołany :Maciej K.

 

04.10.20r niedziela mecz mistrzowski KJD2 Gr3 AGII10A-Bałtyk II Gdynia, godz.12.00 Witomino ul. Nauczycielska 9,zbiórka wyznaczonych zawodników godz.11.00

Powołani zawodnicy:Jerzy B,  Antek B, Błażej B, Igor C, Marcel D, Maksymilian D, Filip J, Michał K ,Marcin K,  Maksymilian K, Adam Ł , Adam M, Paweł O, Maciej P, Jakub S.

Zabieramy : maseczki na twarz,stroje meczowe adidas żółte , getry żółte , rękawice do bronienia , strój bramkarski , ochraniacze ,bidon z wodą oraz piłki do rozgrzewki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1108470
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012