Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Poniżej przedstawiam kilka informacji :

 

1. Składki- przypominam o terminowym wpłacaniu składki członkowskiej (do 10-tego każdego miesiąca)

2. Logo- Proszę wszystkich o przyniesienie na czwartkowy trening koszulki niebieskiej, w celu nadrukowania LOGO sponsora. Do czasu załatwienia tego będziemy trenować w nowych żółtych ( + ewentualnie dres, ponieważ jesień mocno się zbliża). Jeśli kogoś nie będzie proszę dostarczyć samą koszulkę, lub ostatecznie proszę dostarczyć w sobotę.

3. Potrzebny sprzęt treningowy: jesteśmy coraz lepiej wyposażeni, ale brakuje nam jeszcze trochę sprzętu. Przede wszystkim ortaliony, czapki, oraz żółte getry. Te rzeczy mógłbym zakupić dla wszystkich, jednak potrzebuję zgody od wszystkich (SMS), że zgadzają się Państwo na pokrycie kosztów, w przypadku braku sponsora. Gdy tylko otrzymam zgody, zorganizuję rzeczy do przymiarki i będziemy mogli zamawiać.Cała ta sprawa trochę zajmie, dlatego proszę o odpowiedź jak najszybciej to możliwe.

4.  Turnieje- Jako zespół SI ARKA  GDYNIA 2013 (chłopcy z 2014 oczywiście też), bierzemy udział w rozgrywkach (w formie turniejów) organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej. 3 turnieje rozegrane zostaną jesienią, oraz 3 wiosną.

Przedstawiam daty turniejów: 21-22 września, 5-6 października, 19-20 października. Podaje całe weekendy, gdyż na tą chwilę dokładna data i godzina nie jest znana.
Bardzo proszę, aby wziąć pod uwagę te terminy podczas planowania wyjazdów/weekendów itp.
Oprócz tego na pewno będziemy brać udział w kilku sparingach/turniejach organizowanych przez różne podmioty/kluby itd - jeśli coś ciekawego się pojawi, to wcześniej poinformuje.
W turniejach/ sparingach, które będą miały miejsce w innych terminach niż nasze treningi, brać udział będą tylko powołani przez trenera zawodnicy (czasem wszyscy, ale nie ma reguły).
Przpominam, że aktualne zaświadczenie lekarskie z COMS jest warunkiem brania pod uwagę przy powołaniach.

5. Karnety- osoby, które nie mają karnetów na mecze ARKI w Ekstraklasie proszę o zgłoszenie się do mnie w celu podpisania listy. Na jutrzejszym treningu (czwartek) proszę o to załatwić, aby na najbliższy mecz mieć możliwość pójścia. 

Pozdrawiam !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1259713
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012