Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

14 dzień października to święto wszystkich nauczycieli i pracowników edukacji. To także dzień, w którym trenerzy, edukatorzy, wychowawcy i opiekunowie naszych młodych piłkarzy także czekają na wdzięczność od swoich podopiecznych. Proces szkolenia w klubie Arka Gdynia to nieprzerwany cykl edukacji, w zakresie nie tylko piłki nożnej ale także dietetyki, rozwoju mentalnego zawodników, ich dynamicznego wzrostu kompetencji intelektualnych i społecznych.

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB Chojniczanka Chojnice-Arka  3:3 (Hebel x2, Soboczyński)

CLJ Arka-Wda Świecie  6:0 (Babś x3, Luchowski x3)

PLJC1 Jaguar Gdańsk-Arka  1:4 (Kościów, Zębrzuski, Luchowski x2)

PLJC2 Żuławy N.Dwór-Arka  0:14 (Maczkowski x4, Żmuda x3, Rusnak x3, Bohdanowicz x2, Jaroń, Jurkiewicz)

KJC2 Arka II-Cisowa  6:0 (Orzechowski, Olejczyk, Migowski, Ryband, Barbugli, samobójcza)

PLJD1 Arka-Gedania  5:0 (Zakrzewski, Radomski, Gnabasik, samobójcza x2)

KJD2 GR I Korona Żelistrzewo-Arka I  0:0

KJD2 GR II Arka II-Cisowa  5:0 (Strugała, Superson, Goike, Twarowski, Supiński)

KJD2 GR III Lechia Gdańsk-Arka III  0:1 (Król)

 

TURNIEJE

 F1 GR 5 13.10 sobota wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

W niedzielę 30 września 2018 roku na terenie Obiektu Piłkarskiego SI "ARKA" Gdynia, przy ul. Nauczycielskiej 9 odbył się turniej piłki nożnej Piłkarska Liga Dzieci na Witominie Radiostacji oraz X Jubileuszowy Piknik Pokoleń Wesoła Piłka 2018. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia, któremu przewodził Dyrektor TOMASZ BOBRYK oraz Stowarzyszenie Nowoczesny Senior Gdynia, dowodzone przez Prezes - Panią HELENĘ OLECH SZPAKIEWICZ. Udział w imprezie był całkowicie bezpłatny a na uczestników czekało wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB Arka-Gryf Wejherowo 4:0 (Hebel x2, Betka, Trela)

CLJ Pogoń Szczecin -Arka 5:1 (Babś)

PLJC1 Arka-Cartusia 1:2 (Woźniak)

PLJC2 Arka-Lotos Gdańsk 1:2 (Gaca)

KJC2 AP Dąbrowa-Arka II 3:2 (Gohlike, Kolasa)

PLD1 Chojniczanka-Arka 1:9 (Radomski x2, Zakrzewski x2, Kaczmarek x2, Szydłowski, Pazura, Dubiela)

KJD2 GR I Arka I-Zatoka Puck 15:0 (Perdjon x3, Łukasiewicz x3, Dajnowiec x3, Kolenda x2, Trzyński, ,                                                    Koss ,Janiszewski, Gryglicki)

KJD2 GR II LZS II Bojano-Arka II 1:9 (Czechowicz x3, Gnabasik x2, Zakrzewski, Belka, Małkowski, Szydłowski)

KJD2 GR III Arka III-Sokół Ełganowo 6:0 (Strugała x3, Kędziora, Sas, Skoczek)

 

TURNIEJE ARKA SI

E2 GR IV 07.10 niedziela godz.17.00 NSR GCS wyniki tutaj

Czytaj więcej...

 DSC 0085

ARKA GDYNIA SI

PLJB Gedania Gdańsk-Arka 1-2 (Tandecki, Nalikowski)

CLJ FA Szczecin-Arka  2-6 (Babś x4, Gasiński, Luchowski)

PLJC1 Gryf Słupsk-Arka  1-4 (Bartkowiak, Zębrzuski, Siłkowski, Sochacki)

PLJC2 Gryf Tczew-Arka  0-6 (Żmuda x3, Rusnak, Starnawski, Maczkowski)

KJC2 Arka II-Jedynka Reda  1-0 (Gohlike)

PLJD1 Arka-Bałtyk Gdynia  4-0 (Zakrzewski x2, Kaczmarek, samobój)

KJD2 GR I Latarnik Choczewo-Arka I  0-5 (Dajnowiec, Wierciszewski, Koss, Głowacki, Minga)

KJD2 GR II Arka II-Orkan II Rumia 17 : 0 (Król x3, Zakrzewski x2, Czechowicz x 4, Belka x2, Małkowski, Freiberg, Gnabasik, Kaczmarek x3)

KJD2 GR III Olimpia Osowa-Arka III  1-3 (Cichy x3)

 

TURNIEJE

E1 GR V 30.09 niedziela godz.9.00 Gdynia ul.Ściegiennego wyniki tutaj

F2 GR IV 30.09 niedziela godz.14.00 Sopot ul.Jana z Kolna wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1008514
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012