Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Z przyjemnością informujemy, iż OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Spółka z o.o. w Gdyni, z siedzibą przy ul. Opata Hackiego 14, w sezonie 2019/2020 pozostanie na pokładzie SI "ARKA" Gdynia! Życzliwość Zarządu Firmy powoduje, że nasze stowarzyszenie może planować realizację części zadań, właśnie dzięki wsparciu OPEC Gdynia. 

DZIĘKUJEMY za okazaną życzliwość oraz zaufanie, jakim jesteśmy obdarzeni od kilku już lat. 

Czytaj więcej...

W ubiegły poniedziałek 02 września 2019 r. dzięki uprzejmości Studium Fotografii FRAMES, które prowadzą znani artyści Marzena i Maurycy Śmierzchalscy, na Stadionie Miejskim w Gdyni przeprowadziliśmy sesję zdjęciową wszystkich drużyn, trenerów i zawodników SI "ARKA" Gdynia. 14 fotografii grupowych to łącznie ponad 170 pstryknięć wykonanych na dwu aparatach, zaś indywidualne fotografie potrzebowały niemal 1000 kliknięć. Sesja była bardzo udana - młodzież wraz z rodzicami stawiła się punktualnie, aura nam także sprzyjała a młodzi zawodnicy aż palili się do tego by znów utrwalić się na zdjęciach, które z pewnością oglądać będą ich wnuki za dobre wiele wiele lat...

Studium Fotografii FRAMES zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na warsztaty edukacyjne, zarówno dla zupełnych nowicjuszy i amatorów, jak i dla profesjonalistów, chcących doskonalić swój fotograficzny artystyczny warsztat. Ponadto Państwo Śmierzchalscy zapraszają wszystkich chętnych do swojego studio, w samym centrum Gdyni, przy ul. Wolności 1, na indywidualne sesje, np urodzinowe, biznesowe, rodzinne i wiele innych.

KONTAKT: tel. +48 797 221 029, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    FACEBOOK : TUTAJ

Czytaj więcej...


Dariusz Ulanowski który od nowego sezonu przejął rolę pierwszego trenera w roczniku 2004, głosami kibiców, spośród 42 kandydatów został wybrany do „11-stki 90-lecia Arki Gdynia”.

Nasz trener występował w gdyńskim klubie przez szesnaście lat, od sezonu 1994/95 do 2009/10 stając się jego jedną z legend co przypieczętowali kibice swoim wyborem.

Uroczystość ogłoszenia wyników i uhonorowanie „11-stki 90-lecia Arki Gdynia” nastąpiło podczas przerwy ostatniego meczu seniorów z Lechem Poznań. Gratulacje trenerze!!!

Mamy nadzieję, że dzięki pracy z tak utytułowanym trenerem, spośród naszych chłopaków, wielu pójdzie w ślady trenera.

 

Tradycyjnie od kilku lat gorąco zachęcaliśmy do głosowania w gdyńskim budżecie obywatelskim 2019. Głosowaliśmy do 01 lipca 2019 do godz. 24.00. 

Identycznie jak w poprzednich okresach szczególnie polecaliśmy głosowanie na budowę boisk sportowych - w tym roku przede wszystkim na:

1/ budowę bieżni, oświetlenia i infrastruktury wokół nowego boiska przy SP 35 na Witominie, na przyległym do naszego boiska klubowego, przy ul. Nauczycielskiej 9

PROJEKT - TUTAJ

2/ budowę boiska piłkarskiego ze sztuczną trawą przy SP 40 w Chyloni, przy ul. Rozewskiej 33,

PROJEKT - TUTAJ

3/ budowę boiska piłkarskiego ze sztuczną trawą przy SP 52 na Grabówku, przy ul. Okrzei,

PROJEKT - TUTAJ.

Czytaj więcej...

CLJ

Zespół rocznika 2003 prowadzony przez Dariusza Ulanowskiego w rewanżowym meczu barażowym o awans do CLJU17 wysoko pokonał w Swarzędzu miejscowego Lidera 7:1 co oznacza, że w przyszłym sezonie to zespół 2004 po raz pierwszy w historii będzie reprezentował klub w rozgrywkach centralnych na szczeblu Juniora Młodszego. W pierwszym meczu rozegranym w Gdyni również górą byli żółto-niebiescy wygrywając 2:1.

Przypominamy, że również w rozgrywkach CLJU-15 mamy swego przedstawiciela.

Gratulacje

Skład Arki w dzisiejszym meczu: Wolny, Tandecki, Skręta, Skóra, Zamarippa, Hebel, Trela, Matusiak, Formella, Zelewski, Kościów, Gołoś, Zaryczański, Lis, Łyszkiewicz, Babś, Pyrek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1005845
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012