Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Wzorem lat ubiegłych, rozpoczynamy nabór uzdolnionych sportowo chłopców, do nowej grupy Stowarzyszenia Inicjatywa „ARKA” Gdynia - tym razem dla rocznika 2014!

W dniach 30 - 31.05.2020 r., przeprowadzimy nabór do najmłodszego zespołu r 2014 (kat. U-7) w strukturach klubu.
Testy i gry piłkarskie zostaną przeprowadzone na boisku treningowym SI Arka Gdynia, na Witominie przy ul. Nauczycielskiej 9.
Serdecznie zapraszamy zawodników, którzy aktualnie trenują w klubach sportowych oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją piłkarską przygodę.

Rejestracja chłopców tylko przez internet, na podstawie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO: https://drive.google.com/…/14l4EaWCEoJONwELF1-YJgvNeT0…/view).

Czytaj więcej...

1/ W związku z opracowaniem m.in. zasad organizacji zajęć i podstaw planu treningowego, w oparciu o wytyczne, które do nas wpłynęły z UM Gdyni ws. otwarcia boisk na terenie Gdyńskiego Centrum Sportu oraz na Witominie, decyzją Zarządu SI "ARKA" Gdynia, zajęcia na ww. obiektach mogą się odbywać od środy 06 maja br.  We wtorek 05 maja br. trenerzy przekażą zawodnikom i rodzicom plany treningowe obowiązujące od 06 maja br.

UWAGA - Z uwagi na możliwe kolejne zmiany w przepisach, grafik treningowy może ulegać zmianom z tygodnia na tydzień.

2/ Nasz Klub musi działać wyłącznie w oparciu o przepisy i zezwolenia a ponadto musimy być pewni zapewnienia wszystkich warunków bezpieczeństwa i spełnienia wszelkich formalnych wytycznych sanitarnych oraz organizacyjnych. W związku z tym, iż w UM Gdyni są opracowywane wytyczne ws. użytkowania przez kluby boisk w gdyńskich dzielnicach, na tychże obiektach na razie trenować nie będziemy. Z chwilą otrzymania wytycznych, obiekty dzielnicowe wpiszemy w nasz grafik treningowy.

3/ Na tej podstawie sukcesywnie "odmrażać" będziemy kolejne roczniki a trenerzy będą rodziców i zawodników na bieżąco informować o terminach i obiektach, które są dla poszczególnych grup dostępne.

Czytaj więcej...

UWAGA ZAWODNICY, TRENERZY I RODZICE MŁODYCH PIŁKARZY SI "ARKA" Gdynia!
W oparciu m.in. o decyzję Premiera RP, Pomorski Związek Piłki Nożnej wydał w dniu dzisiejszym tj. 21 kwietnia 2020 r. uchwałę, która zawiesza dwie najbliższe kolejki ligowe oraz wszystkie spotkania piłkarskie na szczeblu juniorskim na kolejny okres, tj. do dnia 11 maja 2020 r. włącznie.
W konsekwencji powyższego oraz dla zachowania bezpieczeństwa uczestników szkolenia, WSZYSTKIE zajęcia treningowe, w tym grupowe i indywidualne, uzupełniające lub edukacyjne, realizowane w ramach
 działalności statutowej Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA są zawieszone do odwołania!

AKTUALIZACJA - WSZYSTKIE ROZGRYWKI PZPN W LIGACH MŁODZIEŻOWYCH ZOSTAŁY ODWOŁANE A SEZON 2019/2020 ZAKOŃCZONY!

Czytaj więcej...

Wciąż ogranicza nas epidemia ale czas nie stoi w miejscu. W naszym Klubie nieprzerwanie pracujemy w trybie zdalnym, zaś rodzice pracują poza domami lub w nich, dzieci i młodzież z kolei - z trudnością - ale wciąż uczą się, zarówno podstawy programu szkolnego, jak i elementów procesu treningowego realizowanego w SI "ARKA". Każdy wszak ma obowiązki. Nadchodzi też taki czas, który daje wytchnienie i radość. Korzystając właśnie z tego przywileju, czyli obchodzenia Świąt Wielkiej Nocy, w tym niezwykłym zupełnie z przyczyn oczywistych okresie, życzymy wszystkim radosnego czasu w gronie najbliższej rodziny oraz wszelkich potrzebnych wartości, które pomogą nam wszystkim.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1071893
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012