Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

 
Lista zwyciezców turniejów "ARKA GDYNIA CUP" w latach 2000 - 2015
 
Tournament winners list "ARKA Gdynia CUP" in the years 2000 - 2015
 
 
AGC Nr rok / the year kat. rocznik/ born Mecz finałowy / the final match         "MISTRZ AGC" /               the CHAMPION
I 1 2000 Under 11 1989
w latach 2000 - 2001 turniej posiadał charekter rozgrywek wojewódzkich, w którym nie przyznawano tytułu MISTRZA AGC "
II 2 2001 Under 12 1989
III
3 2002 Under 13 1989 AON Warszawa - KORONA Żelistrzewo 2:0 AON Warszawa
4 2002 Under 10 1992 LECHIA Gdańsk - UNIA Swarzędz 3:1 LECHIA Gdańsk
IV
5 2003 Under 11 1992 STAL Szczecin-POLONIA Elbląg 0:0 (pen. 1:0) STAL Szczecin
6 2003 Under 14 1989 ENERGETYK Gryfino - ARKA Gdynia 1:0 ENERGETYK Gryfino
V
7 2004 Under 12 1992 LECHIA Gdańsk - TARGÓWEK Warszawa 5:0 LECHIA Gdańsk
8 2004 Under 15 1989 ENERGETYK Gryfino - AON Warszawa 4:3 ENERGETYK Gryfino
9 2004 Under 13 1991 KS ŚW. MARCIN Jarocin - POLONIA Gdańsk 0:0 (pen. 0:2) POLONIA Gdańsk
VI
10 2005 Under 11 1994 ARKA Gdynia - ROZWÓJ Katowice 0:2 ROZWÓJ Katowice
11 2005 Under 13 1992 ARKA Gdynia - STAL Szczecin 2:2 (pen. 8:7) ARKA Gdynia
VII
12 2006 Under 15 1991 POLONIA Gdańsk - BAŁTYK Gdynia 1:0 POLONIA Gdańsk
13 2006 Under 14 1992 BORUSSIA Dortmund - ARKA Gdynia 3:2 BORUSSIA Dortmund
14 2006 Under 12 1994 ARKA Gdynia - LECH Poznań 7:4 ARKA Gdynia
VIII
15 2007 Under 11 1996 ZAWISZA Bydgoszcz - ARKA Gdynia 3:2 ZAWISZA Bydgoszcz
16 2007 Under 13 1994 LECH Poznań - NAKI Olsztyn 1:1 (pen. 3:1) LECH Poznań
IX
17 2008 Under 10 1998 BAYER Leverkusen - DUNAJEC Nowy Sącz 3:0 BAYER 04 Leverkusen
18 2008 Under 12 1996 LECHIA Gdańsk - WARTA Poznań 4:1 LECHIA Gdańsk
19 2008 Under 14 1994 ROZWÓJ Katowice-MIESZKO Gn. 1:1 (pen. 8:7) ROZWÓJ Katowice
X
20 2009 Under 12 1997 ZATOKA Braniewo - DUNAJEC Nowy Sącz 4:3 ZATOKA Braniewo
21 2009 Under 10 1999 ŁKS Łodź - SALOS Szczecin 1:1 (pen.1:2) SALOS Szczecin
XI 22 2010 Under 10 2000 ARKA Gdynia - ARKA II Gdynia 3:0 ARKA Gdynia
  23 2011 Under 13 1998 ARKA Gdynia - ZAWISZA Bydgoszcz 3:2 ARKA Gdynia
XII 24

SUMMER

2011

Under 12

1999 grano w 2 grupach każdy z każdym, najwięcej punktów zdobył ZAWISZA Bydgoszcz ZAWISZA Bydgoszcz
XIII 25 2012 Under 13 1999 WARTA Poznań - AP 21 Kraków 3:2 WARTA Poznań
  26 2013 Under 13 2000 SPARTA Sycewice-MOSiR Jastrzębie Zdrój 3:2 SPARTA Sycewice
XIV 27

SUMMER

2013

Under 9

2004 W grupie finałowej grały KORONA Kielce, ARKA Gdynia, LEGIA Warszawa, AS Sopot, LECHIA Gdańsk KORONA Kielce
XV 28 2014 Under 13 2001 EVERTON FC (Liverpool) - LECHIA Gdańsk 1:2 LECHIA Gdańsk
XV 29

SUMMER

2014

Under 11 2003 ROZSTAJE Gdańsk-ARKA Gdynia 1:1, pen. 4:3 ROZSTAJE Gdańsk
XVI 30

2015

Under 13 2002 BAYER 04 Leverkusen - TALENT Białystok 2:0 BAYER 04 Leverkusen
XVI 31

SUMMER

2015

       

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lista uczestników turniejów "ARKA GDYNIA CUP" w latach 2000 - 2015

Tournament participants list "ARKA Gdynia CUP" in the years 2000 - 2015

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
History of the Tournament "ARKA GDYNIA CUP
BAYER 04 Leverkusen 
MISTRZ " ARKA GDYNIA CUP'2015 - Under 13
AGC'2014 - OPENING CEREMONY
LECHIA Gdańsk - The Winner ARKA GDYNIA CUP'2014 Under 13
EVERTON FC - 2.nd place in ARKA GDYNIA CUP'2014 Under 13 (born 2001)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The final match of ARKA GDYNIA CUP'2006 Under 14 (born 1992)
BORUSSIA Dortmund - ARKA Gdynia 3:2
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Battle shout" of players "ELANA" Toruń - ARKA GDYNIA CUP' 2013 (born 2000)
NEW Sport and entertainment hall "GDYNIA ARENA"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mayor of Gdynia City WOJCIECH SZCZUREK in Draw Ceremony "AGC' 2014,
Main Stadium of Gdynia
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The final match of ARKA GDYNIA CUP'2008 U-10 (born 1998)
BAYER 04 Leverkusen (GER) - DUNAJEC Nowy Sącz (POL) 3:0
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ARKA GDYNIA CUP'2008 Under 10 (born 1998), 1.st Round match - ARKA Gdynia - POLONIA Warszawa
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1/4 of final match of ARKA GDYNIA CUP'2008 Under 14 (born 1994)
ARKA II Gdynia (POL) - HSV DFB Hamburg (GER) 0:0
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OPENING CEREMONY - ARKA GDYNIA CUP'2006 Under 12 (born 1994)
Old sport and show hall GOSiR - Gdynia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AGC'2009 - Under 10 (born 1999) - The Final Match: ŁKS Łodź (POL) SALOS Szczecin (POL) last penalty shot
AGC'2009 - Under 10 (born 1999) - The Final Match: ŁKS Łodź (POL) SALOS Szczecin (POL) 1:1, pen. 1:2
AGC'2009 - Under 10 (born 1999) - The Final Match: ŁKS Łodź (POL) SALOS Szczecin (POL) 1:1, pen. 1:2
AGC'2009 - Under 10 (born 1999) - III.th Place - "CHEMIK" Police (POL)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AGC'2009 Under 12 (born 1997), Teams ARKA Gdynia 1997 &1998
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"ZAWISZA" Bydgoszcz - The WINNER of AGC'2007, Under 11 (born 1996)
"ZAGŁĘBIE" Lubin - III.th place in AGC'2007  Under 11 (born 1996)
Final Match of AGC'2007 Under 11 (born 1996) - "ZAWISZA" Bydgoszcz (POL) - "ARKA" Gdynia (POL) 3:2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1114723
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012