Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

XXI ARKA GDYNIA CUP' 2020

03 - 05 styczeń 2020

kategoria U 12 - rocznik 2008

Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA ARENA

ELIMINACJE - SOBOTA 04 01 2020

  TEAM - GRUPA A 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1.                
2.                
3.                
4.                
                 
  TEAM - GRUPA B 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1.                
2.                
3.                
4.                
                 
  TEAM - GRUPA C 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1.                
2.                
3.                
4.                
                 
  TEAM - GRUPA D 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1.                
2.                
3.                
4.                

FINAŁY - NIEDZIELA 05 01 2020

(dokładny plan gier wkrótce)

 

---------------------------------------------------------------------------------------

XX Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2019

     kategoria:

Under 11 - rocznik 2008 

ELIMINACJE, niedziela 23 czerwiec 2019

GRUPA A  - KAT U 11 -  ROCZNIK  2008          RUNDA I - ELIMINACJE
A KLUB SSHOR 5 B KR. PŁOCK CHOJNIK MAMONOVO ESCOLA ARKA 08 A PKT BRAMKI MCE UWAGI
1A FC SSHOR 5 B  X 0:4 0:4 0:4 0:4 0:9  0 0-25  6  
2A KRÓLEWSCY Płock  4:0  X  3:0  7:0 3:1  3:0  15  20-1  1  
3A CHOJNIK Jel. Góra 4:0  0:3  X 3:2  1:1 0:3  7 8-9  3  
4A FC MAMONOVO  4:0 0:7 2:3  X  3:4  0:8 3 9-22 5  
5A ESCOLA Pruszcz Gd.  4:0 1:3 1:1 4:3  X 0:6  7 10-13  4  
6A ARKA 2008 A 9:0 0:3 3:0 8:0 6:0  X 12  26-3 2  
GRUPA A        KAT U - 11   Rocznik 2008        RUNDA I - ELIMINACJE
LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK UWAGI
1 10:00 NSR 1 1A - 6A FC SSHOR B ARKA 2008 A 0:9  
2 10:20 NSR 1 2A - 5A KRÓLEWSCY ESCOLA 3:1  
3 10:40 NSR 1 3A- 4A CHOJNIK MAMONOVO 3:2  
4 11:00 NSR 1 1A - 5A FC SSHOR B ESCOLA 0:4  
5 11:20 NSR 1 2A - 4A KRÓLEWSCY MAMONOVO 7:0  
6 11:40 NSR 1 3A - 6A CHOJNIK ARKA 2008 A 0:3  
  12.00 CEREMONIA OTWARCIA AGSC 2019 - Narodowy Stadion Rugby
7 13:40 NSR 1 1A - 4A FC SSHOR B MAMONOVO 0:4  
8 14:00 NSR 1 2A - 3A KRÓLEWSCY CHOJNIK  3:0  
9 14:20 NSR 1 5A - 6A ESCOLA ARKA 2008 A  0:6  
10 14:40 NSR 1 1A - 3A FC SSHOR B CHOJNIK  0:4  
11 15.00 NSR 1 2A - 6A KRÓLEWSCY ARKA 2008 A  3:0  
12 15.20 NSR 1 4A - 5A MAMONOVO ESCOLA  3:4  
13 15.40 NSR 1 1A - 2A FC SSHOR B KRÓLEWSCY  0:4  
14 16.00 NSR 1 3A- 5A CHOJNIK ESCOLA  1:1  
15 16.20 NSR 1 4A - 6A MAMONOVO ARKA 2008 A  0:8  

 

 

GRUPA B  - KAT U 11 -  ROCZNIK  2008         RUNDA I - ELIMINACJE
B KLUB TALENT GOOOL SSHOR 5 A POGOŃ Sz. OSTRÓDA ARKA 08 B PKT BRAMKI MCE UWAGI
1B TALENT Warszawa  X  2:3 1:2 2:5 2:1 0:0  4 7-11  4  
2B GOOL Wągrowiec 3:2  X 2:1 1:5 5:0 3:1  12  14-9 2  
3B FC SSHOR 5 A  2:1 1:2 2:0 2:0 1:1  10  8-4 3  
4B POGOŃ Szczecin 5:2 5:1 0:2  X 4:0  2:1  12 16-6  1  
5B AP OSTRÓDA  1:2 0:5  0:2 0:4  X 1:0  3  2-13  5  
6B ARKA 2008 B 0:0  1:3 1:1 1:2 0:1  X  2  3-7 6  

 

GRUPA B        KAT U - 11    Rocznik 2008         RUNDA I - ELIMINACJE
LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK UWAGI
16 10:00 NSR 2 1B - 6B TALENT ARKA 2008 B  0:0  
17 10:20 NSR 2 2B - 5B GOOOL W. OSTRÓDA  5:0  
18 10:40 NSR 2 3B- 4B SSHOR A POGOŃ Sz. 2:0  
19 11:00 NSR 2 1B - 5B TALENT OSTRÓDA 2:1  
20 11:20 NSR 2 2B - 4B GOOOL W. POGOŃ Sz. 1:5  
21 11:40 NSR 2 3B - 6B SSHOR A ARKA 2008 B 1:1  
  12.00 CEREMONIA OTWARCIA AGSC 2019 - Narodowy Stadion Rugby
22 13:40 NSR 2 1B - 4B TALENT POGOŃ Sz.  2:5  
23 14:00 NSR 2 2B - 3B GOOOL W. SSHOR A  2:1  
24 14:20 NSR 2 5B - 6B OSTRÓDA ARKA 2008 B  1:0  
25 14:40 NSR 2 1B - 3B TALENT SSHOR A  1:2  
26 15.00 NSR 2 2B - 6B GOOOL W. ARKA 2008 B 3:1  
27 15.20 NSR 2 4B - 5B POGOŃ Sz. OSTRÓDA  4:0  
28 15.40 NSR 2 1B - 2B TALENT GOOOL W.  2:3  
29 16.00 NSR 2 3B- 5B SHOR A OSTRÓDA  2:0  
30 16.20 NSR 2 4B - 6B POGOŃ Sz. ARKA 2008 B  2:1  

 

 

GRUPA C  - KAT U 11 -  ROCZNIK  2008       RUNDA I - ELIMINACJE
C KLUB STAR URSUS FC SVETLY ARKONIA CRACOVIA ARKA 09 A PKT BRAMKI MCE UWAGI
1C STAR Starachowice  X  0:9 3:4 1:5  0:1 0:2  0 4-21 6  
2C URSUS Warszawa 9:0  1:2 1:4 0:0 3:1 7 14-7 4  
3C FC SVETLY  4:3 2:1  X 0:0 1:1 2:0  11 9-5  2 +4
4C ARKONIA Szczecin  5:1 4:1 0:0  X 0:2  2:1  10  11-5 3  
5C CRACOVIA Kraków  1:0  0:0 1:1 2:0  X  4:0  11  8-1  1 +7
6C ARKA 2009 A  2:0 1:3 0:2 1:2  0:4  X 3 4-11  5  

 

GRUPA C        KAT U - 11    Rocznik 2008         RUNDA I - ELIMINACJE
LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK UWAGI
31 10:00 NSR 3 1C - 6C STAR St. ARKA 2009 A 0:2  
32 10:20 NSR 3 2C - 5C URSUS CRACOVIA 0:0  
33 10:40 NSR 3 3C- 4C FC SVETLY ARKONIA 0:0  
34 11:00 NSR 3 1C - 5C STAR St. CRACOVIA 0:1  
35 11:20 NSR 3 2C - 4C URSUS ARKONIA 1:4  
36 11:40 NSR 3 3C - 6C FC SVETLY ARKA 2009 A  2:0  
  12.00 CEREMONIA OTWARCIA AGSC 2019 - Narodowy Stadion Rugby
37 13:40 NSR 3 1C - 4C STAR St. ARKONIA  1:5  
38 14:00 NSR 3 2C - 3C URSUS FC SVETLY  1:2  
39 14:20 NSR 3 5C - 6C CRACOVIA ARKA 2009 A  4:0  
40 14:40 NSR 3 1C - 3C STAR St. FC SVETLY  3:4  
41 15.00 NSR 3 2C - 6C URSUS ARKA 2009 A  3:1  
42 15.20 NSR 3 4C - 5C ARKONIA CRACOVIA  0:2  
43 15.40 NSR 3 1C – 2 C STAR St. URSUS  0:9  
44 16.00 NSR 3 3C- 5C FC SVETLY CRACOVIA  1:1  
45 16.20 NSR 3 4C - 6C ARKONIA ARKA 2009 A  2:1  

 

 

GRUPA D  - KAT U 11 -  ROCZNIK  2008         RUNDA I - ELIMINACJE
D KLUB CHROBRY BALTIKA EL CLASICO LECHIA SZTORM ARKA 09 B PKT BRAMKI MCE UWAGI
1D CHROBRY Gniezno X 0:1 2:0  1:1  3:2 1:1 8 7-5 4  
2D FC BALTIKA Kalinin. 1:0  3:1  0:5  0:1 2:0 9  6-7 3 bezpośredni
3D EL CLASICO  0:2 1:3  X  1:4 2:3 5:2 3  9-14  5  
4D LECHIA Gdańsk  1:1  5:0 4:1  X 5:1 4:0 13  19-3 1  
5D SZTORM Kosakowo  2:3  1:0 3:2 1:5  X  4:1  9  11-11 2 bezpośredni
6D ARKA 2009 B 1:1 0:2 2:5 0:4  1:4  X 1  4-16 6  

 

GRUPA D        KAT U - 11   Rocznik 2008        RUNDA I - ELIMINACJE
LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK UWAGI
46 10:00 NSR 4 1D - 6D CHROBRY ARKA 2009 B 1:1  
47 10:20 NSR 4 2D - 5D FC BALTIKA SZTORM 0:1  
48 10:40 NSR 4 3D- 4D EL CLASICO LECHIA 1:4  
49 11:00 NSR 4 1D - 5D CHROBRY SZTORM 3:2  
50 11:20 NSR 4 2D - 4D FC BALTIKA LECHIA  0:5  
51 11:40 NSR 4 3D - 6D EL CLASICO ARKA 2009 B  5:2  
  12.00 CEREMONIA OTWARCIA AGSC 2019 - Narodowy Stadion Rugby
52 13:40 NSR 4 1D - 4D CHROBRY LECHIA 1:1  
53 14:00 NSR 4 2D - 3D FC BALTIKA EL CLASICO 3:1  
54 14:20 NSR 4 5D - 6D SZTORM ARKA 2009 B  4:1  
55 14:40 NSR 4 1D - 3D CHROBRY EL CLASICO 2:0  
56 15.00 NSR 4 2D - 6D FC BALTIKA ARKA 2009 B 2:0  
57 15.20 NSR 4 4D - 5D LECHIA SZTORM  5:1  
58 15.40 NSR 4 1D - 2D CHROBRY FC BALTIKA  0:1  
59 16.00 NSR 4 3D- 5D EL CLASICO SZTORM  2:3  
60 16.20 NSR 4 4D - 6D LECHIA ARKA 2009 B  4:0  

 

kategoria:

Under 11 - rocznik 2008 

Runda finałowa, poniedziałek 24 czerwiec 2019

GRUPA E  - KAT U 11 -  ROCZNIK  2008      RUNDA FINAŁOWA: MIEJSCA I - XII 
E KLUB 1A 2B 3C 1C 2D 3A PKT BRAMKI MCE UWAGI
1A  Królewscy Płock  X  2:2 2:0 1:1  5:0 5:0 11 15-3  1  
2B  GOOL Wągrowiec 2:2  X 1:1  1:1 3:1 1:1 9 8-5 2  
3C  Arkonia Szczecin 0:2 1:1  X  2:1 4:1 1:1 8 8-6  3  
1C  Cracovia Kraków  1:1 1:1 1:2  X  0:0 2:0  6  5-4 4  
2D  Sztorm Kosakowo 0:5  1:3  1:4 0:0  X  2:2 2  4-14 6  -10
3A  Chojnik Jelenia G.  0:5  0:1 1:1 0:2  2:2  X 2  3-10 5 -7

 

GRUPA E  KAT U 11 -  ROCZNIK  2008      RUNDA FINAŁOWA: MIEJSCA I - XII 

Lp GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK 

121 10:00 NSR 1 ; KRÓLEWSCY - CHOJNIK 5:0
122 10:20 NSR 1 ; GOOL - SZTORM 3:1
123 10:40 NSR 1 ; ARKONIA - CRACOVIA 2:1
124 11:00 NSR 1 ; KRÓLEWSCY - SZTORM 5:0
125 11:20 NSR 1 ; GOOL - CRACOVIA 1:1
126 11:40 NSR 1 ; ARKONIA - CHOJNIK 1:1
127 12:00 NSR 1 ; KRÓLEWSCY - ARKONIA 1:1
128 12:20 NSR 1 ; GOOL - ARKONIA 1:1
129 12:40 NSR 1 ; SZTORM - CHOJNIK 2:2
130 13:20 NSR 1 ; KRÓLEWSCY - ARKONIA 2:0
131 13:40 NSR 1 ; GOOL - CHOJNIK 1:0
132 14:00 NSR 1 ; CRACOVIA - SZTORM 0:0
133 14:20 NSR 1 ; KRÓLEWSCY - GOOL 2:2
134 14:40 NSR 1 ; ARKONIA - SZTORM 4:1
135 15.00 NSR 1 ; CRACOVIA - CHOJNIK 2:0

 

GRUPA F  - KAT U 11 -  ROCZNIK  2008      RUNDA FINAŁOWA: MIEJSCA I - XII 
F KLUB 1B 2C 3D 1D 2A 3B PKT BRAMKI MCE UWAGI
1B  Pogoń Szczecin
 X 2:1
3:0
 0:1 0:4
2:1
 8 7-7
 3  
2C  FC Svetly
1:2
 X 1:0
0:1
 3:0 0:0
7
5-3
 4  
3D  FC Baltica Kal.
 0:3  0:1  X  0:1 0:3
1:1
 1 1-9
 6  
1D  Lechia Gdańsk
1:0
 1:0  1:0  X 2:2
2:2
11
 7-4  1  
2A  Arka 2008 A
4:0
0:3
 3:0 2:2
 X 2:0
10
11-5
2
 
3B  FC SSHOR 5A
 1:2 0:0
1:1
2:2
0:2
 X  3 4-7
 5  

 

GRUPA F  KAT U 11 -  ROCZNIK  2008      RUNDA FINAŁOWA: MIEJSCA I - XII 

LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK 

136 10:00 NSR 2 ; POGOŃ - FC SSHOR 5A 2:1
137 10:20 NSR 2 ; FC SVETLY - ARKA 2008 A 3:0
138 10:40 NSR 2 ; FC BALTIKA - LECHIA 0:1
139 11:00 NSR 2 ; POGOŃ - ARKA 2008 A 0:4
140 11:20 NSR 2 ; FC SVETLY - LECHIA 0:1
141 11:40 NSR 2 ; FC BALTIKA - FC SSHOR 5A 1:1
142 12:00 NSR 2 ; POGOŃ - LECHIA  0:1
143 12:20 NSR 2 ; FC SVETLY - FC BALTIKA 1:0
144 12:40 NSR 2 ; ARKA 2008 A - FC SSHOR 5A 2:0
145 13:20 NSR 2 ; POGOŃ - FC BALTIKA 3:0
146 13:40 NSR 2 ; FC SVETLY - FC SSHOR 0:0
147 14:00 NSR 2 ; LECHIA - ARKA 2008 A 2:2
148 14:20 NSR 2 ; POGOŃ - FC SVETLY 2:1
149 14:40 NSR 2 ; FC BALTIKA - ARKA 2008 A 0:3
150 15.00 NSR 2 ; LECHIA - FC SSHOR 5A 2:2

 

GRUPA G  - KAT U 11 -  ROCZNIK  2008      RUNDA FINAŁOWA: MIEJSCA XIII - XXIV
KLUB 4A 5B 6C 4C 5D 6A PKT BRAMKI MCE UWAGI
4A Escola Pruszcz GD
 X  0:0 0:1
1:0
0:3
 2:2  5 3-6
5
 
5B AP Ostróda
0:0
3:1
 0:3  3:0 1:1
8
 7-5 2
 
6C Star Starachowice
 1:0 1:3
 X 1:5
2:2
4:0
7
9-10
 3 -1
4C Ursus Warszawa
0:1
3:0
 5:1  X 6:0
 2:0 12
 16-2  1  
5D EL Clasico
3:0
0:3
2:2
0:6
 X  3:1 7
8-12
4
 -4
6A FC Sshor 5B
2:2
1:1
0:4
0:2
1:3
 X 2
4-12
 6  

 

GRUPA G  KAT U 11 -  ROCZNIK  2008      RUNDA FINAŁOWA: MIEJSCA XIII - XXIV

LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK 

151 10:00 NSR 3 ; ESCOLA - FC SSHOR 5B  2:2
152 10:20 NSR 3 ; AP OSTRÓDA - EL CLASICO  3:0
153 10:40 NSR 3 ; STAR - URSUS 1:5
154 11:00 NSR 3 ; ESCOLA - EL CLASICO 0:3
155 11:20 NSR 3 ; AP OSTRÓDA - URSUS 0:3
156 11:40 NSR 3 ; STAR - FC SSHOR 5B 4:0
157 12:00 NSR 3 ; ESCOLA - URSUS  1:0
158 12:20 NSR 3 ; AP OSTRÓDA - STAR 3:1
159 12:40 NSR 3 ; EL CLASICO - FC SSHOR 5B 3:1
160 13:20 NSR 3 ; ESCOLA - STAR 0:1
161 13:40 NSR 3 ; AP OSTRÓDA - FC SSHOR 5B 1:1
162 14:00 NSR 3 ; URSUS - EL CLASICO 6:0
163 14:20 NSR 3 ; ESCOLA - AP OSTRÓDA 0:0
164 14:40 NSR 3 ; STAR - EL CLASICO 2:2
165 15.00 NSR 3 ; URSUS - FC SSHOR 5B 2:0

 

GRUPA H  - KAT U 11 -  ROCZNIK  2008      RUNDA FINAŁOWA: MIEJSCA XIII - XXIV
H KLUB 4B 5C 6D 4D 5A 6B PKT BRAMKI MCE UWAGI
4B  Talent Warszawa
 X 3:1
2:0
0:0
 9:0 0:1
10
14-2
 2  
5C  Arka 2009 A
1:3
 X  2:1  1:2  4:0 0:1
 6 8-7
 5  
6D  Arka 2009 B
 0:2  1:2  X  0:2 0:2
1:3
 0 2-4
 6  
4D  Chrobry Gniezno
 0:0 2:1
2:0
0:0
 2:1  11 6-2
1
 
5A  FC Mamonovo
 0:9 0:4
2:0
0:0
 X  1:0 7
 3-13  4  
6B  Arka 2008 B
1:0
1:0
3:1
 1:2 0:1
 X 9
6-2
 3  

 

GRUPA H  KAT U 11 -  ROCZNIK  2008      RUNDA FINAŁOWA: MIEJSCA XIII - XXIV

LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK 

166 10:00 NSR 4 ; TALENT - ARKA 2008 B 0:1
167 10:20 NSR 4 ; ARKA 2009 A - FC MAMONOVO 4:0
168 10:40 NSR 4 ; ARKA 2009 B - CHROBRY 0:2
169 11:00 NSR 4 ; TALENT - FC MAMONOVO 9:0
170 11:20 NSR 4 ; ARKA 2009 A - CHROBRY 1:2
171 11:40 NSR 4 ; ARKA 2009 B - ARKA 2008 B  1:3
172 12:00 NSR 4 ; TALENT - CHROBRY 0:0
173 12:20 NSR 4 ; ARKA 2009 A - ARKA 2009 B 2:1
174 12:40 NSR 4 ; FC MAMONOVO - ARKA 2008 B 1:0
175 13:20 NSR 4 ; TALENT - ARKA 2009 B 2:0
176 13:40 NSR 4 ; ARKA 2009 A - ARKA 2008 B 0:1
177 14:00 NSR 4 ; CHROBRY - FC MAMONOVO 0:0
178 14:20 NSR 4 ; TALENT - ARKA 2009 A 3:1
179 14:40 NSR 4 ; ARKA 2009 B - FC MOMONOVO 0:2
180 15.00 NSR 4 ; CHROBRY - ARKA 2008 B 2:1

 RUNDA FINAŁOWA STADION MIEJSKI GDYNIA

kategoria U 11, rocznik 2008

Poniedziałek 24 czerwiec 2019

STREFA MISTRZÓW 
NR GODZ BOISKO KTO FAZA STAWKA ROCZNIK TEAM TEAM WYNIK UWAGI
243 16.10 S M 09 1 E - 2 F P/O I-IV 1/2 FINAŁU 2008 KRÓLEWSCY PŁOCK
ARKA 2008 A
3:0
 
244 16.10 S M 10 2 E - 1 F P/O I-IV 1/2 FINAŁU 2008  GOOL WĄGROWIEC
LECHIA GDAŃSK
0:0 k.2:1
 
247 17.00 S M 09 -243:-244 mały finał o III m-ce 2008  ARKA 2008 A
 LECHIA  1:0  
248 17.00 S M 10 +243:+244 WIELKI FINAŁ U 11 2008  KRÓLEWSCY PŁOCK
GOOL WĄGROWIEC
 6:0  

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 KATEGORIA:

Under 09 - rocznik 2010

ELIMINACJE, niedziela 23 czerwiec 2019

GRUPA A  - KAT U 9 -  ROCZNIK  2010        RUNDA I - ELIMINACJE
A KLUB CHROBRY ZĄBKOVIA ARKONIA SZTORM GEDANIA ARKA 10 B PKT BRAMKI MCE UWAGI
1A CHROBRY Gniezno  X  1:1 1:2
1:1
 1:0 0:0
 6  4-4 3
 
2A ZĄBKOVIA Ząbki  1:1 0:1
0:0
1:0
4:1
 8 6-3
 2  
3A ARKONIA Szczecin  2:1 1:0
 X 4:2
 4:1 3:0
15
14-4
 1  
4A SZTORM Kosakowo  1:1  0:0  2:4  X  2:4  1:1 3
6-10
6
bezpośrednio
5A GEDANIA Gdańsk  0:1 0:1
1:4
4:2
 X 1:2
 3  6-10  5  bezpośrednio
6A ARKA 2010 B  0:0 1:4
0:3
 1:1 2:1
5
 4-9  4  

 

GRUPA A        KAT U - 9    Rocznik 2010         RUNDA I - ELIMINACJE
LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK UWAGI
61 10:00 GCS B 5 1A - 6A CHROBRY ARKA 2010 B 0:0  
62 10:20 GCS B 5 2A - 5A ZĄBKOVIA GEDANIA 1:0  
63 10:40 GCS B 5 3A- 4A ARKONIA SZTORM  4:2  
64 11:00 GCS B 5 1A - 5A CHROBRY GEDANIA  1:0  
65 11:20 GCS B 5 2A - 4A ZĄBKOVIA SZTORM  0:0  
66 11:40 GCS B 5 3A - 6A ARKONIA ARKA 2010 B  3:0  
  12.00 CEREMONIA OTWARCIA AGSC 2019 - Narodowy Stadion Rugby
67 13:40 GCS A 7 1A - 4A CHROBRY SZTORM  1:1  
68 14:00 GCS A 7 2A - 3A ZĄBKOVIA ARKONIA  0:1  
69 14:20 GCS A 7 5A - 6A GEDANIA ARKA 2010 B  1:2  
70 14:40 GCS A 7 1A - 3A CHROBRY ARKONIA  1:2  
71 15.00 GCS A 7 2A - 6A ZĄBKOVIA ARKA 2010 B  4:1  
72 15.20 GCS A 7 4A - 5A SZTORM GEDANIA  2:4  
73 15.40 GCS A 7 1A - 2A CHROBRY ZĄBKOVIA  1:1  
74 16.00 GCS A 7 3A- 5A ARKONIA GEDANIA  4:1  
75 16.20 GCS A 7 4A - 6A SZTORM ARKA 2010 B  1:1  

 

GRUPA B  KAT U 9 -  ROCZNIK  2010         RUNDA I - ELIMINACJE
B KLUB POGOŃ FALUBAZ NOWA AP STAR KORONA ARKA 10 A PKT BRAMKI MCE UWAGI
1B POGOŃ Siedlce  X 4:1  4:1 1:1 4:1 2:0  13 15-4 1  
2B FALUBAZ Z. Góra  1:4  4:1 1:1  2:0 1:4 7 9-10  4  
3B NOWA AP Gdynia 1:4 1:4  X 1:1  3:2 0:4 4  6-15  5  
4B STAR Starachowice 1:1 1:1 1:1  X 3:2  2:0 9 8-5  2  
5B KORONA Żelistrzewo  1:4  0:2 2:3 2:3  X 1:4 0  6-16  6  
6B ARKA 2010 A  0:2 4:1 4:0 0:2 4:1  X  9 12-6 3  

  

GRUPA B        KAT U - 9    Rocznik 2010        RUNDA I - ELIMINACJE
LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK UWAGI
76 10:00 GCS B 6 1B - 6B POGOŃ ARKA 2010 A  2:0  
77 10:20 GCS B 6 2B - 5B FALUBAZ KORONA  2:0  
78 10:40 GCS B 6 3B- 4B NOWA AP STAR  1:1  
79 11:00 GCS B 6 1B - 5B POGOŃ KORONA  4:1  
80 11:20 GCS B 6 2B - 4B FALUBAZ STAR  1:1  
81 11:40 GCS B 6 3B - 6B NOWA AP ARKA 2010 A  0:4  
  12.00 CEREMONIA OTWARCIA AGSC 2019 - Narodowy Stadion Rugby
82 13:40 GCS A 8 1B - 4B POGOŃ STAR  1:1  
83 14:00 GCS A 8 2B - 3B FALUBAZ NOWA AP  4:1  
84 14:20 GCS A 8 5B - 6B KORONA ARKA 2010 A  1:4  
85 14:40 GCS A 8 1B - 3B POGOŃ NOWA AP  4:1  
86 15.00 GCS A 8 2B - 6B FALUBAZ ARKA 2010 A  1:4  
87 15.20 GCS A 8 4B - 5B STAR KORONA  3:2  
88 15.40 GCS A 8 1B - 2B POGOŃ FALUBAZ  4:1  
89 16.00 GCS A 8 3B- 5B NOWA AP KORONA  3:2  
90 16.20 GCS A 8 4B - 6B STAR ARKA 2010 A 2:0  

 

GRUPA C - KAT U 9 -  ROCZNIK  2010         RUNDA I - ELIMINACJE
C KLUB GOOOL AP KP JUVENTUS LECHIA AP TEAM ARKA 11 B PKT BRAMKI MCE UWAGI
1C GOOOL Wągrowiec  x 2:0 0:1 1:2 0:5 5:0 6 8-8 4  
2C AP KP Gdynia 0:2 x 1:4  0:7 0:4 8:0 3  9-17 5  
3C JUVENTUS AC.Toruń  1:0 4:1  x  0:6 1:3 12:0  9 18-10 3  
4C LECHIA Gdańsk  2:1 7:0 6:0  x 2:2  15:0  13 32-3 1 +29
5C AP TEAM Gliwice  5:0 4:0  3:1 2:2  x 7:0 13  21-3 2 +18
6C ARKA 2011 B  0:5 0:8 0:12  0:15 0:7 x  0  0-47 6  

 

GRUPA C        KAT U - 9    Rocznik 2010        RUNDA I - ELIMINACJE
LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK UWAGI
91 10:00 GCS A 7 1C - 6C GOOOL ARKA 2011 B  5:0  
92 10:20 GCS A 7 2C - 5C AP KP Gdynia AP TEAM  0:4  
93 10:40 GCS A 7 3C- 4C JUVENTUS T. LECHIA  0:6  
94 11:00 GCS A 7 1C - 5C GOOOL AP TEAM  0:5  
95 11:20 GCS A 7 2C - 4C AP KP Gdynia LECHIA  0:7  
96 11:40 GCS A 7 3C - 6C JUVENTUS T. ARKA 2011 B  12:0  
  12.00 CEREMONIA OTWARCIA AGSC 2019 - Narodowy Stadion Rugby
97 13:40 GCS B 5 1C - 4C GOOOL LECHIA  1:2  
98 14:00 GCS B 5 2C - 3C AP KP Gdynia JUVENTUS T. 1:4  
99 14:20 GCS B 5 5C - 6C AP TEAM ARKA 2011 B 7:0  
100 14:40 GCS B 5 1C - 3C GOOOL JUVENTUS T. 0:1  
101 15.00 GCS B 5 2C - 6C AP KP Gdynia ARKA 2011 B  8:0  
102 15.20 GCS B 5 4C - 5C LECHIA AP TEAM  2:2  
103 15.40 GCS B 5 1C – 2 C GOOOL AP KP Gdynia  2:0  
104 16.00 GCS B 5 3C- 5C JUVENTUS T. AP TEAM  1:3  
105 16.20 GCS B 5 4C - 6C LECHIA ARKA 2011 B 15:0  

 

GRUPA D  - KAT U 9 -  ROCZNIK  2010        RUNDA I - ELIMINACJE
D KLUB BALTIKA GOL Br. 4 FUTURE ESCOLA DĄBROWA ARKA 11 A PKT BRAMKI MCE UWAGI
1D FC BALTIKA Kalin. x 6:1 9:1 12:0 12:0 13:0 15  52-2 1  
2D LATARNIK Choczewo  1:6 x 3:0 0:1  4:2 1:3 6  9-12 5 bezpośrednio
3D 4 FUTURE London  1:9 0:3  x 0:0 0:1  1:2  1 2-15  6  
4D ESCOLA Pruszcz 0:12  1:0 0:0 x 0:3 2:0  7 3-15  3  
5D AP DĄBROWA  0:12  2:4 1:0  3:0  x 5:1  9 11-17 2  
6D ARKA 2011 A  0:13 3:1  2:1 0:2  1:5 x  6  6-22  6 bezpośrednio

 

GRUPA D        KAT U - 9    Rocznik 2010         RUNDA I - ELIMINACJE
LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK UWAGI
106 10:00 GCS A 8 1D - 6D FC BALTIKA ARKA 2011 A  13:0  
107 10:20 GCS A 8 2D - 5D LATARNIK DĄBROWA  4:2  
108 10:40 GCS A 8 3D- 4D 4 FUTURE ESCOLA  0:0  
109 11:00 GCS A 8 1D - 5D FC BALTIKA DĄBROWA  12:0  
110 11:20 GCS A 8 2D - 4D LATARNIK ESCOLA  0:1  
111 11:40 GCS A 8 3D - 6D 4 FUTURE ARKA 2011 A  1:2  
  12.00 CEREMONIA OTWARCIA AGSC 2019 - Narodowy Stadion Rugby
112 13:40 GCS B 6 1D - 4D FC BALTIKA ESCOLA  12:0  
113 14:00 GCS B 6 2D - 3D LATARNIK 4 FUTURE  3:0  
114 14:20 GCS B 6 5D - 6D DĄBROWA ARKA 2011 A  5:1  
115 14:40 GCS B 6 1D - 3D FC BALTIKA 4 FUTURE  9:1  
116 15.00 GCS B 6 2D - 6D LATARNIK ARKA 2011 A  1:3  
117 15.20 GCS B 6 4D - 5D ESCOLA DĄBROWA  0:3  
118 15.40 GCS B 6 1D - 2D FC BALTIKA LATARNIK  6:1  
119 16.00 GCS B 6 3D- 5D 4 FUTURE DĄBROWA  0:1  
120 16.20 GCS B 6 4D - 6D ESCOLA ARKA 2011 A  2:0  

kategoria:

Under 09 - rocznik 2010 

Runda finałowa, poniedziałek 24 czerwiec 2019

 

GRUPA E  - KAT U 9 -  ROCZNIK  2010          RUNDA FINAŁOWA, MIEJSCA I - XII
E KLUB 1A 2B 3C 1C 2D 3A PKT BRAMKI MCE UWAGI
1A Arkonia Szczecin
 X  1:2  2:0  0:2  5:1 0:0
7
8-5
3
 
2B Star Starachowice
 2:1  X 3:0
 1:3 3:0
2:0
12
 11-4 2
 
3C Juventus Toruń
0:2
0:3
 X  0:4 7:0
1:1
4
8-10
4
 
1C  Lechia Gdańsk
 2:0 3:1
 4:0  X  4:0 6:1
 15 18-2
1
 
2D  AP Dąbrowa
 1:5  0:3  0:7 0:4
 X 1:1
1
2-20
 6  
3A  Chrobry Gniezno
 0:0 0:2
1:1
1:6
 1:1  X 3
3-10
5
 

 

GRUPA E  KAT U 9 -  ROCZNIK  2010          RUNDA FINAŁOWA, MIEJSCA I - XII

Lp  GODZ  BOISKO  KTO      TEAM               TEAM           WYNIK

181 10:00 GCS A 7 1A - 3A ; ARKONIA - CHROBRY 0:0
182 10:20 GCS A 7 2B - 2D ; STAR - DĄBROWA 3:0
183 10:40 GCS A 7 3C- 1C ; JUVENTUS - LECHIA 0:4
184 11:00 GCS A 7 1A - 2D ; ARKONIA - DĄBROWA 5:1
185 11:20 GCS A 7 2B - 1C ; STAR - LECHIA 1:3
186 11:40 GCS A 7 3C - 3A ; JUVENTUS - CHROBRY 1:1
187 12:00 GCS A 7 1A - 1C ; ARKONIA - LECHIA 0:2
188 12:20 GCS A 7 2B - 3C ; STAR - JUVENTUS 3:0
189 12:40 GCS A 7 2D - 3A ; DĄBROWA - CHROBRY 1:1
190 13:20 GCS A 7 1A - 3C ; ARKONIA - JUVENTUS 2:0
191 13:40 GCS A 7 2B - 3A ; STAR - CHROBRY 2:0
192 14:00 GCS A 7 1C - 2D ; LECHIA - DĄBROWA 4:0
193 14:20 GCS A 7 1A - 2B ; ARKONIA - STAR 1:2
194 14:40 GCS A 7 3C- 2D ; JUVENTUS - DĄBROWA 7:0
195 15.00 GCS A 7 1C - 3A ; LECHIA - CHROBRY 6:1

 

GRUPA F  - KAT U 9 -  ROCZNIK  2010          RUNDA FINAŁOWA, MIEJSCA I - XII
F KLUB 1B 2C 3D 1D 2A 3B PKT BRAMKI MCE UWAGI
1B Pogoń Siedlce
 X 0:1
2:0
 1:5 2:0
 0:2 6
5-8
 4  
2C AP Team Gliwice
1:0
1:0
 1:1  1:0 0:2
10
4-3
 3 +1
3D Escola Pruszcz
 0:2 0:1
 X 0:5
0:2
0:7
0
0-17
 6  
1D FC Baltika
 5:1  1:1 5:0
 3:0 4:1
 13 18-3
1
 
2A  Ząbkovia  0:2 0:1
 2:0  0:3 0:0
4
 2-6  5  
3B  Arka 2010 A
 2:0 2:0
7:0
 1:4 0:0
 10  12-4  2  +8

 

GRUPA F  KAT U 9 -  ROCZNIK  2010    RUNDA FINAŁOWA, MIEJSCA I - XII

Lp    GODZ    BOISKO     KTO    TEAM     TEAM                        WYNIK

196 10:00 GCS A 8 1B - 3B; POGOŃ - ARKA 2010 A 0:2
197 10:20 GCS A 8 2C - 2A; AP TEAM - ZĄBKOVIA  1:0
198 10:40 GCS A 8 3D- 1D ; ESCOLA - BALTIKA 0:5
199 11:00 GCS A 8 1B - 2A ; POGOŃ - ZĄBKOVIA 2:0
200 11:20 GCS A 8 2C - 1D ; AP TEAM - BALTIKA 1:1
201 11:40 GCS A 8 3D - 3B ; ESCOLA - ARKA 2010 A 0:7
202 12:00 GCS A 8 1B - 1D ; POGOŃ - BALTIKA 1:5
203 12:20 GCS A 8 2C - 3D ; AP TEAM - ESCOLA 1:0
204 12:40 GCS A 8 2A - 3B ; ZĄBKOVIA - ARKA 2010 A 0:0
205 13:20 GCS A 8 1B - 3D ; POGOŃ - ESCOLA 2:0
206 13:40 GCS A 8 2C - 3B ; AP TEAM - ARKA 2010 A 0:2
207 14:00 GCS A 8 1D - 2A ; BALTIKA - ZĄBKOVIA 3:0
208 14:20 GCS A 8 1B - 2C ; POGOŃ - AP TEAM 0:1
209 14:40 GCS A 8 3D- 2A ; ESCOLA - ZĄBKOVIA 0:2
210 15.00 GCS A 8 1D - 3B ; BALTIKA - ARKA 2010 A
4:1

 

GRUPA G  - KAT U 9 -  ROCZNIK  2010          RUNDA FINAŁOWA, MIEJSCA XIII - XXIV
KLUB 4A 5B 6C 4C 5D 6A PKT BRAMKI MCE UWAGI
4A Arka 2010 B
 X 1:3
 4:0 0:1
 1:2 1:3
 3 7-9
5
 
5B AP Gdynia
 3:1  X 9:0
2:1
 1:3 0:2
 9  15-7  3  
6C Arka 2011 B
0:4
0:9
 X 0:3
0:7
0:10
 0  0-33  6  
4C GOOL Wągrowiec
 1:0 1:2
3:0
1:1
1:2
 7 7-5
4
 
5D Latarnik Ch.
 2:1 3:1
 7:0 1:1
 X 0:3
10
13-6
2
 
6A  Sztorm Kosakowo
3:1
 2:0 10:0
 2:1 3:0
 X 15
20-2
 1  

GRUPA G  KAT U 9 -  ROCZNIK  2010          RUNDA FINAŁOWA, MIEJSCA XIII - XXIV

Lp    GODZ  BOISKO      KTO      TEAM TEAM                   WYNIK

211 10:00 GCS B 5 4A - 6A ; ARKA 2010 B - SZTORM 1:3
212 10:20 GCS B 5 5B - 5D ; AP GDYNIA - LATARNIK 1:3
213 10:40 GCS B 5 4A - 5D ; ARKA 2010 B - LATARNIK 1:2
214 11:00 GCS B 5 5B - 6A ; AP GDYNIA - SZTORM 0:2
215 11:20 GCS B 5 6C- 4C ; ARKA 2011 B - GOOL 0:3
216 11:40 GCS B 5 5D - 6A ; LATARNIK - SZTORM 0:3
217 12:00 GCS B 5 4A - 4C ; ARKA 2010 B - GOOL 0:1
218 12:20 GCS B 5 5B - 6C ; AP GDYNIA - ARKA 2011 B 9:0
219 12:40 GCS B 5 4A - 6C ; ARKA 2010 B - ARKA 2011 B 4:0
220 13:20 GCS B 5 5B - 4C ; AP GDYNIA - GOOL 2:1
221 13:40 GCS B 5 6C - 6A ; ARKA 2011 B - SZTORM 0:10
222 14:00 S M 09   4C - 5D ; GOOL - LATARNIK 1:1
223 14:00 S M 10   4A - 5B ; ARKA 2010 B - AP GDYNIA 1:3
224 14:40 S M 09   6C- 5D ; ARKA 2011 B - LATARNIK 0:7
225 14:40 S M 10   4C - 6A ; GOOL - SZTORM 1:2

 

GRUPA H  - KAT U 9 -  ROCZNIK  2010          RUNDA FINAŁOWA, MIEJSCA XIII - XXIV
H KLUB 4B 5C 6D 4D 5A 6B PKT BRAMKI MCE UWAGI
4B Falubaz Z. G.
 X  4:0  5:1 2:0
3:2
2:1
15
16-4
1
 
5C  AP KP Gdynia
0:4
 X 1:0
0:2
0:3
 0:1 3
1-10
 5  -9
6D  4 FUTURE
1:5
0:1
 X 0:1
2:1
0:6
 3 3-14
 6 -11
4D  ARKA 2011 A
0:2
2:0
 1:0  X 0:3
1:4
6
4-9
 3  
5A  Gedania Gdańsk
2:3
3:0
1:2
3:0
1:1
7
10-6
2
 
6B  Korona Ż.
 1:2 1:0
4:1
6:0
 1:1  X  4  13-4  4  

 

GRUPA H  KAT U 9 -  ROCZNIK  2010     RUNDA FINAŁOWA, MIEJSCA XIII - XXIV

Lp GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK

226 10:00 GCS B 6 4B - 6B ; FALUBAZ - KORONA 2:1
227 10:20 GCS B 6 5C - 5A ; AP KP GDYNIA - GEDANIA 0:3
228 10:40 GCS B 6 6D- 4D ; 4 FUTURE - ARKA 2011 A 0:1
229 11:00 GCS B 6 4B - 5A ; FALUBAZ - GEDANIA 3:2
230 11:20 GCS B 6 5C - 4D ; AP KP GDYNIA - ARKA 2011 A 0:2
231 11:40 GCS B 6 6D - 6B ; 4 FUTURE - KORONA 0:6
232 12:00 GCS B 6 4B - 4D ; FALUBAZ - ARKA 2011 A 2:0
233 12:20 GCS B 6 5C - 6D ; AP KP GDYNIA - 4 FUTURE 1:0
234 12:40 GCS B 6 5A - 6B ; GEDANIA - KORONA 1:1
235 13:20 GCS B 6 4B - 6D ; FALUBAZ - 4 FUTURE 5:1
236 13:40 GCS B 6 5C - 6B ; AP KP GDYNIA - KORONA 0:1
237 14:20 S M 09   4D - 5A ; ARKA 2011 A - GEDANIA 0:3
238 14:20 S M 10   4B - 5C ; FALUBAZ - AP KP GDYNIA 4:0
239 15:00 S M 09   6D- 5A ; 4 FUTURE - GEDANIA  2:1
240 15.00 S M 10   4D - 6B; ARKA 2011 A - KORONA 1:4

 

 RUNDA FINAŁOWA STADION MIEJSKI GDYNIA

kategoria U 09 - rocznik 2010

Poniedziałek 24 czerwiec 2019

NAJMŁODSI NA ARENIE MISTRZOSTW ŚWIATA FIFA
NR GODZ BOISKO KTO GRUPA STAWKA ROCZNIK TEAM TEAM WYNIK UWAGI
222 14:00 S M 09 4C - 5D G XIII-XXIV 2010        
223 14:00 S M 10 4A - 5B G XIII-XXIV 2010        
237 14:20 S M 09 4D - 5A H XIII-XXIV 2010        
238 14:20 S M 10 4B - 5C H XIII-XXIV 2010        
224 14:40 S M 09 6C- 5D G XIII-XXIV 2010        
225 14:40 S M 10 4C - 6A G XIII-XXIV 2010        
239 15:00 S M 09 6D - 5A H XIII-XXIV 2010        
240 15.00 S M 10 4D - 6B H XIII-XXIV 2010        
STREFA MISTRZÓW 
NR GODZ BOISKO KTO FAZA STAWKA ROCZNIK TEAM TEAM WYNIK UWAGI
241 15.40 S M 09 1 E - 2 F P/O I-IV 1/2 FINAŁU 2010  LECHIA ARKA 2010 A 4:2  
242 15.40 S M 10 2 E - 1 F P/O I-IV 1/2 FINAŁU 2010 STAR  FC BALTICA   0:9  
245 16.40 S M 09 -241:-242 mały finał o III m-ce 2010  ARKA 2010 A STAR 3:1  
246 16.40 S M 10 +241:+242 WIELKI FINAŁ 2010  LECHIA  FC BALTICA  1:5  

 

NAJLEPSI ZAWODNICY (MVP) TURNIEJU

ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2019

U 11 - rocznik 2008

U 09 - rocznik 2010

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

--------------------------------------------------

H I S T O R I A

--------------------------------------------------

 

ARKA GDYNIA CUP' 2019

Chłopcy - kategoria Under 12 - rocznik 2007

04 - 06 stycznia 2019

Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA ARENA

 

ELIMINACJE - SOBOTA 05 01 2019

  TEAM - GRUPA A 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1. ARKA Gdynia 2007 II  X 0:3 1:3 13:1   3  14 :7  III
2. CHAMPION Warszawa  3:0 X  1:4 15:1  6  19 : 5 II
3.  ZAGŁĘBIE Lubin SA  3:1  4:1  X 19:0  9  26:2 I
4.  4 YOUR FUTURE Londyn 1:13   1:15  0:19 0  2:47  IV
                 
  TEAM - GRUPA B 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1. ARKA Gdynia 2008 0:3  1:4  2:11 0  3:18  IV
2.  RADUNIA Stężyca  3:0  X 3:0   2:4  6  8:4  II
3.  FC BALTIKA Kaliningrad  4:1 0:3  1:7  3 11:5 III
4.  WKS ŚLĄSK Wrocław  11:2  4:2  7:1  9  22:5  I
                 
  TEAM - GRUPA C 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1. ARKA Gdynia 2007 III  X  5:1  1:3  1:4  3  7:8 III
2.  LECHIA Gdańska SA 1:5  X  2:4  2:1  3  5:10  IV
3.  BAŁTYK Koszalin 3:1  4:2  X  3:0  9 10:3 I
4.  WIDZEW Łódź  4:1  1:2 0:3  X  3  5:6  II
                 
  TEAM - GRUPA D 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1.  ARKA Gdynia 2007 I  X 3:2  2:3  3:3 4  8:8  II
2.  WIGRY Suwałki  2:3  X 0:4 1:1  1  3:8 IV
3.  POGOŃ Szczecin SA  3:2  4:0 4:1  9 11:3  I
4.  GÓRNIK Łęczna SA  3:3  1:1  1:4  2  5:8  III

 

MECZ GODZ KTO GRA DRUŻYNA PRZECIWNIK WYNIK
1. 10.00 1A - 4A ARKA GDYNIA 2007 II 4 YOUR FUTURE LONDYN 13:1
2. 10.20 1B - 4B ARKA GDYNIA 2008 ŚLĄSK WROCŁAW 2:11
3. 10.40 2A - 3A CHAMPION WARSZAWA ZAGŁĘBIE LUBIN 1:4
4. 11.00 2B - 3B RADUNIA STĘŻYCA  FC BALTIKA KALININGRAD 3:0
5. 11.20 4A - 3A  4 YOUR FUTURE LONDYN ZAGŁĘBIE LUBIN 0:19
6. 11.40 4B - 3B ŚLĄSK WROCŁAW FC BALTIKA KALININGRAD 7:1
7. 12.00 1A - 2A ARKA GDYNIA 2007 II CHAMPION WARSZAWA 0:3
8. 12.20 1B - 2B ARKA GDYNIA 2008 RADUNIA STĘŻYCA 0:3
9. 12.40 4A - 2A  4 YOUR FUTURE LONDYN CHAMPION WARSZAWA 1:15
10. 13.00 4B - 2B ŚLĄSK WROCŁAW RADUNIA STĘŻYCA 4:2
11. 13.20 3A - 1A ZAGŁĘBIE LUBIN ARKA GDYNIA 2007 II 3:1
12. 13.40 3B - 1B FC BALTIKA KALININGRAD ARKA GDYNIA 2008 4:1

GODZ. 14.00 - CEREMONIA OTWARCIA AGC 2019

 

13. 15.20 1C -4C ARKA GDYNIA 2007 III WIDZEW ŁÓDŹ 1:4
14. 15.40 1D - 4D ARKA GDYNIA 2007 I GÓRNIK ŁĘCZNA 3:3
15. 16.00 2C - 3C LECHIA GDAŃSK BAŁTYK KOSZALIN 2:4
16. 16.20 2D - 3D WIGRY SUWAŁKI POGOŃ SZCZECIN 0:4
17. 16.40 4C - 3C WIDZEW ŁÓDŹ BAŁTYK KOSZALIN 0:3
18. 17.00 4D - 3D GÓRNIK ŁĘCZNA POGOŃ SZCZECIN 1:4
19. 17.20 1C - 2C ARKA GDYNIA 2007 III LECHIA GDAŃSK 5:1
20. 17.40 1D - 2D ARKA GDYNIA 2007 I WIGRY SUWAŁKI 3:2
21. 18.00 4C - 2C WIDZEW ŁÓDŹ LECHIA GDAŃSK 1:2
22. 18.20 4D - 2D GÓRNIK ŁĘCZNA WIGRY SUWAŁKI 1:1
23. 18.40 3C - 1C BAŁTYK KOSZALIN ARKA GDYNIA 2007 III 3:1
24. 19.00 3D - 1D POGOŃ SZCZECIN ARKA GDYNIA 2007 I 3:2

 

 

FINAŁY - NIEDZIELA, 06 01 2019

  GRUPY O MIEJSCA IX - XVI           
                 
                 
  TEAM GRUPA E (IX - XVI) 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1. ARKA 2007 II  x 1:0   2:0  2:0  9 5-0  I  
2.  WIGRY 0:1   x  0:1 0:0   1 0:2   IV
3.  ARKA 2008  0:2  1:0  x 1:3   3  2-5  III 
4.  ARKA 2007 III  0:2  0:0 3:1   x  4 3-3  II 
                 
                 
                 
  TEAM GRUPA F (IX - XVI) 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1. GORNIK  x 4:0  1:2  0:6   3  5:8  III
2.  4 Y FUTURE 0:4   x 1:11  0:5   0 1:20   IV
3.  LECHIA  2:1  11:1  x  7:1  9 20:3   I
4.  FC BALTIKA  6:0 5:0  1:7   x  6 12:7   II
                 
                 
  GRUPY O MIEJSCA I - VIII           
                 
  TEAM GRUPA G (I - VIII) 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1. ZAGŁĘBIE  x 0:1  1:0  0:3  1-4  III 
2.  ARKA 2007 I  1:0 x 2:1  2:2   5-3 II 
3. RADUNIA 0:1   1:2  x 0:2   0 1-5   IV
4.  BAŁTYK K. 3:0  2:2   2:0  x  7-2  I
                 
                 
  TEAM GRUPA H (I - VIII) 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1. POGOŃ  x  1:0 6:0  0:2  6 7:2   II
2.  CHAMPION  0:1  x 1:2  1:2   0  2-5  IV
3.  WIDZEW 0:6 2:1   x 0:5   3 2-12   III
4.  ŚLĄSK  2:0 2:1  5:0   x  9-1

 

MECZ GODZ KTO GRA DRUŻYNA PRZECIWNIK WYNIK
25. 08:00 3A - 4D  ARKA 2007 II  WIGRY 1:0
26. 08:15 3D - 4A  GÓRNIK F Y FUTURE 4:0
27. 08:30 4B - 3C ARKA 2008 ARKA 2007 III 1:3
328. 08:45 4C -3B  LECHIA BALTIKA 7:1
29. 09:00 4D - 3C WIGRY  ARKA 2007 III 0:0
30. 09:15 4A -3B  F Y FUTURE BALTIKA 0:5
31. 09:30 3A - 4B  ARKA 2007 II  ARKA 2008 2:0
32. 09:45 3D - 4C  GÓRNIK LECHIA 1:2
233. 10:00 4D - 4B  WIGRY ARKA 2008 0:1
34. 10:15 4A - 4C F Y FUTURE LECHIA 1:11
35. 10:30 3C - 3A  ARKA 2007 III  ARKA 2007 II 0:2
36. 10:45 3B - 3D BALTIKA GÓRNIK 6:0
37. 11:15 XV - XVI  4 F LONDON WIGRY SUWAŁKI  0:7
38. 11:30 XIII - XIV  ARKA 2008 GÓRNIK Ł.  1:2
39. 11:45 XI - XII  ARKA 2007 III BALTICA  0:1
40. 12:00 IX - X  ARKA2007 II LECHIA GDAŃSK  1:3
12.20 - CEREMONIA DYPLOMOWA - MIEJSCA IX - XVI    
           
41. 12:45 1A - 2D ZAGŁĘBIE ARKA 2007 I 0:1
42. 13:00 1D - 2 A  POGOŃ CHAMPION 1:0
43. 13:15 2B - 1C  RADUNIA  BAŁTYK 0:2
44. 13:30 2C - 1B  WIDZEW  ŚLĄSK 0:5
45. 13:45 2D - 1C ARKA 2007 I BAŁTYK 2:2
46. 14:00 2A - 1B  CHAMPION  ŚLĄSK 1:2
47. 14:15 1A - 2B ZAGŁĘBIE RADUNIA 1:0
48. 14:30 1D - 2C  POGOŃ WIDZEW 6:0
49. 14:45 2D - 2B  ARKA 2007 I  RADUNIA 2:1
50. 15:00 2A - 2C CHAMPION WIDZEW 1:2
251. 15:15 1C - 1A  BAŁTYK ZAGŁĘBIE 3:0
52. 15:30 1B -1D  ŚLĄSK  POGOŃ 2:0
53. 16:00 VII - VIII RADUNIA  CHAMPION  3:1
54. 16:15 V - VI  ZAGŁĘBIE WIDZEW  7:8 (RZUTY KARNE)
55. 16:30 III - IV  POGOŃ Szczecin ARKA I Gdynia 2:0
56. 16:45 FINAŁ BAŁTYK Koszalin ŚLĄSK Wrocław 3:1

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/4_2f18a6abda38282b10b499033ad11b5f.jpg

 

Najlepszy bramkarz: Adam Idziaszek    (Arka Gdynia)

Najlepszy napastnik: Adrian Przyborek  (Bałtyk Koszalin)

Najlepszy zawodnik turnieju: Oskar Gerstenstein (Śląsk Wrocław)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2018

 22 - 25 czerwiec 2018

 KATEGORIA Under 9  - rocznik 2009

 

U 09 TEAM GRUPA A   1 2 3 4 5 6 7 8 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKONIA Szczecin    X 0:3   3:0  7:0  4:0 6:2   5:1  11:0 18  36-6  2  
2. CONSTRACT Lubawa    3:0  X  2:1  5:0  2:1  2:1  4:0  5:1 21 23-4  1  
3. ESCOLA Pruszcz Gd.    0:3  1:2  X  5:0  0:0  0:2  2:0  6:0 10 14-7   5  
4. SALOS Rumia    0:7  0:5 0:5   X 1:7   2:6 1:2   5:3  3 9-35   8  
5. ARKA 2009 A 1    0:4  1:2  0:0  7:1  X  9:2  2:1  12:0  13 31-10   3  
6. WAKATAKE JAPAN    2:6  1:2  2:0  6:2  2:9  X  2:0  2:2  10 17-21   4  
7. WISEŁKA Bydgoszcz   1:5   0:4  0:2  2:1 1:2  0:2   X  0:2  3 6-14  7  
8. SZTORM Mosty   0:11  1:5   0:6  3:5 0:12   2:2  0:2  X  4 6-41   6  

  

Nr meczu GODZINA KTO GRA U 9 - GRUPA A 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
1 08.40 1-8 ARKONIA Szczecin SZTORM Mosty GCS A6  11:0
2 09.00 2-7 CONSTRACT Lubawa WISEŁKA Bydgoszcz GCS A6  4:0
3 09.20 3-6 ESCOLA Pruszcz Gd WAKATAKE JAPAN GCS A6  0:2
4 09.40 4-5 SALOS Rumia ARKA 2009 A 1 GCS A6  1:7
5 10.00 1-7 ARKONIA Szczecin WISEŁKA Bydgoszcz GCS A6  5:1
6 10.20 8-6 SZTORM Mosty WAKATAKE JAPAN GCS A6  2:2
7 10.40 2-5 CONSTRACT Lubawa ARKA 2009 A 1 GCS A6  2:1
8 11.00 3-4 ESCOLA Pruszcz Gd SALOS Rumia GCS A6  5:0
9 11.20 1-6 ARKONIA Szczecin WAKATAKE JAPAN GCS A6  6:2
10 11.40 7-5 WISEŁKA Bydgoszcz ARKA 2009 A 1 GCS A6  1:2
11 12.00 8-4 SZTORM Mosty SALOS Rumia GCS A6  3:5
12 12.20 2-3 CONSTRACT Lubawa ESCOLA Pruszcz Gd GCS A6  2:1
13 12.40 1-5 ARKONIA Szczecin ARKA 2009 A 1 GCS A6  4:0
14 13.00 6-4 WAKATAKE JAPAN SALOS Rumia GCS A6  6:2
15 13.20 7-3 WISEŁKA Bydgoszcz ESCOLA Pruszcz Gd GCS A6  0:2
16 13.40 8-2 SZTORM Mosty CONSTRACT Lubawa GCS A6  1:5
17 14.00 1-4 ARKONIA Szczecin SALOS Rumia GCS A6  7:0
18 14.20 5-3 ARKA 2009 A 1 ESCOLA Pruszcz Gd GCS A6 0:0 
19 14.40 6-2 WAKATAKE JAPAN CONSTRACT Lubawa GCS A6 1:2 
20 15.00 7-8 WISEŁKA Bydgoszcz SZTORM Mosty GCS A6  0:0
21 15.20 1-3 ARKONIA Szczecin ESCOLA Pruszcz Gd GCS A6  3:0
22 15.40 4-2 SALOS Rumia CONSTRACT Lubawa GCS A6 0:5 
23 16.00 5-8 ARKA 2009 A 1 SZTORM Mosty GCS A6 12:0 
243 16.20 6-7 WAKATAKE JAPAN WISEŁKA Bydgoszcz STA 01 2:0 
25 16.20 1-2 ARKONIA Szczecin CONSTRACT Lubawa GCS A6 0:3 
26 16.40 3-8 ESCOLA Pruszcz Gd SZTORM Mosty GCS A6 6:0 
27 17.00 4-7 SALOS Rumia WISEŁKA Bydgoszcz GCS A6  1:2
28 17.40 5-6 ARKA 2009 A 1 WAKATAKE JAPAN STA 01  9:2

 


 

U 09 TEAM U 9 GRUPA B   1 2 3 4 5 6 7 8 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKA 2010 A 1    X  9:0  3:0  0:0  4:1  0:4 5:1   0:1  13  21-7  3  
2. ARKA 2010 B 2    0:9  X  2:3  2:3  0:6  0:5  0:3  1:4 0 5-33   8  
3. WARTA Gorzów Wlkp.    0:3  3:2  X  1:1  0:2  0:4  1:0  0:5 7 5-17   6  
4. AG ENGLAND    0:0  3:2  1:1  X 3:3  0:6  3:1   1:3 11-16   5  
5. POLONIA Jastrowie    1:4  6:0  2:0  3:3  X  1:4  5:0 1:2  10  19-13  4  
6. JAGUAR Gdańsk    4:0  5:0  4:0  6:0  4:1  X  10:0  1:0 21  34-1  1  
7. CASSUBIAN Bolszewo    1:5  3:0  0:1 1:3   0:5  0:10  X  0:3  5-27  7  
8. STOLEM Gniewino    1:0  4:1  5:0  3:1  2:1  0:1  3:0  X 18   18-4  2  

  

Nr meczu GODZINA KTO GRA U 9 - GRUPA B 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
29 08.40 1-8 ARKA 2010 A 1 STOLEM Gniewino GCS A7 0:1
30 09.00 2-7 ARKA 2010 B 2 CASUBIAN Bolszewo GCS A7 0:3 
31 09.20 3-6 WARTA Gorzów Wlkp. JAGUAR Gdańsk GCS A7 4:0
32 09.40 4-5 AG ENGLAND POLONIA Jastrowie GCS A7 3:3 
33 10.00 1-7 ARKA 2010 A 1 CASUBIAN Bolszewo GCS A7 5:1
34 10.20 8-6 STOLEM Gniewino JAGUAR Gdańsk GCS A7 0:1 
35 10.40 2-5 ARKA 2010 B 2 POLONIA Jastrowie GCS A7  0:6
36 11.00 3-4 WARTA Gorzów Wlkp. AG ENGLAND GCS A7  1:1
37 11.20 1-6 ARKA 2010 A 1 JAGUAR Gdańsk GCS A7 0:4 
38 11.40 7-5 CASUBIAN Bolszewo POLONIA Jastrowie GCS A7 0:5 
39 12.00 8-4 STOLEM Gniewino AG ENGLAND GCS A7  3:1
40 12.20 2-3 ARKA 2010 B 2 WARTA Gorzów Wlkp. GCS A7 2:3 
41 12.40 1-5 ARKA 2010 A 1 POLONIA Jastrowie GCS A7 4:1 
42 13.00 6-4 JAGUAR Gdańsk AG ENGLAND GCS A7 6:0 
43 13.20 7-3 CASUBIAN Bolszewo WARTA Gorzów Wlkp. GCS A7 0:1 
44 13.40 8-2 STOLEM Gniewino ARKA 2010 B 2 GCS A7  4:1
45 14.00 1-4 ARKA 2010 A 1 AG ENGLAND GCS A7 0:0 
46 14.20 5-3 POLONIA Jastrowie WARTA Gorzów Wlkp. GCS A7 2:0 
47 14.40 6-2 JAGUAR Gdańsk ARKA 2010 B 2 GCS A7 5:0 
48 15.00 7-8 CASUBIAN Bolszewo STOLEM Gniewino GCS A7  0:3
49 15.20 1-3 ARKA 2010 A 1 WARTA Gorzów Wlkp. GCS A7 3:0 
50 15.40 4-2 AG ENGLAND ARKA 2010 B 2 GCS A7 3:2 
51 16.00 5-8 POLONIA Jastrowie STOLEM Gniewino GCS A7  1:2
52 16.20 6-7 JAGUAR Gdańsk CASUBIAN Bolszewo GCS A7 10:0 
53 16.40 1-2 ARKA 2010 A 1 ARKA 2010 B 2 GCS A7 9:0 
54 17.00 3-8 WARTA Gorzów Wlkp. STOLEM Gniewino GCS A7  0:5
55 17.20 4-7 AG ENGLAND CASUBIAN Bolszewo STA 01  3:1
56 17.20 5-6 POLONIA Jastrowie JAGUAR Gdańsk GCS A7  1:4

 


 

U 09 TEAM U 9 - GRUPA C   1 2 3 4 5 6 7 8 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKA 2009 A 2    X  1:2 1:1   1:2  0:2  2:1  2:1 1:4   7  9-12  5  
2. BE A STAR Warszawa    2:1  X 5:0   4:0  0:2 7:0   9:0  3:1 18  30-4   2  
3. ARKA 2009 B 1    1:1  0:5  X  0:1  1:5  6:1  2:0  0:2 10-15   6  
4. AP DĄBROWA Gdynia    2:1  0:4 1:0   X  0:4  2:0  2:1  1:3 12 7-14   4  
5. LECHIA Gdańsk    2:0  2:0  5:1 4:0   X  5:2  4:1  1:0 21  23-4   1  
6. LATARNIK Choczewo    1:2  0:7  1:6  0:2  2:5  X  2:6  0:5 6-33   8  
7. KORONA Żelistrzewo    1:2  0:9 0:2   1:2 1:4   6:2  X  1:2 10-23   7  
8. FK LIEPAIA    4:1  1:3  2:0 3:1  0:1   5:0  2:1  X 15  17-7   3  

 

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA U 9 - GRUPA C 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
57 08.40 1-8 ARKA 2009 A 2 FK LIEPAIA GCS A8  1:4
58 09.00 2-7 BE A STAR Warszawa KORONA Żelistrzewo GCS A8  9:0
59 09.20 3-6 ARKA 2009 B 1 LATARNIK Choczewo GCS A8  6:1
60 09.40 4-5 AP DĄBROWA Gdynia LECHIA Gdańsk GCS A8  0:4
61 10.00 1-7 ARKA 2009 A 2 KORONA Żelistrzewo GCS A8  2:1
62 10.20 8-6 FK LIEPAIA LATARNIK Choczewo GCS A8  5:0
63 10.40 2-5 BE A STAR Warszawa LECHIA Gdańsk GCS A8  0:2
64 11.00 3-4 ARKA 2009 B 1 AP DĄBROWA Gdynia GCS A8 0:1 
65 11.20 1-6 ARKA 2009 A 2 LATARNIK Choczewo GCS A8  2:1
66 11.40 7-5 KORONA Żelistrzewo LECHIA Gdańsk GCS A8 1:4 
67 12.00 8-4 FK LIEPAIA AP DĄBROWA Gdynia GCS A8  3:1
68 12.20 2-3 BE A STAR Warszawa ARKA 2009 B 1 GCS A8  5:0
69 12.40 1-5 ARKA 2009 A 2 LECHIA Gdańsk GCS A8 0:2 
70 13.00 6-4 LATARNIK Choczewo AP DĄBROWA Gdynia GCS A8  0:2
71 13.20 7-3 KORONA Żelistrzewo ARKA 2009 B 1 GCS A8 0:2 
72 13.40 8-2 FK LIEPAIA BE A STAR Warszawa GCS A8  1:3
73 14.00 1-4 ARKA 2009 A 2 AP DĄBROWA Gdynia GCS A8 1:2 
74 14.20 5-3 LECHIA Gdańsk ARKA 2009 B 1 GCS A8  5:1
75 14.40 6-2 LATARNIK Choczewo BE A STAR Warszawa GCS A8  0:7
76 15.00 7-8 KORONA Żelistrzewo FK LIEPAIA GCS A8  1:2
77 15.20 1-3 ARKA 2009 A 2 ARKA 2009 B 1 GCS A8 1:1 
78 15.40 4-2 AP DĄBROWA Gdynia BE A STAR Warszawa GCS A8  0:4
79 16.00 5-8 LECHIA Gdańsk FK LIEPAIA GCS A8 1:0 
80 16.20 6-7 LATARNIK Choczewo KORONA Żelistrzewo GCS A8  2:6
81 16.40 1-2 ARKA 2009 A 2 BE A STAR Warszawa GCS A8  1:2
82 17.00 3-8 ARKA 2009 B 1 FK LIEPAIA STA 01  0:2
83 17.00 4-7 AP DĄBROWA Gdynia KORONA Żelistrzewo GCS A8  2:1
84 17.20 5-6 LECHIA Gdańsk LATARNIK Choczewo GCS A8 5:2 
             

 


 

U 09 TEAM U 9 - GRUPA D   1 2 3 4 5 6 7 8 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. FC MAMONOVO    X  3:1  0:1 4:0  9:1   4:0 6:0   3:3  17  29-6  2  
2. ARKA 2010 B 1    1:3  X  0:10  0:4  2:3 0:5   0:4  0:5 3-34   8  
3. CHAMPION Warszawa    1:0  10:0  X  5:0  9:0  4:0  8:0  3:1 21  40-1   1  
4. CHOJNIK Jelenia Góra   0:4   4:0 0:5   X  0:1  3:0  4:0  0:3 9  11-13  4  
5. ARKA 2010 A 2   1:9   3:2  0:9 1:0   X  2:2  0:2  1:6 8-30   6  
6. FA Trójmiasto   0:4   5:0  0:4  0:3  2:2  X  1:0  0:4 8-17   5  
7. AP KP Gdynia   0:6   4:0  0:8  0:4  2:0 0:1   X  1:2 7-21   7  
8. RADUNIA Stężyca    3:3 5:0   1:3  3:0 6:1  4:0  2:1  X 16  24-8   3  

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA U 9 - GRUPA D 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
85 08.40 1-8 FC MAMONOVO RADUNIA Stężyca GCS B9  3:3
86 09.00 2-7 ARKA 2010 B 1 AP KP Gdynia GCS B9  0:4
87 09.20 3-6 CHAMPION Warszawa FA Trójmiasto GCS B9 4:0 
88 09.40 4-5 CHOJNIK Jelenia Góra ARKA 2010 A 2 GCS B9  0:1
89 10.00 1-7 FC MAMONOVO AP KP Gdynia GCS B9 6:0 
90 10.20 8-6 RADUNIA Stężyca FA Trójmiasto GCS B9  4:0
91 10.40 2-5 ARKA 2010 B 1 ARKA 2010 A 2 GCS B9  2:3
92 11.00 3-4 CHAMPION Warszawa CHOJNIK Jelenia Góra GCS B9  5:0
93 11.20 1-6 FC MAMONOVO FA Trójmiasto GCS B9  4:0
94 11.40 7-5 AP KP Gdynia ARKA 2010 A 2 GCS B9 2:0 
95 12.00 8-4 RADUNIA Stężyca CHOJNIK Jelenia Góra GCS B9 3:0 
96 12.20 2-3 ARKA 2010 B 1 CHAMPION Warszawa GCS B9  0:10
97 12.40 1-5 FC MAMONOVO ARKA 2010 A 2 GCS B9 9:1 
98 13.00 6-4 FA Trójmiasto CHOJNIK Jelenia Góra GCS B9  0:3
99 13.20 7-3 AP KP Gdynia CHAMPION Warszawa GCS B9  0:8
100 13.40 8-2 RADUNIA Stężyca ARKA 2010 B 1 GCS B9 5:0 
101 14.00 1-4 FC MAMONOVO CHOJNIK Jelenia Góra GCS B9 4:0 
102 14.20 5-3 ARKA 2010 A 2 CHAMPION Warszawa GCS B9  0:9
103 14.40 6-2 FA Trójmiasto ARKA 2010 B 1 GCS B9 5:0 
104 15.00 7-8 AP KP Gdynia RADUNIA Stężyca GCS B9  1:2
105 15.20 1-3 FC MAMONOVO CHAMPION Warszawa GCS B9  0:1
106 15.40 4-2 CHOJNIK Jelenia Góra ARKA 2010 B 1 GCS B9 4:0 
107 16.00 5-8 ARKA 2010 A 2 RADUNIA Stężyca GCS B9 1:6 
108 16.20 6-7 FA Trójmiasto AP KP Gdynia GCS B9  1:0
109 16.40 1-2 FC MAMONOVO ARKA 2010 B 1 STA 01  3:1
110 16.40 3-8 CHAMPION Warszawa RADUNIA Stężyca GCS B9  3:1
111 17.00 4-7 CHOJNIK Jelenia Góra AP KP Gdynia GCS B9  4:0
112 17.20 5-6 ARKA 2010 A 2 FA Trójmiasto GCS B9  2:2

 

Kategoria under 9

KATEGORIA Under 9  - rocznik 2009

PLAY OFF - miejsca I - XVI

 

Match NR Time The rate + WIN :: LOSE - TEAM TEAM The Pitch Score Others
257 09.00 1|8 I - XVI 1A : 4C CONSTRACT Lubawa AP Dąbrowa Gdynia GCS A6  6:1  
258 09.00 1|8 I - XVI 1B : 4D JAGUAR Gdańsk FA Trójmiasto GCS A7  3:0  
259 09.20 1|8 I - XVI 1C : 4A LECHIA Gdańsk WAKATAKE Japan GCS A6  0:0 (1:2)  
260 09.20 1|8 I - XVI 1D : 4B CHAMPION Warszawa POLONIA Jastrowie GCS A7  3:1  
261 09.40 1|8 I - XVI 2A : 3C ARKONIA Szczecin FK LIEPAIA GCS A6 1:0   
262 09.40 1|8 I - XVI 2B : 3D STOLEM Gniewino RADUNIA Stężyca GCS A7 0:3   
263 10.00 1|8 I - XVI 2C : 3A BE A STAR Warszawa ARKA 2009 A 1 GCS A6 1:0   
264 10.00 1|8 I - XVI 2D : 3B FC MAMANOVO ARKA 2010 A 1 GCS A7 3:0   
265 10.20 1|4 IX - XVI - 257 : - 262  AP Dąbrowa Gdynia  STOLEM Gniewino GCS A6  0:6  
266 10.20 1|4 IX - XVI - 258 : - 261  FA Trójmiasto  FK LIEPAJA GCS A7    
267 10.40 1|4 IX - XVI - 259 : - 264  LECHIA Gdańsk  ARKA 2010 A1 GCS A6  5:0  
268 10.40 1|4 IX - XVI - 260 : - 263  POLONIA Jastrowie  ARKA 2009 A1 GCS A7  1:4  
269 11.00 1|4 I - VIII + 257 : + 262  CONSTRACT Lubawa  RADUNIA Stężyca GCS A6  3:1  
270 11.00 1|4 I - VIII + 258 : + 261  JAGUAR Gdańsk  ARKONIA Szczecin GCS A7  1:2  
271 11.20 1|4 I - VIII + 259 : + 264  WAKATAKE JAPAN  FC MAMANOVO GCS A6  1:2  
272 11.20 1|4 I - VIII + 260 : + 263  CHAMPION Warszawa  BE A STAR Warszawa GCS A7  1:1 (k.2:3)  
273 11.40 1|2 XIII - XVI - 265 : - 266  AP Dąbrowa Gdynia  FK LIEPAJA GCS A6  0:5  
274 11.40 1|2 XIII - XVI - 267 : - 268  ARKA 2010 A1  POLONIA Jastrowie GCS A7  4:1  
275 12.00 1|2 IX - XII + 265 : + 266  STOLEM Gniewino  CHOJNIK Jelenia Górka GCS A6  0:2  
276 12.00 1|2 IX - XII + 267 : + 268  LECHIA Gdańsk  ARKA 2009 A1 GCS A7  1:1 (2:3)  
277 12.20 1|2 V - VIII - 269 : - 270  RADUNIA Stężyca  JAGUAR Gdańsk GCS A6  0:1  
278 12.20 1|2 V - VIII - 271 : - 272  WAKATAKE JAPAN  CHAMPION Warszawa GCS A7  0:2  
279 12.20 1|2 I - IV + 269 : + 270  CONSTRACT Lubawa  ARKONIA Szczecin STA 01  0:2  
280 12.20 1|2 I - IV + 271 : + 272  BE A STAR Warszawa  FC MAMANOVO STA 02  1:0  
281 12.40 o XV msc/pl - 273 : - 274  AP DĄBROWA Gdynia  POLONIA Jastrowie GCS A6  2:2 (k.5:4)  
282 12.40 o XIII ms/pl + 273 : + 274  FK LIEPAJA  ARKA 2010 A1 GCS A7  6:0  
283 13.00 o XI msc/pl - 275 : - 276  CHOJNIK Jelenia Góra LECHIA Gdańsk GCS A6  0:4  
284 13.00 o IX msc/pl + 275 : + 276 STOLEM Gniewino  ARKA 2009 A1 GCS A7  0:4  
285 13.40 o VII msc/pl - 277 : - 278  RADUNIA Stężyca  WAKATAKE JAPAN STA 01  2:4  
286 13.40 o V msc/pl + 277 : + 278  JAGUAR Gdańsk  CHAMPION Warszawa STA 02  1:2  
287 14.00 o III msc/pl - 279 : - 280  CONSTRACT Lubawa  FC MAMONOVO STA 01  2:4  
288 14.00 FINAL ! + 279 : + 280  ARKONIA Szczecin  BE A STAR Warszawa STA 02  2:1  

 

Kategoria under 09

ROCZNIK 2009

PLAY OFF - miejsca XVII - XXXII

Nr meczu GODZINA STAWKA KTO GRA U 09 / XVII - XXXII 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT UWAGI
Match NR Time The rate + WIN :: LOSE - TEAM TEAM The Pitch Score Others
289 09.00 1|8 XVII - XXXII 5A : 8C ESCOLA Pruszcz Gd. LATARNIK Choczewo GCS B10  7:0  
290 09.00 1|8 XVII - XXXII 5B : 8D AG England ARKA 2010 B 1 GCS B11  2:1  
291 09.20 1|8 XVII - XXXII 5C : 8A ARKA 2009 A2 SALOS Rumia GCS B10 3:0   
292 09.20 1|8 XVII - XXXII 5D : 8B FA Trójmiasto ARKA 2010 B 2 GCS B11  7:0  
293 09.40 1|8 XVII - XXXII 6A : 7C SZTORM Mosty KORONA Żelistrzewo GCS B10 1:0   
294 09.40 1|8 XVII - XXXII 6B : 7D WARTA Gorzów Wlkp. AP KP Gdynia GCS B11 0:1   
295 10.00 1|8 XVII - XXXII 6C : 7A ARKA 2009 A 2 WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10  0:1  
296 10.00 1|8 XVII - XXXII 6D : 7B ARKA 2010 A 2 CASSUBIAN Bolszewo GCS B11  4:0  
297 10.20 1|4 XXV - XXXII - 289 : - 294  LATARNIK Choczewo  WARTA Gorzów Wlkp. GCS B10  0:0 (5:4)  
298 10.20 1|4 XXV - XXXII - 290 : - 293  ARKA 2010 B 1  KORONA Żelistrzewo GCS B11  0:1  
299 10.40 1|4 XXV - XXXII - 291 : - 296  SALOS Rumia  CASSUBIAN Bolszewo GCS B10  4:0  
300 10.40 1|4 XXV - XXXII - 292 : - 295  ARKA 2010 B 2  ARKA 2009 A 2 GCS B11  0:5  
301 11.00 1|4 XVII - XXIV + 289 : + 294 ESCOLA Pruszcz Gd.  AP KP Gdynia GCS B10  5:1  
302 11.00 1|4 XVII - XXIV + 290 : + 293  AG England  SZTORM Mosty GCS B11  0:3  
303 11.20 1|4 XVII - XXIV +291 : +296  ARKA 2009 A 2  ARKA 2010 A 2 GCS B10  1:1 (k.3:4)  
304 11.20 1|4 XVII - XXIV +292 : + 295  FA Trójmiasto  WISEŁKA Bydgoszcz GCS B11  0:1  
305 11.40 1|2 XXIX- XXXII - 297 : - 298  WARTA Gorzów Wlkp.  ARKA 2010 B1 GCS B10 1:0   
306 11.40 1|2 XXIX - XXXII - 299 : - 300  CASSUBIAN Bolszewo  ARKA 2010 B2 GCS B11 0:0 3:2  
307 12.00 1|2 XXV - XXVIII + 297 : + 298  LATARNIK Choczewo  KORONA Żelistrzewo GCS B10  2:1  
308 12.00 1|2 XXV - XXVIII + 299 : + 300  SALOS Rumia  ARKA 2009 A2 GCS B11  1:3  
309 12.20 1|2 XXI - XXIV - 301 : - 302  AP KP Gdynia  AG England GCS B10  2:0  
310 12.20 1|2 XXI - XXIV - 303 : - 304  ARKA 2009 A2  FA Trójmiasto GCS B11  0:1  
311 12.20 1|2 XVII - XX + 301 : + 302  ESCOLA Pruszcz Gd.  SZTORM Mosty GCS B10  1:0  
312 12.20 1|2 XVII - XX + 303 : + 304  ARKA 2010 A2  WISEŁKA Bydgoszcz GCS B11  0:4  
313 12.40 XXXI - XXXII - 305 : - 306  ARKA 2010 B1  ARKA 2010 B2 GCS B10  1:0  
314 12.40 XXIX - XXX + 305 : + 306  WARTA Gorzów Wlkp.  CASSUBIAN Bolszewo GCS B11  0:1  
315 13.00 XXVII - XXVIII - 307 : - 308  KORONA Żelistrzewo  SALOS Rumia GCS B10 0:1   
316 13.00 XXV - XXVI + 307 : + 308  LATARNIK Choczewo ARKA 2009 A2 GCS B11  0:2  
317 13.20 XXIII - XXIV - 309 : - 310  AG ENGLAND  ARKA 2009 B1 GCS B10  0:3  
318 13.20 XXI - XXII + 309 : + 310  AP KP Gdynia  FA Trójmiasto GCS B11  1:3  
319 13.40 XIX - XX - 311: - 312  SZTORM Mosty  ARKA 2010 A2 GCS B10 7:1   
320 13.40 XVII - XVIII + 311: + 312  ESCOLA Pruszcz Gd.  WISEŁKA Bydgoszcz GCS B11  3:0  

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kategoria under 11

KATEGORIA Under 11 - rocznik 2007

  

U 11 TEAM U 11 GRUPA A - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKA 2008 A 2    X  0:4 1:3  1:0  0:4   1:2  2:1  1:0  2:0  12  8-14  5  
2. WAKATAKE JAPAN A    4:0  X  0:0  4:0  1:1  0:0 3:0   3:0  2:0 18   17-1  2  
3. LAP LUBAWA    3:1  0:0  X  5:1 1:1   0:2 0:0   3:2  2:0 15  14-7   4  
4. ORANJE SPORT Konin    0:1  0:4 1:5   X 0:4   0:4  3:0  1:1  2:1 14-20   6  
5. CHAMPION Warszawa    4:0  1:1  1:1  4:0  X  0:1  2:0  4:0 4:0  17 20-3   3  
6. ARKA 2007 A 1    2:1  0:0  2:0  4:0 1:0   X  5:0  3:0 1:0  22  18-1   1  
7. WIDZEW Łódź B   1:2   0:3 0:0   0:3  0:2 0:5   X  1:1 0:1   2 2-17   9  
8. POLONIA Jastrowie   0:1   0:3  2:3 1:1  0:4  0:3   1:1  X  0:0 17-17   8  
9.  FC BALTIKA KalIin. B   0:2  0:2   0:2  1:2  0:4  0:1  1:0 0:0   X 4 19-6   7  

 

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA U 11 / GRUPA A 1 X 12 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
113 09.00 2-9 WAKATAKE JAPAN A  FC BALTIKA KalIin. B WITO 3 2-0
114 09.15 3-8 LAP LUBAWA POLONIA Jastrowie WITO 3 3-2
115 09.30 4-7 ORANJE SPORT Konin WIDZEW Łódź B WITO 3 3-0
116 09.45 5-6 CHAMPION Warszawa ARKA 2007 A 1 WITO 3 0-1
117 10.00 1-9 Arka 2008 A 2  FC BALTIKA KalIin. B WITO 3  2:0
118 10.15 2-7 WAKATAKE JAPAN A WIDZEW Łódź B WITO 3  3:0
119 10.30 3-6 LAP LUBAWA ARKA 2007 A 1 WITO 3  0:2
120 10.45 4-5 ORANJE SPORT Konin CHAMPION Warszawa WITO 3  0:4
121 11.00 1-8 Arka 2008 A 2 POLONIA Jastrowie WITO 3 1:0 
122 11.15 9-7  FC BALTIKA KalIin. B WIDZEW Łódź B WITO 3 1:0 
123 11.30 2-5 WAKATAKE JAPAN A CHAMPION Warszawa WITO 3 1:1 
124 11.45 3-4 LAP LUBAWA ORANJE SPORT Konin WITO 3  5:1
125 12.00 1-7 Arka 2008 A2 WIDZEW Łódź B WITO 3  2:1
126 12.15 8-6 POLONIA Jastrowie ARKA 2007 A 1 WITO 3  0:3
127 12.30 9-5  FC BALTIKA KalIin. B CHAMPION Warszawa WITO 3  0:4
128 12.45 2-3 WAKATAKE JAPAN A LAP LUBAWA WITO 3  0:0
129 13.00 1-6 Arka 2008 A2 ARKA 2007 A 1 WITO 3  1:2
130 13.15 7-5 WIDZEW Łódź B CHAMPION Warszawa WITO 3 0:2 
131 13.30 8-4 POLONIA Jastrowie ORANJE SPORT Konin WITO 3 1:1 
132 13.45 9-3  FC BALTIKA KalIin. B LAP LUBAWA WITO 3  0:2
133 14.00 1-5 Arka 2008 A 2 CHAMPION Warszawa WITO 3 0:4 
134 14.15 6-4 ARKA 2007 A 1 ORANJE SPORT Konin WITO 3 4:0 
135 14.30 7-3 WIDZEW Łódź B LAP LUBAWA WITO 3  0:0
136 14.45 8-2 POLONIA Jastrowie WAKATAKE JAPAN A WITO 3 0:3 
137 15.00 1-4 GKS KOWALE ORANJE SPORT Konin WITO 3  1:0
138 15.15 5-3 CHAMPION Warszawa LAP LUBAWA WITO 3 1:1 
139 15.30 6-2 ARKA 2007 A 1 WAKATAKE JAPAN A WITO 3 0:0 
140 15.45 8-9 POLONIA Jastrowie  FC BALTIKA KalIin. B WITO 3  0:0
141 16.00 1-3 Arka 2008 A 2 LAP LUBAWA WITO 3 1:3 
142 16.15 4-2 ORANJE SPORT Konin WAKATAKE JAPAN A WITO 3  0:4
1431 16.30 6-9 ARKA 2007 A 1  FC BALTIKA KalIin. B WITO 3 1:0 
144 16.45 7-8 WIDZEW Łódź B POLONIA Jastrowie WITO 3  1:1
145 17.00 1-2 Arka 2008 A 2 WAKATAKE JAPAN A WITO 3 0:4 
146 17.15 4-9 ORANJE SPORT Konin  FC BALTIKA KalIin. B WITO 3  2:1
147 17.30 5-8 CHAMPION Warszawa POLONIA Jastrowie WITO 3 4:0 
148 17.45 6-7 ARKA 2007 A 1 WIDZEW Łódź B STA 02  5:0

  


 

 

U 11 TEAM U 11 GRUPA B   1 2 3 4 5 6 7 8 9 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKA 2007 B 2    X  7:0 0:2  1:0   3:0  1:1 2:0   1:0  3:0  19  18-3  1  
2. ARKA 2008 B 1    0:7  X  0:3  1:2 0:2   1:1 2:1   1:5  1:3  4  6-24  8  
3. JAGUAR Gdańsk    2:0  3:0  X  0:4  3:0 0:0   2:0  1:2  0:0  14  11-6  4  
4. WARTA Gorzów W.    0:1  2:1  4:0  X  5:1  0:1 5:1   0:0  1:0  16  17-5  3  
5. STOLEM Gniewino    0:3  2:0  0:3  1:5  X  0:2  1:0  0:4  0:2  6  4-19  7  
6. S.C. GROBINAS    1:1 1:1   0:0  1:0  2:0  X  1:0  0:1  0:0  13  6-3  5  
7. WAKATAKE JAPAN B    0:2  1:2 0:2  1:5  0:1   0:1  X  0:5  0:1  0  2-19  9  
8.  FC BALTIKA Kalin. A    0:1  5:1  2:1  0:0 4:0   1:0  5:0  X 1:0   19  18-3  2  
9. KORONA Żelistrzewo    0:3  3:1  0:0  0:1  2:0 0:0   1:0  0:1  X  11  6-6  6  

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA GRUPA B 1 X 12 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM RYWAL The Pitch Score
149 09.00 2-9 ARKA 2008 B 1 KORONA Żelistrzewo WITO 4 1-3
150 09.15 3-8 JAGUAR Gdańsk  FC BALTIKA Kalin. A WITO 4 1-2
151 09.30 4-7 WARTA Gorzów W. WAKATAKE JAPAN B WITO 4 5-1
152 09.45 5-6 STOLEM Gniewino S.C. GROBINAS WITO 4 0-2
153 10.00 1-9 ARKA 2007 B 2 KORONA Żelistrzewo WITO 4  3:0
154 10.15 2-7 ARKA 2008 B 1 WAKATAKE JAPAN B WITO 4  2:1
155 10.30 3-6 JAGUAR Gdańsk S.C. GROBINAS WITO 4  0:0
156 10.45 4-5 WARTA Gorzów W. STOLEM Gniewino WITO 4  5:1
157 11.00 1-8 ARKA 2007 B 2  FC BALTIKA Kalin. A WITO 4  1:0
158 11.15 9-7 KORONA Żelistrzewo WAKATAKE JAPAN B WITO 4 1:0 
159 11.30 2-5 ARKA 2008 B 1 STOLEM Gniewino WITO 4  0:2
160 11.45 3-4 JAGUAR Gdańsk WARTA Gorzów W. WITO 4 0:4 
161 12.00 1-7 ARKA 2007 B 2 WAKATAKE JAPAN B WITO 4  2:0
162 12.15 8-6  FC BALTIKA Kalin. A S.C. GROBINAS WITO 4 1:0 
163 12.30 9-5 KORONA Żelistrzewo STOLEM Gniewino WITO 4 2:0 
164 12.45 2-3 ARKA 2008 B 1 JAGUAR Gdańsk WITO 4  0:3
165 13.00 1-6 ARKA 2007 B 2 S.C. GROBINAS WITO 4  1:1
166 13.15 7-5 WAKATAKE JAPAN B STOLEM Gniewino WITO 4 0:1 
167 13.30 8-4  FC BALTIKA Kalin. A WARTA Gorzów W. WITO 4 0:0 
168 13.45 9-3 KORONA Żelistrzewo JAGUAR Gdańsk WITO 4  0:0
169 14.00 1-5 ARKA 2007 B 2 STOLEM Gniewino WITO 4 3:0 
170 14.15 6-4 S.C. GROBINAS WARTA Gorzów W. WITO 4 1:0 
171 14.30 7-3 WAKATAKE JAPAN B JAGUAR Gdańsk WITO 4 0:2 
172 14.45 8-2  FC BALTIKA Kalin. A ARKA 2008 B 1 WITO 4  5:1
173 15.00 1-4 ARKA 2007 B 2 WARTA Gorzów W. WITO 4  1:0
174 15.15 5-3 STOLEM Gniewino JAGUAR Gdańsk WITO 4 0:3 
175 15.30 6-2 S.C. GROBINAS ARKA 2008 B 1 WITO 4  1:1
176 15.45 8-9  FC BALTIKA Kalin. A KORONA Żelistrzewo WITO 4 1:0 
177 16.00 1-3 ARKA 2007 B 2 JAGUAR Gdańsk WITO 4  0:2
1782 16.15 4-2 WARTA Gorzów W. ARKA 2008 B 1 WITO 4 2:1 
179 16.30 6-9 S.C. GROBINAS KORONA Żelistrzewo WITO 4  0:0
180 16.45 7-8 WAKATAKE JAPAN B  FC BALTIKA Kalin. A STA 02  0:5
181 17.00 1-2 ARKA 2007 B 2 ARKA 2008 B 1 WITO 4 7:0 
182 17.15 4-9 WARTA Gorzów W. KORONA Żelistrzewo WITO 4  1:0
183 17.20 5-8 STOLEM Gniewino  FC BALTIKA Kalin. A GCS A6  0:4
184 17.30 6-7 S.C. GROBINAS WAKATAKE JAPAN B STA 02  1:0

 


 

U 11 TEAM U 11 GRUPA C   1 2 3 4 5 6 7 8 9 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKA 2007 B 1    X  0:1  7:0  1:0  1:2  0:3  0:2  0:0  0:2  7  9-10  8  
2. BAŁTYK Koszalin    1:0  X  8:1  2:0  4:0  1:0  0:1 2:0  1:0   21  19-2  1  
3. Latarnik Choczewo    0:7 1:8   X  0:4 0:11   0:7  0:7  0:4  0:7  0 1:55   9  
4. HAIKOU CHINA    0:1  0:2  4:0  X  1:1  1:5  2:0  0:0  0:2 8 6-11   7  
5. ARKA 2008 A    2:1  0:4  11:0  1:1  X  1:0  0:2  0:2  1:0 13  16-10   4  
6. WIDZEW Łódź A    3:0  0:1  7:0  5:1  0:1  X  2:0  0:1  2:1 15  19-5   3  
7. KP CALISIA Kalisz    2:0  1:0  7:0 0:2   2:0  0:2  X  3:1  3:0 18  18-5   2  
8. GKS Kowale    0:0  0:2  4:0  0:0  2:0  1:0  1:3  X  1:3 11  9-8   6  
9. FK LIEPAJA    2:0  0:1 7:0   2:0  0:1  1:2  0:3  3:1  X 12   15-8  5  

 

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA GRUPA C 1 X 12 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
185 09.00 2-9 BAŁTYK Koszalin FK LIEPAJA WITO 5 1-0
186 09.15 3-8 LATARNIK GKS KOWALE WITO 5 0-4
187 09.30 4-7 HAIKOU CHINA KP CALISIA Kalisz WITO 5 2-0
188 09.45 5-6 ARKA 2008 A WIDZEW Łódź A WITO 5 1-0
189 10.00 1-9 ARKA 2007 B 1 FK LIEPAJA WITO 5  0:2
190 10.15 2-7 BAŁTYK Koszalin KP CALISIA Kalisz WITO 5 0:1 
191 10.30 3-6 LATARNIK WIDZEW Łódź A WITO 5 0:7 
192 10.45 4-5 HAIKOU CHINA ARKA 2008 A WITO 5  1:1
193 11.00 1-8 ARKA 2007 B 1 GKS KOWALE WITO 5  0:0
194 11.15 9-7 FK LIEPAJA KP CALISIA Kalisz WITO 5  0:3
195 11.30 2-5 BAŁTYK Koszalin ARKA 2008 A WITO 5 4:0 
196 11.45 3-4 LATARNIK HAIKOU CHINA WITO 5  0:4
197 12.00 1-7 ARKA 2007 B 1 KP CALISIA Kalisz WITO 5 0:2 
198 12.15 8-6 GKS KOWALE WIDZEW Łódź A WITO 5  1:0
199 12.30 9-5 FK LIEPAJA ARKA 2008 A WITO 5  0:1
200 12.45 2-3 BAŁTYK Koszalin LATARNIK WITO 5  8:1
201 13.00 1-6 ARKA 2007 B 1 WIDZEW Łódź A WITO 5  0:3
202 13.15 7-5 KP CALISIA Kalisz ARKA 2008 A WITO 5 2:0 
203 13.30 8-4 GKS KOWALE HAIKOU CHINA WITO 5  0:0
204 13.45 9-3 FK LIEPAJA LATARNIK WITO 5 7:0 
205 14.00 1-5 ARKA 2007 B 1 ARKA 2008 A WITO 5 1:2
206 14.15 6-4 WIDZEW Łódź A HAIKOU CHINA WITO 5 5:1
207 14.30 7-3 KP CALISIA Kalisz LATARNIK WITO 5 7:0
208 14.45 8-2 GKS KOWALE BAŁTYK Koszalin WITO 5 0:2
209 15.00 1-4 ARKA 2007 B 1 HAIKOU CHINA WITO 5 1:0
210 15.15 5-3 ARKA 2008 A LATARNIK WITO 5 11:0
211 15.30 6-2 WIDZEW Łódź A BAŁTYK Koszalin WITO 5  0:1
212 15.45 8-9 GKS KOWALE FK LIEPAJA WITO 5  1:3
213 16.00 1-3 ARKA 2007 B 1 LATARNIK WITO 5  7:0
214 16.15 4-2 HAIKOU CHINA BAŁTYK Koszalin WITO 5  0:2
215 16.30 6-9 WIDZEW Łódź A FK LIEPAJA STA 02  2:1
216 16.45 7-8 KP CALISIA Kalisz GKS KOWALE WITO 5 3:0 
217 17.00 1-2 ARKA 2007 B 1 BAŁTYK Koszalin WITO 5  0:1
218 17.15 4-9 HAIKOU CHINA FK LIEPAJA STA 02  0:2
219 17.15 5-8 ARKA 2008 A GKS KOWALE WITO 5  0:2
220 17.40 6-7 WIDZEW Łódź A KP CALISIA Kalisz GCS A6  2:0

 

  ------------------------------------------------------------------------------------- 

U 11 TEAM U 11 GRUPA D   1 2 3 4 5 6 7 8 9 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. FC SDUSHOR Svetly    X  1:2  1:2  0:2  1:3 1:0   6:1  0:2  1:3  6  13-13  8  
2. 4 YOUR FUTURE    2:1  X  0:5  0:5 0:5   0:3  3:0  1:4  0:3 6 4-28   7  
3. WISEŁKA Bydgoszcz    2:1  5:0  X 3:0   0:0  0:2  7:0  2:1  1:2 16  20-6   2  
4. ARKONIA Szczecin    2:0  5:0  0:3  X 1:2   1:0  5:0  0:0  3:1 16  17-6   3  
5. RADUNIA Stężyca    3:1  5:0  0:0 2:1   X  0:0  8:1  2:0  5:0 20  25-3   1  
6. ARKA 2007 A 2    0:1 3:0  2:0   0:1  0:0  X  7:0  0:0  1:0  14 13-2   5  
7. ARKA 2008 B 2   1:6  0:3   0:7  0:5  1:8 0:7   X  0:6  0:6  2-49  9  
8. AS POMORZE Sopot    2:0 4:1  1:2  0:0  0:2  0:0 6:0   X  6:2 14   19-6  4  
9. WIERZYCA Pelplin    3:1  3:0  2:1  1:3  0:5  0:1 6:0   2:6  X 12   17-17  6  

 

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA GRUPA D 1 X 12 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM RYWAL The Pitch Score
221 09.00 2-9 4 YOUR FUTURE London WIERZYCA Pelplin GCS B10  0:3
222 09.15 3-8 WISEŁKA Bydgoszcz AS POMORZE Sopot GCS B10 2:1 
223 09.30 4-7 ARKONIA Szczecin ARKA 2008 B 2 GCS B10 5:0 
224 09.45 5-6 RADUNIA Stężyca ARKA 2007 A 2 GCS B10 0:0 
225 10.00 1-9 FC SDUSHOR Svetly WIERZYCA Pelplin GCS B10 1:3 
226 10.15 2-7 4 YOUR FUTURE London ARKA 2008 B 2 GCS B10 3:0 
227 10.30 3-6 WISEŁKA Bydgoszcz ARKA 2007 A 2 GCS B10 0:2 
228 10.45 4-5 ARKONIA Szczecin RADUNIA Stężyca GCS B10  1:2
229 11.00 1-8 FC SDUSHOR Svetly AS POMORZE Sopot GCS B10 0:2 
230 11.15 9-7 WIERZYCA Pelplin ARKA 2008 B 2 GCS B10  6:0
231 11.30 2-5 4 YOUR FUTURE London RADUNIA Stężyca GCS B10 0:5 
232 11.45 3-4 WISEŁKA Bydgoszcz ARKONIA Szczecin GCS B10  3:0
233 12.00 1-7 FC SDUSHOR Svetly ARKA 2008 B 2 GCS B10 6:1 
234 12.15 8-6 AS POMORZE Sopot ARKA 2007 A 2 GCS B10  0:0
235 12.30 9-5 WIERZYCA Pelplin RADUNIA Stężyca GCS B10 0:5 
236 12.45 2-3 4 YOUR FUTURE London WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10 0:5 
237 13.00 1-6 FC SDUSHOR Svetly ARKA 2007 A 2 GCS B10  1:0
238 13.15 7-5 ARKA 2008 B 2 RADUNIA Stężyca GCS B10 1:8 
239 13.30 8-4 AS POMORZE Sopot ARKONIA Szczecin GCS B10 0:0 
240 13.45 9-3 WIERZYCA Pelplin WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10 2:1 
241 14.00 1-5 FC SDUSHOR Svetly RADUNIA Stężyca GCS B10  1:3
242 14.15 6-4 ARKA 2007 A 2 ARKONIA Szczecin GCS B10 0:1 
243 14.30 7-3 ARKA 2008 B 2 WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10 0:7
244 14.45 8-2 AS POMORZE Sopot 4 YOUR FUTURE London GCS B10  4:1
245 15.00 1-4 FC SDUSHOR Svetly ARKONIA Szczecin GCS B10 0:2 
246 15.15 5-3 RADUNIA Stężyca WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10  0:0
247 15.30 6-2 ARKA 2007 A 2 4 YOUR FUTURE London GCS B10 3:0 
248 15.45 8-9 AS POMORZE Sopot WIERZYCA Pelplin GCS B10  6:2
249 16.00 1-3 FC SDUSHOR Svetly WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10 1:2 
250 16.15 4-2 ARKONIA Szczecin 4 YOUR FUTURE London GCS B10  5:0
251 16.30 6-9 ARKA 2007 A 2 WIERZYCA Pelplin GCS B10 1:0 
252 16.45 7-8 ARKA 2008 B 2 AS POMORZE Sopot GCS B10  0:6
253 17.00 1-2 FC SDUSHOR Svetly 4 YOUR FUTURE London STA 02 1:2 
254 17.00 4-9 ARKONIA Szczecin WIERZYCA Pelplin GCS B10  3:1
255 17.15 5-8 RADUNIA Stężyca AS POMORZE Sopot GCS B10  2:0
256 17.30 6-7 ARKA 2007 A 2 ARKA 2008 B 2 GCS B10  7:0

 

 

Kategoria under 11

 rocznik 2007

PLAY OFF - miejsca I - XVI

 

Nr meczu GODZINA STAWKA KTO GRA U 11 / I - XVI 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT UWAGI
Match NR Time The rate + WIN :: LOSE - TEAM TEAM The Pitch Score Others
321 09.00 1|8 I - XVI 1A : 4C ARKA 2007 A1 ARKA 2008 A GCS A8  2:0  
322 09.00 1|8 I - XVI 1B : 4D ARKA 2007 B2 AS Pomorze Sopot GCS B9  0:1  
323 09.20 1|8 I - XVI 1C : 4A Bałtyk Koszalin LAP Lubawa GCS A8  2:0  
324 09.20 1|8 I - XVI 1D : 4B RADUNIA Stężyca JAGUAR Gdańsk GCS B9  2:0  
325 09.40 1|8 I - XVI 2A : 3C WAKATAKE JAPAN A WIDZEW Łódź A GCS A8  0:0
 (k.2:3)
326 09.40 1|8 I - XVI 2B : 3D FC Baltica Kalin. A ARKONIA Sczecin GCS B9  3:2  
327 10.00 1|8 I - XVI 2C : 3A KP Calisia Kalisz CHAMPION Warszawa GCS A8  0:0  (k.3:2)
328 10.00 1|8 I - XVI 2D : 3B WISEŁKA Bydgoszcz WARTA Gorzów W. GCS B9  0:2  
329 10.20 1|4 IX - XVI - 321 : - 326  ARKA 2008 A  ARKONIA Szczecin GCS A8  1:1
 (k.1:2)
330 10.20 1|4 IX - XVI - 322 : - 325  ARKA 2007 B2  WAKATAKE Japan GCS B9  4:0  
331 10.40 1|4 IX - XVI - 323 : - 328  LAP Lubawa  WISEŁKA Bydgoszcz GCS A8  0:4  
332 10.40 1|4 IX - XVI - 324 : - 327  JAGUAR Szczecin  CHAMPION Wawszawa GCS B9  1:3  
333 11.00 1|4 I - VIII + 321 : + 326  ARKA 2007 A1  FC Baltica Kallin. A GCS A8  2:0  
334 11.00 1|4 I - VIII + 322 : + 325  AS Pomorze Sopot  WIDZEW Łódź A GCS B9 1:1
 (k.3:4)
335 11.20 1|4 I - VIII + 323 : + 328  BAŁTYK Koszalin  WARTA Gorzów Wlkp. GCS A8    
336 11.20 1|4 I - VIII + 324 : + 327  RADUNIA Stężyca  CALLISIA Kalisz GCS B9  1:1
 (3:2)
337 11.40 1|2 XIII - XVI - 329 : - 330  ARKA 2008 A  WAKATAKE JAPAN GCS A8    
338 11.40 1|2 XIII - XVI - 331 : - 332  LAP Lubawa JAGUAR Gdańsk  GCS B9  0:3  
339 12.00 1|2 IX - XII + 329 : + 330  ARKONIA Szczecin  ARKA 2007 B2 GCS A8    
340 12.00 1|2 IX - XII + 331 : + 332  WISEŁKA Bydgoszcz  CHAMPION Warszawa GCS B9  0:2  
341 12.20 1|2 V - VIII - 333 : - 334 FC Baltica Kallin. A  AS Pomorze Sopot GCS A8    
342 12.20 1|2 V - VIII - 335 : - 336  WARTA Gorzów Wlkp.  CALLISIA Kalisz GCS B9  1:3  
343 12.40 1|2 I - IV + 333 : + 334  ARKA 2007 A1  WIDZEW Łódź A STA 01  2:0  
344 12.40 1|2 I - IV + 335 : + 336  BAŁTYK Koszalin  RADUNIA Stężyca STA 02  0:0
 (k.4:3)
345 12.40 o XV msc/pl - 337 : - 338  ARKA 2008 A  LAP Lubawa GCS A8  1:3  
346 12.40 o XIII ms/pl + 337 : + 338  WAKATAKE JAPAN  JAGUAR Gdańsk GCS B9  0:3  
347 13.00 o XI msc/pl - 339 : - 340  ARKA 2007 B2  WISEŁKA Bydgoszcz GCS A8    
348 13.00 o IX msc/pl + 339 : + 341  ARKONIA Szczecin  CHAMPION Warszawa GCS B9  0:3  
349 13.20 o VII msc/pl - 341 : - 342  AS Pomorze Sopot  WARTA Gorzów Wlkp. STA 01  3:0  
350 13.20 o V msc/pl + 341 : + 342  FC BALTICA Kallin.  Callisia Kalisz STA 02  0:1  
351 14.20 o III msc/pl - 343 : - 344  WIDZEW Łódź A  RADUNIA Stężyca STA 01  2:3  
352 14.20 FINAL ! + 343 : + 344 ARKA 2007 B1  BAŁTYK Koszalin STA 02  0:0   (2:3)

 

Kategoria under 11

ROCZNIK 2007

PLAY OFF - miejsca XVII - XXXII

 

359 09.00 1|8 XVII - XXXII 5A : 8C ARKA 2008 A 2 ARKA 2007 B1 WITO 3  2:0  
360 09.00 1|8 XVII - XXXII 5B : 8D S.C. GROBINAS FC SDUSHOR Svetly WITO 4  1:1 (k.6:7)  
361 09.20 1|8 XVII - XXXII 5C : 8A FK LIEPAJA POLONIA Jastrowie WITO 3  3:1  
362 09.20 1|8 XVII - XXXII 5D : 8B ARKA 2007 A 2 ARKA 2008 B1 WITO 4  1:0  
363 09.40 1|8 XVII - XXXII 6A : 7C ORANJE SPORT Konin HAIKOU CHINA WITO 3  0:3  
364 09.40 1|8 XVII - XXXII 6B : 7D KORONA Żelistrzewo 4 YOUR FUTURE WITO 4 4:0   
365 10.00 1|8 XVII - XXXII 6C : 7A GKS Kowale FC Baltica Kallin. B WITO 3  0:0 (k.2:3)  
366 10.00 1|8 XVII - XXXII 6D : 7B WIERZYCA Pelplin STOLEM Gniewino WITO 4  2:0  
367 10.20 1|4 XXV - XXXII -359 : -364  ARKA 2007 B1  4 YOUR FUTURE WITO 3  4:2  
368 10.20 1|4 XXV - XXXII -360 : -363  S.C. GROBINAS ORANJE SPORT Konin WITO 4  2:3  
369 10.40 1|4 XXV - XXXII -361 : -366  POLONIA Jastrowie STOLEM Gniewino  WITO 3  2:2 (6:5)  
370 10.40 1|4 XXV - XXXII -362 : -365  ARKA 2008 B1 GKS Kowale  WITO 4  1:0  
371 11.00 1|4 XVII - XXIV + 359 : + 364  ARKA 2008 A 2  KORONA Żelistrzewo WITO 3  0:4  
372 11.00 1|4 XVII - XXIV + 360 : + 363  FC SDUSHOR Svetly HAIKOU CHINA  WITO 4 2:3   
373 11.20 1|4 XVII - XXIV + 361 : + 366  FK LIEPAJA  WIERZYCA Pelplin WITO 3  3:1  
374 11.20 1|4 XVII - XXIV + 362 : + 365  ARKA 2007 A2 FC Baltica Kallin B  WITO 4  1:1 (3:1)  
375 11.40 1|2 XXIX- XXXII -367 : -368  4 YOUR FUTURE  S.C. GROBINAS WITO 3  3:1  
376 11.40 1|2 XXIX - XXXII -369 : -370  STOLEM Gniewino  GKS Kowale WITO 4  2:2 (5:4)  
377 12.00 1|2 XXV - XXVIII + 367 : + 368  ARKA 2007 B1  ORANJE SPORT Konin WITO 3  3:4  
378 12.00 1|2 XXV - XXVIII + 369 : + 370  POLONIA Jastrowie  ARKA 2008 B1 WITO 4 3:1   
379 12.20 1|2 XXI - XXIV - 371 : - 372  ARKA 2008 A 2  FC SDUSHOR Svetly WITO 3  2:2 (k.3:2)  
380 12.20 1|2 XXI - XXIV - 373 : - 374  WIERZYCA Pelplin FC Baltica Kallin B  WITO 4 0:0 (k.4:5)   
381 12.20 1|2 XVII - XX + 371 : + 372  KORONA Żelistrzewo  HAIKOU CHINA WITO 3  0:0 (1:0)  
382 12.20 1|2 XVII - XX + 373 : + 374  FK LIEPAJA  ARKA 2007 A2 WITO 4  0:2  
383 12.40 XXXI - XXXII - 375 : - 376  S.C.GROBINAS  GKS Kowale WITO 3  2:2 (0:1)  
384 12.40 XXIX - XXX + 375 : + 376  4 YOUR FUTURE  STOLEM Gniewino WITO 4  1:4  
385 13.00 XXVII - XXVIII - 377 : - 378  ARKA 2007 B1 ARKA 2008 B1  WITO 3  1:4  
386 13.00 XXV - XXVI + 377 : + 378  ORANJE SPORT Konin POLONIA Jastrowie  WITO 4  0:1  
387 13.20 XXIII - XXIV - 379 : - 380  FC SDUSHOR Svetly WIERZYCA Pelplin WITO 3  3:0  
388 13.20 XXI - XXII + 379 : + 380  ARKA 2008 A2  FC Baltica Kallin. B WITO 4  0:1  
389 13.40 XIX - XX - 381 : - 382  HAIKOU CHINA  FK LIEPAJA WITO 3  0:2  
390 13.40 XVII - XVIII + 381 : + 382  KORONA Żelistrzewo  ARKA 2007 A2 WITO 4  1:1 (4:5)  

 

Kategoria under 11

ROCZNIK 2007

GRUPA - miejsca XXXIII - XXXVI

 

 

Nr meczu GODZINA STAWKA KTO GRA U 11 / XVII - XXXVI 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT UWAGI
Match NR Time The rate + WIN :: LOSE - TEAM TEAM The Pitch Score Others
353 10.00 XXXIII - XXXVI 9A : 9B WIDZEW Łódź B WAKATAKE JAPAN B WITO 5  3:0  
354 10.20 XXXIII - XXXVI 9C : 9D LATARNIK Choczewo ARKA 2008 B2 WITO 5  1:1  
355 11.00 XXXIII - XXXVI 9A : 9D WIDZEW Łódź B ARKA 2008 B2 WITO 5  5:0  
356 11.40 XXXIII - XXXVI 9C : 9B LATRNIK Choczewo WAKATAKE JAPAN B WITO 5  2:1  
357 12.20 XXXIII - XXXVI 9A : 9C WIDZEW Łódź B LATARNIK Choczewo WITO 5  0:0  
358 12.40 XXXIII - XXXVI 9B : 9D WAKATAKE JAPAN B ARKA 2008 B2 WITO 5  3:0  

 

TABELA XXXIII - XXXVI

XXXIII  - WIDZEW Łódź B -       7 pkt, 8:0 

XXXIV - LATARNIK Choczewo -  5 pkt, 3:2

XXXV -  WAKATAKE JAPAN -    4 pkt, 4:5

XXXVI - ARKA 2008 B2 -            1pkt, 1:9

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

ARKA GDYNIA CUP' 2018

Chłopcy - kategoria Under 12 - rocznik 2006

22 - 24 luty 2018

Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA ARENA

 

 

HISTORIA WYNIKÓW AGC'18:

TERMINARZ I WYNIKI GIER ELIMINACYJNYCH - Piątek 23 II 2018

09.00 2 A - 5 A Olimpijczyk Kwakowo AMF Szczecin 2 : 0

09.15 3 A - 4 A AP REISS'A Poznań UKS Krasnystaw 1 : 1

09.30 2 B - 5 B SZTORM Mosty MORZYCKO Moryń 0 : 2

09.45 3 B - 4 B APN Piotrków Tryb. GÓRNIK Łęczna 1 : 3

10.00 5 A - 3 A AMF Szczecin AP REISSA Poznań 2 : 0

10.15 1 A - 2 A ARKA Gdynia U 12 B Olimpijczyk Kwakowo 0 : 3

10.30 5 B - 3 B MORZYCKO Moryń APN Piotrków Tryb. 6 : 0

10.45 1 B - 2 B ARKA Gdynia U 12 A SZTORM Mosty 3 : 1

11.00 3 A - 1 A AP REISS'A Poznań ARKA Gdynia U 12 B 2 : 1

11.15 4 A - 5 A UKS Krasnystaw AMF Szczecin 3 : 1

11.30 3 B - 1 B APN Piotrków Tryb. ARKA Gdynia U 12 A 1 : 3

11.45 4 B - 5 B GÓRNIK Łęczna MORZYCKO Moryń 1 : 1

12.00 1 A - 4 A ARKA Gdynia U 12 B UKS Krasnystaw 0 : 1

12.15 2 A - 3 A Olimpijczyk Kwakowo AP REISS'A Poznań 2 : 2

12.30 1 B- 4 B ARKA Gdynia U 12 A GÓRNIK Łęczna 1 : 1

12.45 2 B - 3 B SZTORM Mosty APN Piotrków Tryb.2 : 7

13.00 4 A - 2 A UKS Krasnystaw Olimpijczyk Kwakowo 1 : 1

13.15 5 A - 1 A AMF Szczecin ARKA Gdynia U 12 B 4 : 2

13.30 4 B - 2 B GÓRNIK Łęczna SZTORM Mosty 5 : 0

13.45 5 B -1 B MORZYCKO Moryń ARKA Gdynia U 12 A 1 : 2

 

Końcowa kolejność, grupa A

1. OLIMPIJCZYK Kwakowo  8 pkt. 8 : 3

2. UKS 1. Krasnystaw          8 pkt. 6 : 3

3. AMF Szczecin                  6 pkt. 7 - 7

4. AP Reiss'a  Poznań          5 pkt. 5 - 6

5. Arka Gdynia U12 B           0 pkt. 3 -10

 

Końcowa kolejność, grupa B

1. ARKA Gdynia U12 A      10 pkt. 9 - 4

2. GÓRNIK Łęczna             8 pkt. 10 - 3

3. Morzycko Moryń              7 pkt. 10 - 3

4. APN Piotrków Tryb           3 pkt. 9 - 14

5. Sztorm Mosty                  0 pkt. 3 - 17

 

Końcowa kolejność, grupa C

1. ZAGŁĘBIE Lubin             12 pkt. 14-3

2. FC MAMONOVO                9 pkt. 10-4

3. Champion Warszawa          6 pkt. 8-10

4. Arka Gdynia U 11 A            3 pkt. 8-12

5. Bałtyk Gdynia                    0 pkt. 6-17

 

Końcowa kolejność, grupa D

1. FC SDUSHOR Svetly        12 pkt. 14-4

2. BAŁTYK Koszalin               9 pkt. 12-5

3. Lechia Gdańsk                     6 pkt. 13-6

4. Olimpia Warszawa               3 pkt. 7-12

5. Arka Gdynia U 11 B             0 pkt. 0-19

 

14.05 - Ceremonia Otwarcia AGC'2018- OPENING CEREMONY

15.00 2 C - 5 C CHAMPION Warszawa ZAGŁĘBIE Lubin 0 : 4

15.15 3 C - 4 C BAŁTYK Gdynia FC Mamonovo 0 : 5

15.30 2 D - 5 D BAŁTYK Koszalin LECHIA Gdańsk 2 : 0

15.45 3 D - 4 D OLIMPIA Warszawa SDUSHOR Svetly 2 : 4

16.00 5 C - 3 C ZAGŁĘBIE Lubin BAŁTYK Gdynia 3 : 1

16.15 1 C - 2 C ARKA Gdynia U 11 A CHAMPION Warszawa 1 : 3

16.30 5 D - 3 D LECHIA Gdańsk OLIMPIA Warszawa 3 : 1

16.45 1 D - 2 D ARKA Gdynia U 11 B - BAŁTYK Koszalin 0 : 3

17.00 3 C - 1 C BAŁTYK Gdynia - ARKA Gdynia U 11 A 2 : 5

17.15 4 C - 5 C FC Mamonovo - ZAGŁĘBIE Lubin 0 : 3

17.30 3 D - 1 D OLIMPIA Warszawa ARKA Gdynia U 11 B 2 : 0

17.45 4 D - 5 D FC SDUSHOR Svetly LECHIA Gdańsk 3 : 0

18.00 1 C - 4 C ARKA Gdynia U 11 A - FC Mamonovo 0 : 3

18.15 2 C - 3 C CHAMPION Warszawa - BAŁTYK Gdynia 4 : 3

18.30 1 D - 4 D ARKA Gdynia U 11 B-  FC SDUSHOR Svetly 0 : 4

18.45 2 D - 3 D BAŁTYK Koszalin - OLIMPIA Warszawa 5 : 2

19.00 4 C - 2 C FC Mamonovo - CHAMPION Warszawa 2 : 1

19.15 5 C - 1 C ZAGŁĘBIE Lubin - ARKA Gdynia U 11 A 4 : 2

19.30 4 D - 2 D FC SDUSHOR Svetly - BAŁTYK Koszalin 3 : 2

19.45 5 D - 1 D LECHIA Gdańsk - ARKA Gdynia U 11 B 10 : 0

 

Sobota, gry finałowe

Miejsca XVII - XX

08.00 5 A - 5 B GRUPA G Arka U12 B - Sztorm Mosty 0 : 0

08.15 5 C - 5 D GRUPA G Bałtyk Gdynia - Arka U 11 B 3 : 0

 

Miejsca XIII- XVI

08.30 4 A - 4 B GRUPA F AP Reiss'a - APN Piotrków 2 : 2

08.45 4 C - 4 D GRUPA F Arka U11A - Olimpia Warszawa 3 : 1

 

Miejsca IX - XII

09.00 3 A - 3 B GRUPA E AMF Szczecin - Morzycko 2:2

09.15 3 C - 3 D GRUPA E Champion - Lechia 0:3

 

Ćwiećfinaly I - VIII

09.30 1 A - 2 C 1/4 Olimpijczyk - FC Mamonovo 1:1 k. 4:3

09.45 2 A - 1 C 1/4 UKS Krasnystaw - Zagłębie Lubin 1:5

10.00 1 B - 2 D 1/4 Arka U12 A - Bałtyk Koszalin 1:3

10.15 2 B - 1 D 1/4 Górnik Łęczna - FC Sdushor Svetly 5:2

 

o miejsca IX - XX

10.30 5 A - 5 C GRUPA G Arka U12B - Bałtyk Gdynia 3:1

10.45 5 B - 5 D GRUPA G Sztorm Mosty - Arka U 11 B 1:2

11.00 4 A - 4 C GRUPA F AP Reiss'a - Arka U11 A 4:1

11.15 4 B - 4 D GRUPA F APN Piotrków - Olimpia Warszawa 3:2

11.30 3 A - 3 C GRUPA E AMF Szczecin - Champion 4:2

11.45 3 B - 3 D GRUPA E Morzycko - Lechia 0:5

 

Półfinały I - VIII

12.00 - 47 : - 49 1/2 V - VIII FC Mamonovo - Arka U-12 A 1:6

12.15 - 48 : - 50 1/2 V - VIII UKS Krasnystaw - FC SDUSHOR 2:3

12.30 + 47 : + 49 1/2 I - IV Olimpijczyk Kwakowo-Bałtyk Koszalin 0:2

12.45 + 48 : + 50 1/2 I - IV Zagłebie Lubin - Górnik Łęczna 1:0

 

o miejsca IX - XX

13.00 5 A - 5 D GRUPA G Arka U12 B - Arka U 11 B 3:0

13.15 5 B - 5 C GRUPA G Sztorm Mosty - Bałtyk Gdynia 1:0

13.30 4 A - 4 D GRUPA F AP Reiss'a - Olimpia Warszawa 5:1

13.45 4 B - 4 C GRUPA F APN Piotrków - Arka U11 A 0-1

14.00 3 A - 3 D GRUPA E AMF Szczecin - Lechia Gdańsk 2-1

14.15 3 B - 3 C GRUPA E Morzycko - Champion Warszawa 0-1

 

FINAŁY:

14.45 -57 : -58 o VII - VIII FC Mamonovo - UKS 1. Krasnystaw 0:2

15.00 +57 : + 58 o V - VI Arka U 12 A - FC SDUSHOR Svetly 4:2

15.15 -59 : - 60 o III - IV Olimpijczyk Kwakowo - Górnik Łęczna 3:1

15.30 + 59 : +60 FINAŁ MISTRZÓW: Bałtyk Koszalin - Zagłebie Lubin 0:2

 

NAJLEPSI ZAWODNICY "AGC'2018" - MVP.

a/ Najlepszym "łapaczem" został bramkarz Zagłębia Lubin - MICHAŁ MATYS,

b/ Najwszechstronniejszym "grajkiem", czyli MVP został wybrany MIKOŁAJ TUDRUS z Bałtyku Koszalin,

c/ Super "napadziorem" został strzelec największej liczby bramek - ALEKSANDER BUCHKOV ze FC SDUSHOR Svetly z Rosji.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2017

TURNIEJ - Under 11 ( r' 2006 i młodsi ) 

24 - 26 VI 2017
I RUNDA - Eliminacje

GRUPA "A"

Narodowy Stadion Rugby, Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10

1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „A” – KATEGORIA U 11 (y 2006)

Mecz NR

Godzina TIME

Kto z kim

TEAM : TEAM

REZULTAT

1

09:30

A 1-2

Arka Gdynia A – Chojnik J. Góra

0:0

2

09:50

A 3-4

Kujawiak Kowal - Czarni Pruszcz Gdański

1:1

3

10:10

A 5-6

AMF Szczecin - Bałtyk Koszalin

3:1

4

10:30

A 1- 7

Arka Gdynia A – Cracovia Kraków

0:0

5

10:50

A 2-3

Chojnik J. Góra - Kujawiak Kowal

8:0

6

11:10

A 4-5

Czarni Pruszcz Gdański - AMF Szczecin

0:7

7

11:30

A 6-7

Bałtyk Koszalin - Cracovia Kraków

2:0

8

11:50

A 1-3

Arka Gdynia A - Kujawiak Kowal

11:0

9

12:10

A 2-4

Chojnik J. Góra - Czarni Pruszcz Gdański

5:0

10

12:30

A 5-7

AMF Szczecin - Cracovia Kraków

1:1

11

12:50

A 1-6

Arka Gdynia A - Bałtyk Koszalin

1:0

12

13:10

A 2-5

Chojnik J. Góra - AMF Szczecin

0:1

13

13:30

A 3-7

Kujawiak Kowal - Cracovia Kraków

0:11

14

14:20

A 4-1

Czarni Pruszcz Gdański  - Arka Gdynia A

0:10

15

14:40

A 2-6

Chojnik J. Góra - Bałtyk Koszalin

1:2

16

15:00

A 3-5

Kujawiak Kowal - AMF Szczecin

0:8

17

15:20

A 4-7

Czarni Pruszcz Gdański - Cracovia Kraków

2:5

18

15:40

A 5-1

AMF Szczecin  - Arka Gdynia A

1:1

19

16:00

A 3-6

Kujawiak Kowal - Bałtyk Koszalin

0:7

20

16:20

A 2-7

Chojnik J. Góra - Cracovia Kraków

2:1

21

16:40

A 4-6

Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk Koszalin

0:3

                                                            Czas gry / Match time 1 x 18 min.  

        

GRUPA "B"

Narodowy Stadion Rugby, Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10

1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „B” – KATEGORIA U 11 (y 2006)

Mecz NR

Godzina TIME

Kto z kim

TEAM : TEAM

REZULTAT

1

09:30

B 1-2

Arka Gdynia B - IFK Haninge

0:0

2

09:50

B 3-4

Mł. Włocławianka - Jaguar Gdańsk

0:5

3

10:10

B 5-6

Salos Szczecin  - Stolem Choczewo

3:0

4

10:30

B 1- 7

Arka Gdynia B - Olimpia Warszawa

0:0

5

10:50

B 2-3

IFK Haninge - Młoda Włocławianka

6:1

6

11:10

B 4-5

Jaguar Gdańsk - Salos Szczecin

2:1

7

11:30

B 6-7

Stolem Choczewo - Olimpia Wa -wa

0:1

8

11:50

B 1-3

Arka Gdynia B - Młoda Włocławianka

6:0

9

12:10

B 2-4

IFK Haninge - Jaguar Gdańsk

1:1

10

12:30

B 5-7

Salos Szczecin - Olimpia Warszawa

2:0

11

12:50

B 1-6

Arka Gdynia B - Stolem Choczewo

2:1

12

13:10

B 2-5

IFK Haninge - Salos Szczecin

0:2

13

13:30

B 3-7

 Mł. Włocławianka - Olimpia Warszawa

0:2

14

14:20

B 4-1

Jaguar Gdańsk - Arka Gdynia B

1:0

15

14:40

B 2-6

IFK Haninge - Stolem Choczewo

4:0

16

15:00

B 3-5

Młoda Włocławianka - Salos Szczecin

0:8

17

15:20

B 4-7

Jaguar Gdańsk - Olimpia Warszawa

2:0

18

15:40

B 5-1

Salos Szczecin  - Arka Gdynia B

1:0

19

16:00

B 3-6

Mł. Włocławianka - Stolem Choczewo

1:5

20

16:20

B 2-7

IFK Haninge - Olimpia Warszawa

1:2

21

16:40

B 4-6

Jaguar Gdańsk - Stolem Choczewo

4:1

                                                 Czas gry / Match time 1 x 18 min.        

 

GRUPA "C"     

Narodowy Stadion Rugby, Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10

1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „C” – KATEGORIA U 11 (y 2006)

Mecz NR

Godzina TIME

Kto z kim

TEAM : TEAM

REZULTAT

1

09:30

C 1-2

Arka Gdynia C - FC Baltai Klaipeda

1:1

2

09:50

C 3-4

Sadownik Waganiec - Karlikowo Sopot

0:3

3

10:10

C 5-6

Arkonia Szczecin - Cartusia Kartuzy

0:0

4

10:30

C 1- 7

Arka Gdynia C - Stilon Gorzów Wlkp.

0:3

5

10:50

C 2-3

FC Baltai Klaipeda - Sadownik Waganiec

6:0

6

11:10

C 4-5

Karlikowo Sopot - Arkonia Szczecin

0:1

7

11:30

C 6-7

Cartusia Kartuzy - Stilon Gorzów

2:0

8

11:50

C 1-3

Arka Gdynia C - Sadownik Waganiec

4:0

9

12:10

C 2-4

FC Baltai Klaipeda - Karlikowo Sopot

3:1

10

12:30

C 5-7

Arkonia Szczecin - Stilon Gorzów

1:0

11

12:50

C 1-6

Arka Gdynia C - Cartusia Kartuzy

1:3

12

13:10

C 2-5

FC Baltai Klaipeda - Arkonia Szczecin

1:0

13

13:30

C 3-7

Sadownik Waganiec - Stilon Gorzów

0:5

14

14:20

C 4-1

Karlikowo Sopot  - Arka Gdynia C

6:0

15

14:40

C 2-6

FC Baltai Klaipeda - Cartusia Kartuzy

1:0

16

15:00

C 3-5

Sadownik Waganiec - Arkonia Szczecin

1:3

17

15:20

C 4-7

Karlikowo Sopot - Stilon Gorzów Wlkp.

1:3

18

15:40

C 5-1

Arkonia Szczecin  - Arka Gdynia C

2:1

19

16:00

C 3-6

Sadownik Waganiec - Cartusia Kartuzy

1:3

20

16:20

C 2-7

FC Baltai Klaipeda - Stilon Gorzów

3:0

21

16:40

C 4-6

Karlikowo Sopot - Cartusia Kartuzy

1:1

Czas gry / Match time 1 x 18 min.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

PONIEDZIAŁEK - DZIEŃ FINAŁOWY 26 VI 2017

FINAŁY  

PUCHARY MISTRZOWSKIE 2006

The Champions Finals  (U-11)

NARODOWY STADION RUGBY, ul. K. Górskiego 10

Nr meczu

GODZINA

KTO GRA

STAWKA

KATEGORIA

DRUŻYNA

PRZECIWNIK

WYNIK

BOISKO

Match NR

Time

Who plays

The rate

Category

Team

Team

Score

Field

1

10:00

IA-III1

¼

I – VIII

AMF Szczecin 

 Bałtyk Koszalin

1:0 

A

2

10:25

IB-IIC

¼

I – VIII

 Jaguar Gdańsk

Arkonia Szczecin 

1:0 

A

3

10:50

IC-III2

¼

I – VIII

 FC Baltai Klaipeda

Cartuzia Kartuzy 

 3:0

A

4

11:15

IIA-IIB

¼

I-VIII

Arka Gdynia A 

Salos Szczecin 

 1:0

A

5

11:40

+1:+2

½

I-IV

 AMF
Szczecin

Jaguar
Gdańsk 

4:0

A

6

12:05

+3:+4

½

I-IV

 Baltai
Klaipeda

 Arka Gdynia
A

 2:1

A

7

12:30

-1:-2

½

V-VIII

Bałtyk
Koszalin 

Arkonia
Szczecin 

4:1

A

8

12:55

-3:-4

½

V-VIII

Cartusia
Kartuzy 

Salos
Szczecin 

2:1

A

9

13:30

-7:-8

Finał

VII

ARKONIA

 SALOS

1:4

A

10

14:00

+7:+8

Finał

V

BAŁTYK K.

 CARTUSIA

2:0

A

11

14:30

-5:-6

Finał B

III

 JAGUAR

 ARKA A

1:3

Stadion Miejski, Olimpijska 5

12

15:00

+5:+6

Finał GOLD