Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

XXI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży

pod Patronatem Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka

oraz piłkarskiej legendy klubu "ARKA" Gdynia - Janusza Kupcewicza

ARKA GDYNIA CUP' 2020

Under 12 (r 2008)

03 - 05 styczeń 2020

GDYNIA ARENA

IDEA PROJEKTU "ARKA GDYNIA CUP"

Turniej piłkarski to dla nas więcej niż gra, to wychowanie poprzez sport. Elementy edukacji marynistycznej oraz ogólnie pojmowanej jako społeczna, są dla nas – organizatorów – priorytetem! Same zawody rozgrywane są każdorazowo na profesjonalnych boiskach, zarówno zimą, jak i latem a oferta integracyjna i edukacyjna, czynią imprezę bardzo atrakcyjną i realnie przydatną w rozwoju cech społecznych młodych uczestników z różnych części Polski czy Europy.

W roku 2020 uczestnicy zimowej edycji ARKA GDYNIA CUP, oprócz turnieju piłkarskiego będą ponadto uczestnikami warsztatów edukacyjnych, podnoszących ich indywidualne kompetencje.

 

PRZYGODA I NAUKA

Futbol nie jest głównym celem naszego projektu – jest tylko środkiem w realizacji tworzenia atmosfery wzajemnego poszanowania wartości. Miłość do piłki nożnej daje nam znakomitą możliwość wzajemnego spotkania się w danym miejscu i czasie, by poznawać siebie wzajemnie oraz... poznawać Gdynię i jej morskie walory także w okresie zimowym. Projekt ARKA GDYNIA CUP to także świetna możliwość by budować prawidłowe postawy, bez względu na przynależność klubową, wyznawane wartości, upodobania kulinarne, sportowe sympatie, kolor skóry czy stosowane na co dzień w swoim rodzinnym środowisku obyczaje.

 

KOGO ZAPRASZAMY

W turnieju corocznie biorą udział najlepsze polskie kluby piłkarskie, oraz zaproszone zespoły zagraniczne, tak sławne jak choćby FC BATE Borisov, BORUSSIA Dortmund, Hamburg czy VFL Bochum, które uczestniczyły w poprzednich latach a także wszystkie zaproszone drużyny z małych i nieznanych miejscowości, które są dla nas bardzo ważnym elementem w procesie integracji i społecznej edukacji.

W zimowych edycjach zawodów ARKA GDYNIA CUP, które od 2010 roku odbywają się już w nowoczesnej hali GDYNIA ARENA, w meczach o tytuł "MISTRZ'a AGC" grały tak utytułowane kluby jak BAYER 04 Leverkusen, BORUSSIA Dortmund, EVERTON FC, LECH Poznań, czy ZAGŁĘBIE Lubin,  natomiast w letnich edycjach AGC, w spotkaniach finałowych rozgrywanych na głównej płycie Stadionu Miejskiego oraz Narodowego Stadionu Rugby zagrały m.in. GÓRNIK Zabrze, IFK Stockholm, LEGIA Warszawa, ŚLĄSK Wrocław czy gospodarze - ARKA Gdynia.

W dotychczasowej, już ponad 20-letniej historii Projektu, wystąpiło w nim ponad 15 000 zawodników ze 219 klubów, z 12 krajów Świata!

 

ZAPRASZAMY

NA

ARKA GDYNIA CUP' 2020

POBIERZ FOLDER ZAPROSZENIA

kliknij na plakat poniżej

WARTO BYĆ W GDYNI!

 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2020 

NA:

 

ZAPRASZAMY DO GDYNI

 już od 26 do 29 czerwca 2020  

 

KATEGORIE WIEKOWE

Under 11 - rocznik 2009

Under 09 - rocznik 2011

 

 OBEJRZYJCIE FILM I PRZYJEDŹCIE NA TURNIEJ DO GDYNI!

 

 

FILM: GDYNIA - MIASTO SPORTU!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1017929
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012