Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

ARKA GDYNIA CUP’ 2013

 

Zarząd Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA, składa gorące podziękowania wszystkim firmom, instytucjom, partnerom turnieju, pracownikom klubu, przedstawicielom mediów oraz wolontariuszom, którzy przyczynili się do organizacji XIV edycji turnieju ARKA GDYNIA CUP!

 

Szczególne podziękowania kierujemy dla Prezydenta Gdyni - Wojciecha Szczurka, Zarządu oraz pracowników Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Hali Sportowo Widowiskowej GDYNIA.

 

Dziękujemy także wszystkim przybyłym klubom za doskonałą dyscyplinę, świetną sportową zabawę oraz za bardzo pochlebne recenzje i opinie, dotyczące organizacji naszych zawodów, jakie umieściliście na stronach klubowych i regionalnych.

 

Do zobaczenia na ARKA GDYNIA CUP'2014!

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

             MISTRZ ARKA GDYNIA CUP'2013

                     SPARTA SYCEWICE

2.  MOSiR JASTRZĘBIE ZDRÓJ
3.  OZPN GORZÓW WIELKOPOLSKI
4.  AKADEMIA PIŁKARSKA KRAKÓW
5.  ARKA II GDYNIA
6.  ZAGŁĘBIE LUBIN
7.  CRACOVIA KRAKÓW
8.  WARTA POZNAŃ
9.  MOTOR LUBLIN
10. AS PROGRES KRAKÓW
11. ZWAR WARSZAWA
12. WARTA ŚREM
13. ZAWISZA BYDGOSZCZ
14. ELANA TORUŃ
15. ARKA GDYNIA
16. BŁĘKITNI OWIŃSKA

 

 

Super napadzior PATRYK SZABAT - Sparta Sycewice
Najlepszy łapacz MATEUSZ MICHNIEWICZ - Arka Gdynia 2001

 

 

1/4 Finału o miejsca IX - XVI

Nr Mecz Godzina Drużyna Rywal Wynik
25 3A - 4C 08:30 AS PROGRES KRAKÓW BŁĘKITNI OWIŃSKA 6:1
26 3B - 4D 08:45 ELANA TORUŃ WARTA ŚREM 1:3
27 3C - 4A 09:00 ARKA GDYNIA MOTOR LUBLIN 1:1 (K 0:1)
28 3D - 4B 09:15 ZAWISZA BYDGOSZCZ ZWAR WARSZAWA 0:2

 

1/4 Finału o miejsca I - VIII

Nr Mecz Godzina Drużyna Rywal Wyniki
29 1A - 2C 09:30 OZPN GORZÓW WIELKOPOLSKI ZAGŁĘBIE LUBIN 4:1
30 1B - 2D 09:45 SPARTA SYCEWICE CRACOVIA KRAKÓW 1:0
31 1C - 2A 10:00 AKADEMIA PIŁKARSKA KRAKÓW WARTA POZNAŃ 1:0
32 1D - 2B 10:15 ARKA II GDYNIA MOSiR JASTRZĘBIE ZDRÓJ 0:2

 

1/2 Finału o miejsca XIII - XVI

Nr Mecz Godzina Drużyna Rywal Wynik
33 p25 - p26 10:30 BŁĘKITNI OWIŃSKA ELANA TORUŃ 1:2
34 p27 - p28 10:45 ARKA GDYNIA ZAWISZA BYDGOSZCZ 0:2

 

1/2 Finału o miejsca IX - XII

Nr Mecz Godzina Drużyna Rywal Wynik
35 zw25-zw26 11:00 AS PROGRES KRAKÓW WARTA ŚREM 2:0
36 zw27-zw28 11:15 MOTOR LUBLIN ZWAR WARSZAWA  1-0

 

1/2 Finału o miejsca V - VIII

Nr Mecz Godzina Drużyna Rywal Wynik
37 p29 - p30 11:30 ZAGŁĘBIE LUBIN CRACOVIA KRAKÓW 3:1
38 p31 - p32 11:45 WARTA ŚREM ARKA II GDYNIA 1:1 (K 0:1)

 

1/2 Finału o miejsca I - IV

Nr Mecz Godzina Drużyna Rywal Wynik
39 zw29 - zw30 12:00 OZPN GORZÓW WIELKOPOLSKI SPARTA SYCEWICE  0:3
40 zw31 - zw32 12:15 AKADEMIA PIŁKARSKA KRAKÓW MOSiR JASTRZĘBIE ZDRÓJ 0:2

 

FINAŁY O MIEJSCA W TURNIEJU

Nr Mecz Godzina Drużyna Rywal Wynik
XV p33-p34 12:45 BŁĘKITNI OWIŃSKA ARKA GDYNIA 0:7
XIII zw33-zw34 13:00 ELANA TORUŃ ZAWISZA BYDGOSZCZ 1:2
XI p35-p36 13:15 WARTA ŚREM ZWAR WARSZAWA 1:2
IX zw35-zw36 13:30 AS PROGRES KRAKÓW MOTOR LUBLIN 0:0 (K 2:3)
VII p37-p38 13:45 CRACOVIA KRAKÓW WARTA ŚREM 0:0 (K 1:0)
V zw37-zw38 14:00 ZAGŁĘBIE LUBLIN ARKA GDYNIA II 0:2
III p39-p40 14:15 OZPN GORZÓW WIELKOPOLSKI  AKADEMIA PIŁKARSKA KRAKÓW  0:0 (K 3:1)

 

 MECZ FINAŁOWY

Nr Mecz Godzina Drużyna Rywal Wynik
FINAŁ zw39-zw40 14:35 SPARTA SYCEWICE  MOSiR JASTRZĘBIE ZDRÓJ 3:2

 

 

 

MECZE ELIMINACYJNE

 

 Sobota – 05.01.2013 r. – GRUPA „A” i „B”

NR GODZ. MECZ TEAM RYWAL WYNIK
1 9.00 1A-4A PROGRES OZPN Gorzów 0:1
2 9.20 2A-3A MOTOR WARTA P-ń 0:0
3 9.40 1B-4B ZWAR ELANA 1:2
4 10.00 2B-3B SPARTA JASTRZĘBIE 3:1
5 10.20 1A-3A PROGRES WARTA P-ń 0:1
6 10.40 2A-4A MOTOR OZPN Gorzów 1:2
7 11.00 1B-3B ZWAR JASTRZĘBIE 0:3
8 11.20 2B-4B SPARTA ELANA 3:0
9 11.40 1A-2A PROGRES MOTOR 1:0
10 12.00 3A-4A WARTA P-ń OZPN Gorzów 0:4
11 12.20 1B-2B ZWAR SPARTA 3:2
12 12.40 3B-4B JASTRZĘBIE ELANA 2:2
 

GODZ. 13.00

UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA ZAWODÓW, PREZENTACJA KLUBÓW

 

MECZE ELIMINACYJNE

 Sobota – 05.01.2013 r. – GRUPA „C” i „D”

NR GODZ. MECZ TEAM RYWAL WYNIK
13 14.00 1C-4C ARKA ZAGŁĘBIE 0:4
14 14.20 2C-3C A.P. 21 BŁĘKITNI 3:1
15 14.40 1D-4D ARKA 2001 WARTA Śrem 3:1
16 15.00 2D-3D ZAWISZA CRACOVIA 0:5
17 15.20 1C-3C ARKA BŁĘKITNI 5:0
18 15.40 2C-4C A.P. 21 ZAGŁĘBIE 3:1
19 16.00 1D-3D ARKA 2001 CRACOVIA 2:0
20 16.20 2D-4D ZAWISZA WARTA Śrem 1:0
21 16.40 3C-4C BŁĘKITNI ZAGŁĘBIE 1:5
22 17.00 1D-2D ARKA 2001 ZAWISZA 2:1
23 17.20 1C-2C  ARKA A.P. 21 1:1
24 17.40 3D-4D CRACOVIA WARTA Śrem 7:0

  

 

SZCZEGÓŁOWY PLAN ORGANIZACYJNY TURNIEJU

 

PIĄTEK - 04 stycznia 2013 r.

GODZ. DZIAŁANIE MIEJSCE UWAGI
14.00-21.00 Przybywanie drużyn i kwaterunek  Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22  
14.00-18.00 Dla drużyn przybylych do godziny 18-tej, proponowany spacer  punkt widokowy na Kamiennej Górze - alejki i schody w bezpośrdenim sąsiedztwie Hotelu Orbis Gdynia Alternatywnie spacer Skwerem Kościuszki lub plażą i Bulwarem Nadmorskim - 100 metrów od Hotelu
18.00-22.00 Kolacja dla wszystkich drużyn Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22 deser do kolacji nieodpłatnie
21.00-22.00 Spotkanie przedstawicieli klubów z dyrektorem turnieju - omówienie spraw organizacyjnych Bar Aperitiff na parterze Hotelu Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22  
22.00-06.00 CISZA NOCNA Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22  
       

SOBOTA - 05.01.2013 r.

GODZ. DZIAŁANIE MIEJSCE UWAGI
06.00-08.00 śniadanie dla drużyn grup porannych A i B Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22 stół szwedzki
08.00-08.30 przybywanie drużyn grup porannych A i B do miejsca rozgrywek oraz ulokowanie w szatniach Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA, ul. Kazimierza Górskiego 8 - WEJŚCIE od strony lasu Hala znajduje się w odległości 2,6 km od Hotelu Orbis Gdynia - kierunek Sopot, ulicą Władysława IV i Drogą Gdyńską
09.00-12.58 Rozgrywki turnieju w grupach A i B Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA,  
08.00-09.00 śniadanie dla drużyn grup popołudniowych C i D Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22 stół szwedzki
09.00-11.30 Dla drużyn grup popołudniowych C i D proponowane zwiedzanie Akwarium Gdyńskiego lub spacer Bulwarem Nadmorskim Akwarium Gdyńskie, Al. Jana Pawła II 1 Należy się kierowac w stronę Skweru Kościuszki i nim do końca aż do morza, od Hotelu 0,9 km
11.30-12.30 obiad dla drużyn grup popołudniowych C i D Restauracja Arki Gdynia "Olimpijska 5", ul.Olimpijska 5 Restauracja znajduje się pod trybunami nowego stadionu, wejście od ulicy Stryjskiej, 0,8 km od miejsca turniejowych rozgrywek
12.00-12.45 przybywanie drużyn grup popołudniowych C i D do miejsca rozgrywek oraz ulokowanie w szatniach Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA, ul. Kazimierza Górskiego 8 - WEJŚCIE od strony lasu Hala znajduje się w odległości 2,6 km od Hotelu Orbis Gdynia - kierunek Sopot, ulicą Władysława IV i Drogą Gdyńską
13.00-13.50 CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU "ARKA GDYNIA CUP" dla wszystkich drużyn Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA, ul. Kazimierza Górskiego 8  podczas ceremonii odbędzię m.in..konkurs bojowych okrzyków dla wszystkich drużyn
14.00-17.58 rozgrywki turnieju w grupach C i D Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA,  
14.00-15.00 obiad dla drużyn grup porannych A i B Restauracja Arki Gdynia "Olimpijska 5", ul.Olimpijska 5 Restauracja znajduje się pod trybunami nowego stadionu,  0,8 km od miejsca turniejowych rozgrywek. Należy minąc Stadion Narodowy Rugby i kierowac się stronę dalszej trybuny za bramką Stadionu Piłkarskiego - wejście od ulicy Stryjskiej,
15.00-17.00 Dla drużyn grup porannych A i B proponowane zwiedzanie Akwarium Gdyńskiego lub spacer Bulwarem Nadmorskim - UWAGA! Wejście do Akwarium kończy się o godz. 16.30. Akwarium Gdyńskie, Al. Jana Pawła II 1 Należy się kierowac w stronę Skweru Kościuszki i nim do końca aż do morza, (od Hotelu 0,9 km, od stadionu piłkarskiego 4,8 km)
17.00-19.00 Proponowane wejście na krytą pływalnię drużyn grup porannych A i B Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22 wejście na pływalnię jest bezpłatne
18.00-20.00 Proponowane wejście na krytą pływalnię drużyn grup popołudniowych C i D Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22 wejście na pływalnię jest bezpłatne
18.00-21.00 Kolacja dla wszystkich drużyn Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22 deser do kolacji nieodpłatnie
22.00-23.00 Spotkanie przedstawicieli klubów z dyrektorem turnieju - podsumowanie dnia i sprawy organizacyjne Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22  
22.00-06.00 CISZA NOCNA Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22  
       

NIEDZIELA - 06.01.2013 r.

GODZ. DZIAŁANIE MIEJSCE UWAGI
06.00-07.45 śniadanie dla drużyn walczących o miejsca IX - XVI Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22 stół szwedzki
06.00-08.45 sniadanie dla drużyn walczących o miejsca I - VIII Hotel Orbis Gdynia, ul. Armii Krajowej 22 stół szwedzki
08.00-08.30 przybywanie drużyn walczących o miejsca IX - XVI do miejsca rozgrywek oraz ulokowanie w szatniach Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA, ul. Kazimierza Górskiego 8 - WEJŚCIE od strony lasu Hala znajduje się w odległości 2,6 km od Hotelu Orbis Gdynia - kierunek Sopot, ulicą Władysława IV i Drogą Gdyńską
08.30-13.45 Rozgrywki o miejsca IX  - XVI Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA,  
09.00-09.30 przybywanie drużyn walczących o miejsca I - VIII do miejsca rozgrywek oraz ulokowanie w szatniach Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA, ul. Kazimierza Górskiego 8 - WEJŚCIE od strony lasu Hala znajduje się w odległości 2,6 km od Hotelu Orbis Gdynia - kierunek Sopot, ulicą Władysława IV i Drogą Gdyńską
13.45-14.30 Opuszczanie szatni przez drużyny, które zakończyły rozgrywki o miejsca IX - XVI Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA, ul. Kazimierza Górskiego 8  drużyny, które zakończyły rozgrywki przechodzą na trybuny Hali
09.30-14.30 Rozgrywki o miejsca I - VIII Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA,   
14.30-14.45 Mecz finałowy o tytuł MISTRZA AGC'2013 Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA,   
14.50-15.15 Ceremonia Zamnknięcia Turnieju Z UDZIAŁEM WSZYSTKICH DRUŻYN Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA,  obecnośc drużyn jest OBOWIĄZKOWA
15.15-16.00 Opuszczanie szatni i wyjazd w drogę powrtotną do domu Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA,  
18.30-20.00 mecz ekstraklasy piłkarek recznych VISTAL GDYNIA (Mistrz Polski) - SAMBOR Tczew Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA, ul. Kazimierza Górskiego 8  drużyny zainteresowane mogą obejrzec ten mecz bezpłatnie

 

 

GRUPY ELIMINACYJNE

  

GRUPA A

 

GRUPA B

AS PROGRES - Kraków

 

ZWAR Warszawa

MOTOR Lublin

 

SPARTA Sycewice

WARTA Poznań

 

MOSiR Jastrzębie Zdrój

OZPN Gorzów Wlkp.

 

ELANA Toruń

GRUPA C

 

GRUPA D

ARKA Gdynia

 

ARKA II Gdynia

AKADEMIA 21 Kraków

 

ZAWISZA Bydgoszcz

BŁĘKITNI Owińska

 

CRACOVIA Kraków

ZAGŁĘBIE Lubin

 

WARTA Śrem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 197674
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012