Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh


Szanowni Państwo! Już za chwilę rusza ARKA GDYNIA CUP 2013! Już dziś chcemy Wam przedstawić naszych Partnerów i Sponsorów!


MIASTO Gdynia jest naszym największym sponsorem i Partnerem Strategicznym. Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek już od 2002 roku obejmuje nasze zawody swoim Honorowym Patronatem i funduje największe oraz najpiękniejsze puchary z napisem MISTRZ AGC! Dzięki przychylności władz miasta już po raz czwarty niniejsze zawody rozgrywane są w pięknej i nowoczesnej Hali Sportowo Widowiskowej Gdynia. Komfortowe szatnie, świetne zaplecze socjalne dla zawodników i publiczności, doskonała widoczność z trybun, profesjonalna obsługa hali przez jej zawodowy personel – oto atuty areny, w której przyjdzie się zmagać ponad 220 młodym piłkarzom z 16 drużyn. Nieoceniony jest ponadto wkład pracowników Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Oprawa techniczna, fotograficzna, marketingowa, nie schodzący z ich ust uśmiech – to powoduje, że z takimi przyjaciółmi co roku chcemy robić nasz turniej coraz lepszym i atrakcyjniejszym.

SUPRA SPORT to firma znana z organizacji eventów piłkarskich w całej Polsce. SUPRA Sport organizowała imprezy towarzyszące meczom UEFA EURO 2012 w miastach gospodarzach tegorocznego europejskiego championatu, ale także przeprowadziła piłkarskie  mistrzostwa… Festiwalu Woodstock 2012! Z naszym turniejem związana trzeci rok. Turniejowa trawa certyfikowana przez FIFA oraz około boiskowa elektronika oraz marketing, to bogaty wkład SUPRA SPORT w organizację naszych prestiżowych zawodów.

HOTEL ORBIS GDYNIA*** - jeden z tysięcy bogatych hoteli z francuskiej sieci ACCOR, to także ZŁOTY PARTNER naszego Turnieju. Dzięki zaangażowaniu dyrekcji oraz zarządu regionalnego ACCOR HOTELS, uczestnicy zawodów mogą w komfortowych warunkach wypoczywać i relaksować się po trudach podróży i fizycznym wysiłku, związanym z udziałem w AGC’2013. Świetna obsługa, atrakcyjna pływalnia, doskonałe jedzenie w luksusowej restauracji i ten… widok na morze za niewielkie pieniądze. Nic dodać nic ująć!

SPORTIKA – włoska firma sportowa specjalizująca się w dystrybucji odzieży i sprzętu sportowego, znana nie tylko w Polsce, ale głownie w południowej Europie. Dzięki ufundowaniu wielu nagród rzeczowych dla uczestników ARKA GDYNIA CUP’2013 uzyskała tytuł SPONSORA TECHNNICZNEGO AGC’2013.

AGENCJA CELNA DEPO – bez wsparcia tego przedsiębiorstwa nie byłoby tylu uśmiechniętych młodych twarzy podczas Ceremonii Zamknięcia AGC. Dlaczego? Bo wiele nagród funduje młodym piłkarzom właśnie ten nasz Partner i to każdego roku!

PORT GDYNIA SA – Jedna z najstarszych firm na Wybrzeżu, całkowicie związana od lat z Gdynią i polskim morzem. W sierpniu 2013 roku obchodzić będzie 90-lecie przyjęcia do portu pierwszej jednostki handlowej „Kentucky”, która wpłynęła pod banderą Republiki Francuskiej. PORT GDYNIA także od samego początku organizacji naszego turnieju jest z nim emocjonalnie związany. Wsparcia nie odmówiono nam w Porcie nigdy.

EXPRESSO i NAŁĘCZOWIANKA – Miło nam od lat gościć na naszym turnieju tak uznane firmy jak Expresso i Nałęczowianka. Zawsze możemy liczyć na zapewnienie napojów chłodzących dla zawodników oraz gorących dla kadry i pracowników turnieju. Napojów na ARKA GDYNIA CUP jeszcze nigdy nikomu nie zabrakło. Krystaliczna pomoc, za która zawsze dziękujemy.

TOYOTA GDYNIA – z ARKA GDYNIA CUP marka Toyota kojarzy się już od kliku lat. Firmy nie stać na ufundowanie zwycięzcom autobusu czy samochodu, ale wiele kosztów organizacji AGC Prezes Firmy Pan Roman Walder bierze co roku na finansowe barki swojego przedsiębiorstwa. Przyklasnąć!

PORĘBA ELEWACJE – to firma, która jest Sponsorem Strategicznym Stowarzyszenia. Pomocy nie odmawiają nigdy – a dowodzą firmą Panowie Józef i Piotr Poręba. W każdej chwili gotowi wspomagać każdą ciekawą inicjatywę klubu. Zawsze można na nich liczyć. Za to nie tylko gdyńska młodzież jest im bardzo wdzięczna.

GT SPORT – sopocka a tak szczerze to gdyńska firma dwóch profesjonalnych biznesmenów i kibiców. Dzięki nim mamy takie piękne medale i statuetki. W turnieju ARKA GDYNIA CUP od 2008 roku, kiedy to po raz pierwszy w Gdyni triumfował BAYER 04 Leverkusen.

STOCZNIA CRIST GDYNIA - Na terenach, gdzie przez lata działała StoczniaGdynia, znowu budowane są statki. To szansa na zatrudnienie dla nawet 1000 stoczniowców. Międzynarodowy kapitał, profesjonalizm działania i otwarcie na ciekawe projekty – to właśnie przyciągnęło tego Partnera do współtworzenia turnieju ARKA GDYNIA CUP, z którym jesteśmy już trzeci rok.

ZKM GDYNIA – Zarządu Komunikacji Miejskiej przedstawiać szczególnie nie trzeba. Oklejone barwami Arki dziesiątki autobusów i trolejbusów, herby Gdyni na każdym z nich – to najlepsza wizytówka tożsamości tego transportowego miejskiego przedsiębiorstwa. ZKM GDYNIA uczestniczy w każdym dużym projekcie naszego klubu – także przy ARKA GDYNIA CUP.

AKWARIUM GDYŃSKIE – Akwarium to wizytówka Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni, któremu od lat przewodzi dyrektor dr hab. Tomasz Linkowski.

Dzięki przychylności MIR-u także i w tym roku uczestnicy turnieju będą mogli zwiedzić ekspozycję tego jedynego w takiej skali oceanarium w Polsce.

PUEBLO i BAR RESTAURANT „OLIMPIJSKA 5” – najwięcej robimy dla uśmiechu młodych zawodników. Restauracja Meksykańska PUEBLO oraz sportowa restauracja OLIMPIJSKA 5” na stadionie gdyńskiej Arki, zadbają o podniebienia trenerów, kierowników oraz pracowników związanych z AGC’2013. Dziękujemy.

ARKA-TV i ORANGE SPORT – zakochany w Arce redaktor Michał Puszczewicz z ARKA-TV oraz równie zakochany w futbolu oraz … żużlu redaktor Kuba Staszkiewicz z Orange Sport zapewnią nam wraz ze swoimi ekipami techników świetne relacje z ARKA GDYNIA CUP’2013. Jak zresztą od lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1071903
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012