Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Szykuje się bardzo intensywny tydzień i tak:

PONIEDZIAŁEK- normalnie trening 18:30 Witomino

ŚRODA - normalnie trening 19:00 GCS

CZWARTEK - wolne

PIĄTEK zamiast treningu sparing z Orkanem w Rumi od 16:30 (Janowo boisko z naturalną trawą u zbiegu ulic Gdyńskiej i Wrocławskiej) - zabrać picie i drobną przekąskę możemy pograć do 18-19. Stroje treningowe

SOBOTA wyznaczeni po piątkowym graniu 17:30 zbiórka na Witominie (sprzęt turniejowy, dresy klubowe i żółto-niebieskie stroje) II turniej ligowy pod patronatem Pzpn

NIEDZIELA rozpoczynamy rozgrywki TLM na Checzy - NAPOLI zbiórka 8:30 (mecze o 9:00, 10:00 i 11:00)
CHELSEA zbiórka 09:00 (mecze o 09:25, 11:30 i 12:00)
następnie urodzeni w 2011 stawiają się na Dniu Małego Arkowca (więcej info tutaj http://www.si-arka.gdynia.pl/8321-otwieramy-nabor-chlopcow-…)

Plan:

28.04 sobota, godz. 09.00 - 10.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17

29.04 niedziela, godz.13.00 Turniej F1 gr 14 ul.Bukowa (Rumia)

30.04 poniedziałek, godz. 17.00 - 18.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17

01.05 wtorek, WOLNE

02.05 środa, WOLNE

05.05 sobota, godz. 09.00 - 10.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17

29.04 niedziela godz.13.00 Turniej F1 gr 14 ul.Bukowa (Rumia)

19.05 sobota godz. 17.00 Pomorska 4 ul.Nauczycielska 9 ( Witomino)

20.05 niedziela godz.11.00 Turniej  F1 gr 14 Bojano

25,26,27.05 piątek-niedziela Arkonia Szczecin Cup

09.06 sobota godz. 18.00 Turniej F1 gr 14 ul.Nauczycielska 9 (Witomino)

24,25.06 niedziela,poniedziałek AGSC ul.Olimpijska (GCS)

Jutrzejszy trening i za tydzień w środę odbędzie się o godz.17:30 (dla 2010 A i B). Spowodowane jest to meczami ligowymi innych drużyn, które odbędą się na stadionie GCS o godz.19:00.

Znamy już dokładny rozkład turniejów pod egidą PZPN, w których będą uczestniczyć chłopacy z grupy 2010 B. W najbliższą sobotę 21.04.2018 gramy w Gdańsku o 11:00 gdzie gospodarzem będzie tamtejsza Polonia, następnie 12.05.2018 w sobotę o godz.18:00 my na Witominie gościć będziemy drużyny z naszej grupy (F2 grupa 8 - Pomorzanin Gdynia,  SWiEMP Arka Gdynia, Polonia Gdańsk, Gedania Gdańsk, Victoria Gdańsk) i na koniec 02.06.2018 w sobotę o 09:00 jedziemy do Gdańska na Gedanię.

Przypominam, że w turniejach mogą brać udział zawodnicy posiadający aktualne badania z COMS-u (w zakładce badania bieżące daty ich ważności każdego zawodnika), uczestniczą z zaangażowaniem w treningach a swoim zachowaniem zasługują na reprezentowanie żółto-niebieskich barw.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1016468
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012