Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

AG2010 A 1  - FC MAMONOVO

Zbiórka zawodników 25.06.18-poniedziałek  godz:9,.30 boisko GCS trawa naturalna przy Hali LA nr: A7

AG2010A 2  - AG2010B2

Zbiórka zawodników 25.06.18-poniedziałek  godz:8.50  boisko GCS klatka nr B11

Wszyscy zawodnicy ubrani:żółto koszulka i getry,niebieskie spodenki,dres, buty do grania, rękawice do bronienia, bidon na wodę, ochraniacze, banan ,kanapka,uśmiech.

zakończenie rozgrywek  ok. 15.00

AG2010 A 1  

Zbiórka zawodników 24.06.18-niedziela  godz:8.15 boisko GCS trawa naturalna przy Hali LA nr: A7

1.Bednarski Jurek
2.Belka Antoni- poniedziałek 25.06
3.Burzyński Błażej
4.Czajkowski Igor
5.Dąbrowski Marcel
6.Dziełyński Maksymilian
7.Koss Maciej
8.Łukasiewicz Adam
9.Popielarski Maciej
10.Wisniewski Dawid

zakończenie rozgrywek  ok. 17.00

AG2010A 2  

Zbiórka zawodników 24.06.18-niedziela  godz:9.15  boisko GCS klatka nr B9
1.Bartkowski Michał
2.Jasche Filip
3.Komorowski Mateusz AG09
4.Łaskowski Maciej  AG09
5.Maśliński Natan
6.Nierychlewski Alex
7.Nierychlewski Max
8.Rakowski Marcel  AG09
9.Śliwiński Krystian
10.Wardak Mateusz  AG09
 

zakończenie rozgrywek  ok. 17.45

 

Wszyscy zawodnicy ubrani:żółto koszulka i getry,niebieskie spodenki,dres, buty do grania, rękawice do bronienia, bidon na wodę, ochraniacze, banan ,kanapka,uśmiech.
Rodzice przekazują trenerowi odliczone 40 zł na obiady (niedziela + poniedziałek)
Zbiórka w poniedziałek w zależności od zajmowanego miejsca informacja po turnieju w niedzielę.

W sobotę 16.06.2018 zagramy mecz sparingowy z zespołem Juventus Toruń.

Grupa A - powołani wszyscy zawodnicy

Grupa B - powołany Bartosz Zwoliński, Marcin Kornowski, Dawid Wasilewski

Zbiórka - 15:00 Witomino, Nauczycielska 9

Zabieramy żółto - niebieski sprzęt ligowy 

Turniej F1 grupa 14 - sobota 09.06.18r
Zbiórka zawodników : WITOMINO 17:40
Powołani:
1.Max Nierychlewski

2.Alex Nierychlewski

3.Marcel Dąbrowski

4.Michał Bartkowski

5.Igor Czajkowski

6. Natan Maśliński

7.Dawid Wiśniewski

8.Krystian Śliwiński

9. Maksymilian Dziełyński

10. Filip Jaschke

11. Maciej Popielarski

12. Maciej Koss

13. Jerzy Bednarski

Zabieramy :koszulka żółta adidas,niebieskie spodenki, żółte getry, ochraniacze,rękawice do bronienia -(kto ma), woda, owoc oraz dużo chęci i radości do gry !!!

3 BARDZO WAŻNE SPRAWY:

- sprawa pierwsza to finanse. W związku z koniecznością rozliczenia z klubem składek członkowskich za sezon 2017/2018 proszę by maksymalnie do 20.06.2018 uregulować wszelkie płatności (te zaległe, bieżące jak i za miesiąc lipiec), które zgodnie ze statutem płacimy przez 12 miesięcy w roku.

- druga sprawa to turniej AG Summer Cup 2018, w którym to wezmą udział 4 drużyny z naszego rocznika (2 z 2010 A i 2 z 2010 B). Gramy na boiskach GOSiR-u w niedzielę 24.06.2018 i poniedziałek 25.06.2018

- po trzecie - oficjalne zakończenie sezonu połączone z meczem rodzice (czyt. mamy) kontra dzieci oraz wspólny grill w piątek 22.06.2018 godz.17:00 na CHECZY. Od wtorku 26.06.2018 + cały lipiec wolne od zajęć. Sezon 2018/2019 w tym samym składzie szkoleniowym rozpoczniemy na początku sierpnia przed obozem (11-17.08.2018 Tuchomie 2010 A + 2010 B), konkretne dni i godziny treningów podamy w połowie lipca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 949735
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012