Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Turniej F1 gr 14 sobota 26.05.18r
Zbiórka zawodników w Bojanie ul.Warszawska godzina 9.40.
Powołani:
1.Wojciech Orzechowski
2.Tomasz Majewski
3.Marcel Dąbrowski
4.Michał Bartkowski
5.Alex Nierychlewski
6.Natan Maśliński
7.Dawid Wasilewski
8.Szymon wiśniewski
9.Bartek Zwoliński
Zabieramy stroje:koszulka żółta adidas,niebieskie spodenki, żółte getry, ochraniacze,rękawice do bronienia -(kto ma), woda, owoc oraz uśmiech
Turniej potrwa ok.2 godziny drużynę poprowadzi Trener Robert Ustarbowski tel: 511260407

Zbiórka wyznaczonych zawodników 25.05.18r piatek godzina:16.00 , hol główny PKP Gdynia Główna.

Zabieramy:strój meczowy kompletny ,strój treningowy granatowy, 2 x getry żółte,ochraniacze,buty do grania, bidon do picia wody, rękawice bramkarskie, nowy dres, ortalion ,czapeczka z daszkiem na głowę.

Przybory toaletowe, ręcznik, klapki, pidżama,przytulanka do spania,

Dwie koszulki ,3x majtki, 3x skarpetki,-zabieramy Arka Gdynia moro koszulka.

Do pociagu jedziemy bez barw klubowych, wszystko pakujemy w jedna torbę,zabieramy mały plecak z kanapkami i woda.Na miejscu czeka nas kolacja.

Do boiska z hotelu dochodzimy pieszo ok 700m , turniej gramy na naturalnej trawie.

Śpimy w hotelu Jantar ul.Romera 10

Uwaga ! Zabieramy legitymacje szkolne.

Arkonia Cup 2018 : 25.05 - 27.05

Lista powołanych:

1. BEDNARSKI JERZY

2. BURZYŃSKI BŁAŻEJ

3. CZAJKOWSKI IGOR

4. JASCHKE FILIP

5. KOSS MACIEJ

6. ŁUKASIEWICZ ADAM

7. POPIELARSKI MACIEJ

8. ŚLIWIŃSKI KRYSTIAN

9. WIŚNIEWSKI DAWID

10. DZIEŁYŃSKI MAKSYMILIAN

 

Wyjazd z Gdynia Główna PKP -  25.05 o godz.16:27

Powrót do Gdynia Główna PKP - 27.05 o godz. 21:57

WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE WYJAZDU WKRÓTCE.

Szykuje się bardzo intensywny tydzień i tak:

PONIEDZIAŁEK- normalnie trening 18:30 Witomino

ŚRODA - normalnie trening 19:00 GCS

CZWARTEK - wolne

PIĄTEK zamiast treningu sparing z Orkanem w Rumi od 16:30 (Janowo boisko z naturalną trawą u zbiegu ulic Gdyńskiej i Wrocławskiej) - zabrać picie i drobną przekąskę możemy pograć do 18-19. Stroje treningowe

SOBOTA wyznaczeni po piątkowym graniu 17:30 zbiórka na Witominie (sprzęt turniejowy, dresy klubowe i żółto-niebieskie stroje) II turniej ligowy pod patronatem Pzpn

NIEDZIELA rozpoczynamy rozgrywki TLM na Checzy - NAPOLI zbiórka 8:30 (mecze o 9:00, 10:00 i 11:00)
CHELSEA zbiórka 09:00 (mecze o 09:25, 11:30 i 12:00)
następnie urodzeni w 2011 stawiają się na Dniu Małego Arkowca (więcej info tutaj http://www.si-arka.gdynia.pl/8321-otwieramy-nabor-chlopcow-…)

Plan:

28.04 sobota, godz. 09.00 - 10.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17

29.04 niedziela, godz.13.00 Turniej F1 gr 14 ul.Bukowa (Rumia)

30.04 poniedziałek, godz. 17.00 - 18.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17

01.05 wtorek, WOLNE

02.05 środa, WOLNE

05.05 sobota, godz. 09.00 - 10.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 961713
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012