Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 OBOWIĄZUJĄ ORZECZENIA O ZDOLNOŚCI DO UPRAWIANIA SPORTU

wydane TYLKO przez

Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie / filia w Gdyni

BADANIA GRUPY ZASADNICZEJ "A"

 

               Zawodnik

              Data ważności orzeczenia

1

 Jakub CZAPSKI

                              30.06.2017    

2

 Nathan FILIPOWICZ

                              29.06.2017

3

 Tomasz GODLEWSKI

                              04.07.2017

4

 Dawid GRABIŃSKI

                              09.06.2017

5

 

 Andrzej JASZCZYKOWSKI

                               28.08.2017

6

Bartosz GWIAZDOWSKI

                               23.09.2017

7

 Dawid KAMIŃSKI

                              27.08.2017

8

 Kacper KAS

                              13.10.2017

9

Maciej KREFT

                              02.08.2017

10

 Leon SAS

                              16.08.2017

11

 Bartłomiej SIEDLECKI

                              15.08.2017

12

 Michał SKOCZEK

                              20.08.2017

13

 Piotr STASIAK

                              16.08.2017

14

 Mikołaj SZYMEROWSKI

                              23.08.2017

15

 Mateusz WÓJTOWICZ

                              19.10.2017

16

Adam GIEDRYS

                              29.05.2017

17

Hubert STRUGAŁA

                              01.06.2017

18

Edmund PUZDROWSKI

                              30.06.2017

19

Jakub WOJCIECHOWSKI

                              05.10.2017

20 Igor KARPIŃSKI

                              BRAK

21 Adam CZECHOWSKI                               11.06.2017

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BADANIA GRUPY SZKOLENIOWEJ "B"

 

 

               Zawodnik

              Data ważności orzeczenia

1

 Sebastian BALTYN

13.08.2017

2

 Łukasz DERESIEWICZ

26.10.2017

3

Jan DRZAZGOWSKI

28.09.2017 

4

 Mateusz FROLIKÓW

28.04.2017

5

 Tomasz GAPIŃSKI

25.10.2017

6

 Filip GOIKE

27.03.2017

7

 Igor GÓRECKI

4.05.2017

8

 Tomasz KĘDZIORA

19.10.2017

9

 Alexander KRUPA

8.08.2017

10

 Jakub KUKAWKA

18.10.2017

11

 Igor LESZCZYŃSKI

8.05.2017

12

 Jeremi MACHOLL

13.08.2017

13

 Antoni MAKOWSKI

26.04.2017

14

 Nikodem MIKOŁAJCZAK

21.05.2017

15

 Marcel RACZYŃSKI

 

16

 Adrian RYCHERT

9.05.2017

17

 Kamil SUPIŃSKI

27.10.2017

18

 Filip TELSZEWSKI

24.09.2017

19

 Wojciech WALKUSZ

4.05.2017

20

 Filip WĘSIERSKI

15.08.2017

21

 Igor WIŚNIEWSKI

11.10.2017

22

 Konrad WROŃSKI

 9.08.2017

      

COMS Warszawa / Filia w Gdyni
ul. Olimpijska 5/9, Gdynia 81-538

Rejestracja pacjentów: telefon 58 765 07 96

Godziny otwarcia:

Poniedziałek               10:30 - 18:00
Wtorek                       10:30 - 18:00
Środa                         10:30 - 18:00
Czwartek                    10:30 - 18:00
Piątek                         08:00 -15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 628501
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012